klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

program do obrobienia w midi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: 01.01.2007 19:27:55    Temat postu: program do obrobienia w midi Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie,
potrzebuje oprogramowanie do muzyuki na komp abym mogła jakis utwor 'obrabiac" w pogramie midi. jesli ktos posiada taka wiedze bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 02.01.2007 10:17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave Lab bądź Sound Forge - to są profesjonalne narzedzia do obróbki wave jak i midiwave (w tym i midi).
Programy pracujace na midi (ale nie znam ich możliwości edycji bo pracuje na Sound Forge) to Fruity Loops, Magix, Cackewalk, Cubase SX oraz Nuendo. Tego ostatniego nie jestem pewien, bo nie udało mi się w końcu zainstalować i znam tylko z opisu - może miec własny wewnętrzny format jesli chodzi po zap[is końcowy ale midi winien czytać bo to w sumie standard.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
malutka
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: 04.01.2007 21:06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam to znow ja sie naprzykrzam Sad ostanio napisłąm do Ciebie na gg ale jakos nie odpisałes to jest dla mnie bardzo wazne. Poniewaz ja sie nie znam na tych programach do obrobek.
Moj (mam nadzieje) przyszły tesc jest muzykiem i posiada program midi do komponowania muzyki. Jednak chce wykorzytac jakies melodie np. Wanessy Mey i ułozyc cos swojego pod ta melodie włąsnie w midi. jaki potrzebuje program aby mogł tą melodie przerzucic do midi....?
Nie wiem czy zrozumiale to wyjasniłam. Jest płyta z wykonawca. Ma program modi. I potrzebuje jakiegos programu aby ta melodie mogłby wrzucici w ten posiadny juz swoj midi. Czy jestes w stanie mi pomoc? Bardzo bym prosiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 05.01.2007 03:57:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sound Forge można wybrać format zapisu w tym jako midi badź midiwave, plus oczywiście wiele innych.
Tyle że to probram tylko do edycji i robi to w wave a więc za każdym razem konwertuje na wave jak się w nim otwiera inny format.
Fruity Loops jest prosty do komponowania i pracuje niemal tylko na midi.

Z tego jednak co rozumiem to potrzebuje on tylko konwertera a nie programu do edycji ponieważ melodie ma gotową. W tym wypadku najlepszy a i niedrogi jest Easy - CDA Extractor, chyba najbardziej wszechstronny konwerter, z neta mozna pobrac wersje trial (30 dniowa).

ps: bo ja nie odpowiadam nieznajomym, nawet ich nie widze - trzeba mi na priva wyslac swoj nr gg i powiedziec kto sie jest - ja wtedy dodaje do listy i mozna gadac.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
malutka
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: 06.01.2007 16:30:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj numer 3768324 Roksanka - nie moge cos wysłac do Ciebie na priva
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 07.01.2007 02:46:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz, możesz bo już dziś gadaliśmy nim dałaś odp. tu a Twój nr. właśnie wziąłem z priva.

btw. jak Piła III ?
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM