klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Antestor i Extol zagrają w Szwecji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 12.02.2007 22:02:19    Temat postu: Antestor i Extol zagrają w Szwecji Odpowiedz z cytatem

Nie tylko oni bo również Crimson Mooonlight oraz Vardoger a to nie cała lista zespołów zaproszonych na Endtime Festival
Szykuje się większe wydarzenie niż Nordic Mission a wszystko już w ostatni weekend marca w Halmstad. Fanów gotyku ucieszy zapewne uczestnictwo Veni Domine.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
clmarek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 49

PostWysłany: 13.02.2007 09:54:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiscie z zona sie wybieramy tam, bileciki juz kupione, prom zarezerwowany...

http://www.endtime-festival.com

z tymze mam wrazenie ze i tak nikomu ta informacja sie nie przyda bo prawdziwi fani juz o tym wiedza od miesiecy, a pozostale osoby i tak nie pojeda bo zabraknie czasu, pieniedzy, determinacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 13.02.2007 23:25:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam determinacje aby skoczyć szkołe biblijną która zacząłem - reszta to dodatki. Choćby nawet Mental Destruction grało a uczestnistwo w takim przesięwzięciu wymagałoby wyboru, pieniądze na szkołe czy na koncert, wybrałbym to drugie. Zresztą z tego powdu na Nordicu nie byłem.
Fanem jestem i to prawdziwym ale Jezusa Chrystusa reszta to... no właśnie tylko reszta.
Jak Bóg pobłogosławi to będę.

btw. powtórzyłeś linka już wcześniej podanego Wink
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
clmarek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 49

PostWysłany: 14.02.2007 09:29:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, to bynajmiej nie bylo bezposrednio do Ciebie.

Tylko to straszenie smutne ze w tym kraju praktycznie nie ma sceny, nie ma ludzi zdeterminowanych zeby cos zrobic, nie ma dla kogo robic! Wszyscy wszedzie tylko mowia ze drogo, ze zle, ze nie ma czasu, czy nawet ze Pan nie poblogoslawil (przez tyle lat nikomu? nie wierze!)

Takie jest moje zdanie, a mysle ze mam podstawy zeby tak mowic.

Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy wspieraja scene!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 14.02.2007 23:12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już robimy offtop na temat kondycji chrześcijańskiej sceny metalowej w rodzimymy kraju to pozwole sobie kontynuowac wątek.
Masz duzo racji mówiąc że niewierzysz w takie wymówki - ja też nie przyjmóje takiego biadolenia.
Myśle że problem jest ze współpracą, brak jedności i wsparcia od strony Kościoła. U nas w Polsce poprostu wierzący wolą się kąsać i kłócić o różnice doktrynalne zamiast skupić się na tym co jest najistotniejsze - na ewangelii.

Są oczywiście pewne podstawy które muszą być zachowane aby ewangelia nie uległa wykrzywieniu ale większość denominacji akurat w tym względzie jest zgodna. Przeciez zespoły nie mają na celu nauczać tylko głosić dobrą nowinę która jest prosta. Jeśli ktoś ma solidny fundament to może oczywiście pisać teksty pokroju Extol'a które dla mnei osobiście są niezłym nie tylko kawałkiem poezji ale również rozważaniem teologicznym.

Wyjściem z tej sytuacji jest praca nad doskonaleniem produkcji w domu i szukanie wydawcy za granicą. Tak zrobił Elgibbor i od czasu gdy poznałem Jarka i jego twórczość uległa diametralnej zmianie. Jesienią poprzedniego roku Son of Man wydał Ep Inexstinguishable Blaze zaś lada dzień Gud Er Snahet production wypuszcza digipack Satan Is Defeated. Materiał po remasteringu brzmi jak całkiem przyzwoite oldschool demo i nie jest to totalny jazgot z którego ciężko cokolwiek wyodrębnić.

Do czego zmierzam. Brak u nas miejsca na necie gdzie by metale oddani Bogu się spotykali, brak miejsca dystrybucji i brak kogokolwiek kto zajmowałby się produkcją. Dlatego trzeb naookoło. Mało mamy takich przykładów, choćby Vader np. albo z chrześcijańkiej muzy Illuminandi ,oba zespoły bardziej znane na zachodzie niż u nas.
Może rzeczywiście nie da się wyżyć z muzykowania ale to samo mogą mówić bracia z Brazylii a jakoś tam to środowisko prężnie działa. Poprostu jak to ująłeś - są zdeterminowani.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 23.03.2007 23:51:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Extol nie zagra - zasmucila mnie niezmiernie ta wiadomosc, szczegolnie ze powod to kondycja zdrowotna czlonkow kapeli. Oby uzdrowienie szybko sie zamanifestowalo... molde sie za nich.

Wiec na piatek chyba nie bede jak Extol nie gra bo nowy album Drottnar nie zachwyca mnie juz tak bardzo abym tylko ze wzgledu na to jechal a Vardogera nie znam az na tyle choc wokal jest fajny.
Bede za to napewno w sobote ,bo i tak jestem w okolicy (50 km od Halmstad) ,zarabiam pieniazki na utrzymanie sie w Uppsali. Jesli chcialbys Marek Elgibbora ode mnie wciagnac lub cos z Gud Er Sanhet productions to bede mial troche plytek przy sobie. Tymczasem do zobaczenia.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM