klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

nasza-barka??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika11
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 3

PostWysłany: 09.04.2008 13:25:50    Temat postu: nasza-barka?? Odpowiedz z cytatem

co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
anna
Nowy
Nowy


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1

PostWysłany: 07.07.2008 11:03:46    Temat postu: Re: nasza-barka?? Odpowiedz z cytatem

monika11 napisał:
co myslicie?


Ostatnio znalazłam właśnie tą stronkę nasza-barka.pl Przejrzałam i widzę, że chodzi tu o to, że ludzie z parafii i różnych wspólnot mają okazję spotkać się w Internecie! Myślę, że pomysł super, bo widujemy się w kościele, ale... szybko się rozchodzimy, nie znamy się, często nie wiemy o różnych wydarzeniach organizowanych w parafiach naszych lub sąsiednich, nie mamy możliwości porozmawiania ze sobą. A tu proszę okazja odnalezienia starych znajomych z pielgrzymek, rekolekcji, fora, muzyka, filmiki, blogi, godziny mszy we wszystkich możliwych parafiach, ogłoszenia, wydarzenia. No jak dla mnie bomba! Smile
Plus dla twórców za rewelacyjny pomysł, bo fajnie jest dowiedzieć się, co w parafiach piszczy, gdzie jakie koncerty organizują, itp. Przeglądam stronę i widzę że piszczy wiele genialnych rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałam! Minus za grafikę. No ale mam nadzieję, że poprawią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM