klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

V I X I V I - szukam, odkupię, przyjmę.. cokolwiek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bukken
Pismak
Pismak


Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: z Polski

PostWysłany: 28.01.2008 17:54:03    Temat postu: V I X I V I - szukam, odkupię, przyjmę.. cokolwiek Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma wiedzę skąd lub jak można zdobyć demówki VIXIVI? Strasznie choruję na tę muzę, mam dwie ostatnie publikacje (Sweet Kisses, Death Circus), szukam natomiast tych z dwudziestego wieku, mianowicie: Sřkende Sjel,
Forever Eternal i Spiritual Modification. Materiały wydane na kasetach, z nikąd tego ściągnąć ani kupić nieda, sam twórca Andreaz Hansen zdaje się zacierać ślady w internecie po swej dawnej działalności, nie odpowiada na pytania. Recenzje tych demówek obiecują wiele + to co posiadam już każe mi uporczywie szukać i pytać... Dajcie znać jakby co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 30.01.2008 01:55:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co mu sie dziwic. Obecnie jako wokalista Inevitable End pewnie nie chce byc laczony ze swym dawnym projektem ktory choc i moze kultowy cienko wypada w porownaniu z jego nowa formacja.
btw. na garkach w Inevitable End gra gitarzysta z Crimson Moonlight - od razu slychc ze pobieral lekscje u Gustava :-]
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Bukken
Pismak
Pismak


Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: z Polski

PostWysłany: 30.01.2008 10:25:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest odwrotnie: Inevitable End jest cienkie przy VIXIVI, no ale to już zupełnie inny gatunek, zależy co kto lubi. Inevitable End jest niewątpliwie technicznie dopracowane ale zupełnie bez śladu blackowego klimatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 31.01.2008 06:38:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tego co wiem to oni w zadnym wypadku nie staraj sie byc blackowi. Dla mnie to genialny deth metal z elementami trash czy metalcore. Juz od jakiegos czasu szukalem czegos co by mi zastapilo Vadera - Black To The Blind i Inevitable End okazal sie ponad moje oczekiwania.
Zreszta jak pierwszy raz ich slyszalem na koncercie to poprostu czapa. Crimson Moonlight grali po nich i mimo wiekszych umiejetnosci (w koncu wieksze legendy) nie byli wstanie przycmic wrazen z Inevitable End. Po zakupienu plytki zalowalem tylko ze na koncertach IE graja szybciej, hehe. No Crimson Moonlight takze sie tak staraja - choc nie wiem akurat czy kawalek otwierajacy Veil of Remeberance w wersji live byl szybciej...
A tak przy okazji to powyzej wspomniany album CM to taki pol black, pol death, pewnie wolisz poprzednie ?
Ja nidgy nie bylem tradycjonalista, lubie wszelkie inowacje.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!


Ostatnio zmieniony przez A.O dnia 31.01.2008 19:18:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Bukken
Pismak
Pismak


Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: z Polski

PostWysłany: 31.01.2008 09:58:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieno, jeśli chodzi o crimsonów to lubie właśnie 3 ostatnie publikacje (covenatn progress, veil.. i from depths) , chociaż veil było przez długi czas ciężkie do strawienia. Natomiast te starsze trudno mi słuchać, są za słodkie. Jak kolega raz usłyszał którąś z elektronicznych melodyjek na którejś z demówek to sie dziwił czemu włączam muzykę z wenezuelsko brazylijskiego serialu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM