klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Seventh Star też RIP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 21.12.2007 09:33:44    Temat postu: Seventh Star też RIP Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie wywołałem chyba temat bo widzę ze i Seventh Star zawieszają działalność.
Może lepiej już nic nie pisać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 22.12.2007 04:00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak juz bywa z kapelami co maja swoje lata. Ja zaluje ze Foreshadow zakonczyli jakis rok czy dwa lata temu dzialalnosc ...no jeszcze Staple.

Living Sacrifice zawsze chcialem live obaczyc ale nim zaczalem obracac sie w tych klimatach przestali grac.
Najlepiej poprosty szybko wylapywac ciekawe mlode kapele i na ich koncerty uczeszczac. Ostatnio bylem na With Blood Comes Cleansing i byl pogrom - nie spodziewalem sie takiego czadu, a jak pozniej dowiedzailem sie ze wokalista mial problemy z gardlem to wogle zdziwko. Dla mnie cale show bylo spoko.
Najgorsze ze nim cos dojedzie do Europy, o Polsce niewspominajac to zazwyczaj kapelka ma juz pare albumow na koncie i niezawsze dluga droge przed soba.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM