klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

T shirty - gdzie kupować.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bassy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 41

PostWysłany: 17.09.2007 20:07:39    Temat postu: T shirty - gdzie kupować. Odpowiedz z cytatem

Drodzy Bracia i siostry - mam pytanko. Czy jest jakaś stronka na której można nabyć dobrej jakości koszulki z nadrukami i okładkami kapel o wiadomym przesłaniu. Co prawda unblack . Ostatnio za to zasłuchuję się Sinai Beach.jest dla mnie zbyt czadowy ale koszulki są mikroarcydziełami i z chęcią zareklamuję Dobrą Nowinę. Np ten anioł na okładce Elgibbora ...........wiecie o co chodzi. Po proszę o linki. Dzięki i pozdrawiam forumowiczów.
_________________
Pozdrawiam!
Bassy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.09.2007 00:32:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź kup oryginał ,zeskanuj okładkę podrasuj na Photoshopie i zrób w jakimś punkcie gdzie drukują na koszulkach. Nie ma co czekać np kiedy Elgibbora koszulki wejdą do sprzedaży bądź ktoś zacznie dystrybuować dodatki zespołów z USA. Dobrze ze płyty w klimacie można czasem znaleźć w mediamarkt. Oczywiście chwała Bogu jak to się zmieni ale póki co trzeba sobie jakoś radzić.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!


Ostatnio zmieniony przez A.O dnia 18.09.2007 21:25:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
bassy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 41

PostWysłany: 18.09.2007 10:47:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UUUUUUUUUUUUUUUUUU Laughing Lipa, za dużo techniki jak dla mnie......
_________________
Pozdrawiam!
Bassy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.09.2007 21:27:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak chcesz tylko logo to można łatwiej. Drukuje się pobrane z neta loga na foli a później wycina nożykiem do tapet. Następnie kładzie sie na koszulkę i wypełnia pędzelkiem - tyle aby kontur złapać bo później się odkleja szablon i poprawia mniejszym pędzelkiem.
Trochę roboty jest ale to tani sposób i w miarę trwały no i twórczy.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
bassy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 41

PostWysłany: 18.09.2007 22:07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O. już wiem że jestem leszczem w dziedzinie wytwarzania koszulek - więc nie dobijaj mnie kolejnymi sposobami Laughing Laughing

Tutaj jest trochę towaru
http://www.feardark.mypage.org/[/url]

bardzo klimatyczna jest okładka Antestora z Forsaken.
http://www.nordicmission.net/

http://endtime-mailorder.com/product_info.php?products_id=47&osCsid=7df26fea240d6aaa90667a5f6c6d944a
_________________
Pozdrawiam!
Bassy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 21.09.2007 11:51:59    Temat postu: OT szablonowo-diy Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
Drukuje się pobrane z neta loga na foli a później wycina nożykiem do tapet. Następnie kładzie sie na koszulkę i wypełnia pędzelkiem - tyle aby kontur złapać bo później się odkleja szablon i poprawia mniejszym pędzelkiem.

IMHO niekoniecznie najlepsza metoda.
Papier podklejany pod klisze RTG ew. jakis inny twardszy a przezroczysty (okladki do dokumentow), nozyk jak najbardziej ale po przymocowaniu do koszulki nie pedzelek a waleczek (wbija farbe w tkanine) lub tapowanie gabeczka.
Ale generalnie diy lepsze niz cokolwiek innego.
bassy napisał:
A.O. już wiem że jestem leszczem w dziedzinie wytwarzania koszulek - więc nie dobijaj mnie kolejnymi sposobami

Nie przesadzaj - troche wysilku a efekty na bank powaznie ciekawsze niz kupne.
Wieksza dowolnosc w wyborze wzoru, nowe umiejetnosci - przygotowanie zdjecia do zamiany na szablon i niemilosierna frajda.
A co do technik polecam:
http://www.instructables.com/tag/keyword:stencil
I powodzenia bo to wciagajaca zabawa.
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
bassy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 41

PostWysłany: 21.09.2007 20:36:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie frajdę to ja mam jak mi córka setki pytań zadaje bo taki ma wiek Laughing i mimo wszystko szperam za gotowcami, szkoda że na longsleeve Antestora jest wykupiony jak na razie- wicie rozumicie- czas, czas ,czas....
_________________
Pozdrawiam!
Bassy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM