klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Czego nie słucham i dlaczego ....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biedrona
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Skawa (południe ;)

PostWysłany: 15.02.2007 09:42:40    Temat postu: Czego nie słucham i dlaczego .... Odpowiedz z cytatem

HO!!!

Temat ten powstaje, bo uważam, iż nie należy tylko słuchać dobrej muzyki, ale równie ważne jest wystrzeganie się złej strony mocy!! Liczę na to, że razem uda nam się pomagać w tym celu, poprzez nasze wypowiedzi.

Chciałem, aby każdy mógł się wypowiedzieć, jakiej muzyki nie słucha i dlaczego. Wydaje mi się, że argumentacja jest dosyć ważna, przy czym należy pamiętać, że różne osoby mają różne kryteria "cenzury" i należy to poszanować (ktoś może odrzucić dany zespół, bo pokazuje \m/, dla innego nie będzie to istotny szczegół). Dlatego ja to widze w ten sposób, że nie dyskutujemy na temat poglądów i wypowiedzi innych forumowiczów (od wymiany poglądów na takie tematy jest inny temat tu na forum -> Teksty, przesłanie, wizerunek, symbole...), tylko piszemy jaki zespół jest na "nie" i dlaczego. Myślę, że może to być fajna sprawa dla osób, które mają jakieś wątpliwości odnośnie danego zespołu (ja często mam takie wątpliwości, a może ktoś ma jakieś dobre info na temat danej kapeli, które pozwolą je rozwiać). No i mam nadzieje, że uczestnikom tego forum też ten pomysł się spodoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM