klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Nowy Un-Black Metalowy Serwis PL - budowa.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że potrzebny jest polski un-black metalowy serwis?
Tak
90%
 90%  [ 19 ]
Nie
9%
 9%  [ 2 ]
Sam nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
Kayin
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 119
Skąd: Radom

PostWysłany: 13.07.2005 14:54:34    Temat postu: Nowy Un-Black Metalowy Serwis PL - budowa. Odpowiedz z cytatem

Witajcie bracia i siostry,
Nie udzialałem się zbytnio na tym forum. Jednak chciałbym ogłosić komunikat. Otóż rozpoczęła się budowa polskiego nowego, potężnego White/UnBlack Metalowego serwisu. Są duże ambicje i plany. Nowości obejmą wszelkie kapele z chrześcijańsko-metalowego nurtu. Bez ograniczenia do black czy death metalu, tak więc informować będziemy również o takich zespółach jak P.O.D. czy Soulfly. Zlinkowane z serwisem zostanie rozbudowane forum o tej samej tematyce. Możliwe, że za przyzwoleniem autorów znajdzie się na stronie część materiałów z nieaktywnego Usvart-Zine.
Aby serwis ruszył jak najszybciej potrzeba Waszego wsparcia.

Poszukujemy grafików, którzy mogliby wykonać oprawe graficzną strony, ewentualnie liczymy na nadsyłanie gotowej ogólnodostępnej grafiki (najlepiej związanej z tematyka chrześcijańską). Planowane jest utrzymanie strony w ciemnych barwach (mrocznym klimacie).

Proszę wszystkie osoby chcące wesprzeć nową inicjatywę o pomoc w postaci przesyłania: artykułów, recenzji albumów, biografii zespołów (w języku polskim), wywiadów i tekstów piosenek (oraz tłumaczeń do nich)...

Mój adres e-mail: kayin@o2.pl

Wszelka pomoc napewno zostanie doceniona, napewno będzie to miało wpływ dla osób, które chcą zostać redaktorami czy news writer'ami w nowo powstającym serwisie.

.::God Bless::.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Corialote
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 13
Skąd: Tymczosowo z Ziemi.. ale to do czasu..

PostWysłany: 21.07.2005 20:48:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMEN TO THAT!!

Moge byc tłmaczem tekstów.. Qrcze ale fajnie Very Happy
Koniecznie trzeba bedzie poprowadzic forum dodatkowo Very Happy

Braaaaaacie!! *Hug*

Edit: z tym forum to pomyslalam ze moze tu na kdm'ie mozna by zrobic caly dzial dla odwiedzajacych stronke.. jak juz nam nie wystarczy ten poddział ktory teraz jest na unblack Wink Very Happy
_________________
\m/ From the Mist and Shadows \m/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 23.07.2005 11:09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie, ale wypowiedzieć się można jak już zobaczymy rezultat. W każdym razie zycze powodzenia a z naszej strony mozemy obiecac info o newsach zespolowych i ew.material do bezposredniej konfrontacji Wink
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 22.08.2005 01:04:29    Temat postu: Re: Nowy Un-Black Metalowy Serwis PL - budowa. Odpowiedz z cytatem

Kayin napisał:
Możliwe, że za przyzwoleniem autorów znajdzie się na stronie część materiałów z nieaktywnego Usvart-Zine.

nieaktywny? wypraszam sobie Wink
http://unblack.kdm.pl jest cały czas aktywny, ale niestety mi czas nie pozwala na mocne zagłębianie sie w pisanie artykułów itp. Malo kto pisze (nowosci pojawiaja sie niestety sporadycznie, ostatnia jest z 14 lipca) dlatego potrzeba ludzi, ktorzy mogliby pisac tam artykuly, recenzje itp.
Na razie zine sluzy jedynie rozmowom (komentarze), które są caly czas "aktualizowane" ... Wink

Nie jestem przeciwny powstaniu nowego serwisu i mysle, ze moglyby sie one uzupelniac. Jak juz cos powstanie to mysle, ze wtedy bedzie mozna o tym dokladniej porozmawiac, jesli oczywiscie chcecie wspolpracowac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Kayin
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 119
Skąd: Radom

PostWysłany: 26.08.2005 19:10:15    Temat postu: Re: Nowy Un-Black Metalowy Serwis PL - budowa. Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
nieaktywny? wypraszam sobie Wink
http://unblack.kdm.pl jest cały czas aktywny, ale niestety mi czas nie pozwala na mocne zagłębianie sie w pisanie artykułów itp. Malo kto pisze (nowosci pojawiaja sie niestety sporadycznie, ostatnia jest z 14 lipca) dlatego potrzeba ludzi, ktorzy mogliby pisac tam artykuly, recenzje itp.
Na razie zine sluzy jedynie rozmowom (komentarze), które są caly czas "aktualizowane" ... Wink

Nie jestem przeciwny powstaniu nowego serwisu i mysle, ze moglyby sie one uzupelniac. Jak juz cos powstanie to mysle, ze wtedy bedzie mozna o tym dokladniej porozmawiac, jesli oczywiscie chcecie wspolpracowac:)


A to przepraszam... W każdym razie "mało aktywne" Wink.
Co do tego jak owa współpraca miała by wyglądać - pogadamy po jego otwarciu.
_________________
Gdy usłyszałem jego głos na zawsze pragnę wielbić Go
błogosławiony zawsze bądź Panie mój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 28.08.2005 12:27:40    Temat postu: new cos tam:) Odpowiedz z cytatem

jak cos znajde to podesle.. ewentualnie jakies media tez cie inetersuja mp3? video? tylko ze u mnie znacznie szybciej znajdzie sie cos z spirit filled hc, badz metal zwiazany ze scena seXsf... jakby co dawaj znac...
do mojego maila jest dostep. Niech Bóg blogoslawi!
mariusz
_________________
"Każdy powinien zapaść się w głąb własnej duszy i rozrosnąć się w niej,a nastepnie unicestwić to, co - jak mniemam - każe mu niszczyć innych. Bądźmy przekonani o tym, że każdy atom nienawiści, który dokładamy światu, czyni go jeszcze bardziej brutalnym niż jest."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Kayin
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 119
Skąd: Radom

PostWysłany: 28.08.2005 13:51:52    Temat postu: Re: new cos tam:) Odpowiedz z cytatem

jonasz777 napisał:
jak cos znajde to podesle.. ewentualnie jakies media tez cie inetersuja mp3? video?


Nie jest to póki co najważniejsze, ale w późniejszym czasie napewno się może przydać.

.: God Bless :.
_________________
Gdy usłyszałem jego głos na zawsze pragnę wielbić Go
błogosławiony zawsze bądź Panie mój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 15.05.2006 17:41:33    Temat postu: www.sfhc.kdm.pl Odpowiedz z cytatem

Witam
Jezeli jest ktoś chętny pomóc w tworzeniu strony www.sfhc.kdm.pl
- glównie chodzi o wywiady, to zapraszam do współpracy. Stona istnieje po to by promowoc scenę HC, SE, EMO, - i o takie kapelki mi chodzi, muzą unblack zajmują się inne serwisy. Jezeli ktoś jest chetny niech pisze - jonasz777@wp.pl

Pomoc przy tłumaczeniach też by się przydała.

Jezeli znadą się chętni strona ruszy...

Peace. Mariusz
_________________
"Każdy powinien zapaść się w głąb własnej duszy i rozrosnąć się w niej,a nastepnie unicestwić to, co - jak mniemam - każe mu niszczyć innych. Bądźmy przekonani o tym, że każdy atom nienawiści, który dokładamy światu, czyni go jeszcze bardziej brutalnym niż jest."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Kayin
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 119
Skąd: Radom

PostWysłany: 03.01.2007 12:26:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
Możesz rzucić trochę więcej swiatła na ten temat ?


Tak więc mimo długiego zastoju przez pare wcześniejszych tygodni prace ruszyły mocniej. Oprawa graficzna jest niemal skończona. Potrzeba jeszcze to przedewszystkim złożyć w całość. Wtedy też pokarzemy jak to ogólnie będzie wyglądało. Budową zajmuję się ja [Kayin] i Inprovizum, który się w to bardzo zaangażował i wykonał dobrą pracę za co mu wielkie dzięki. Smile Pozatym skorzystamy jeszcze z pomocy jednej czy dwóch osób do php, skryptów etc.

Ps. Co myślicie o tytule "Metal from heaven? Wink
_________________
Gdy usłyszałem jego głos na zawsze pragnę wielbić Go
błogosławiony zawsze bądź Panie mój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 03.01.2007 18:12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi dobrze
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
rudi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 30
Skąd: Żywiec

PostWysłany: 05.01.2007 00:40:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain to jest coś niezłego nareszcie możemy zacząć jestem z tobą w kontakcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 05.01.2007 03:44:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może kontrakcie... tylko czym w tym wypadku przypieczetowanym ? Wink

Fajnie jak by było przy okazji jakieś internetowe distro z undergroundową muzką ale moż ena początek lepiej z tym zaczekać... jakkolwiek powinno być miejsce conajmniej do wymiany płyt.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Bukken
Pismak
Pismak


Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: z Polski

PostWysłany: 01.12.2007 14:05:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam, że fajna strona ma być, a jakiś podgląd gdzieś już moze istnieje? Z chęcią mogę coś graficznie pomóc w wolnych chwilach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 22.08.2008 20:28:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ludziki.

Wiadomo już na jakim etapie jest projekt? Czy może zgona zaliczył? Wink

Ja mam ambitne plany z ruszeniem tego typu serwisu, ale znalazłem ten temat i pomyślałem, że jeśli ktoś już nad tym pracuje to odpuszczę, ale chętnie pomogę pisząc jakieś teksty.

Dajcie znać co i jak.

Pozdrawiam & GBY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 22.08.2008 23:01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta strona o ktorej mowili nazywa sie Basilica Igni a to jej adres:
www.basilicaigni.xlx.pl (najlepiej chodzi ponoc w Operze)
teraz akurat jakas aktualizacja jest i dlatego moze za dobrze nie chodzic.

Oprocz tego jest jeszcze Metal dal Chrystusa:
http://www.danboa.republika.pl/

oraz niedawno reaktywowana przez mnie i kumpele Spiritfilled Hardcore:
www.sfhc.nehetek.com

Mysle ze lepiej dolaczyc do czegos co istnieje (zarowno Basilica jak ja i ja porzebuja szerszekj ekipy) niz robic cos nowego. W kupie sila no i razem razniej. Pondto jak sie za bardzo rozdrabnia temat to pozniej wszedzie sa garstki zamiast konkretnego stada.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM