klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Drakka nr.1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jozip
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 45

PostWysłany: 02.07.2009 14:39:52    Temat postu: Drakka nr.1 Odpowiedz z cytatem

Pierwszy numer Drakki to próba odpowiedzi na pytanie: Dlaczego chłopaki nie płaczą i nie lubią chodzić do kościoła? Dlaczego tak się dzieje? Czy bycie chrześcijaninem pozbawia testosteronu? Czy wiara czyni z nas mięczaków? Dlatego w numerze:

Muniek Staszczyk – T.LOVE – mówi:
- Długo byłem chłopcem, z wszystkimi tego konsekwencjami. Mężczyzną stałem się jakieś dziesięć lat temu, a mam 46 lat. Ta chłopięcość siedziała we mnie długo, długo byłem nieodpowiedzialnym chłopcem, bo granie rock’n’rolla jest gówniarskie. To jest przywilej tego gatunku.

Natalia Niemen dodaje:
- Chłopak najpierw deklaruje się, a później w krótkim czasie deklaruje rzecz zupełnie inną, mówi „jednak nie jestem gotowy”, „jednak nie kocham Cię”, „muszę poczekać”. Dlatego w moim szerokim środowisku dużo jest kobiet około trzydziestki, czy trochę ponad trzydziestkę, które naprawdę nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata. Mężczyźni przebierają w tych dziewczynach jak w ulęgałkach – raz to nie pasuje, a raz tamto. Konkludując, myślę, że jest to brak umiejętności, by podejmować konkretne decyzje.

Darek Malejonek wspomina:
- Racja, z tych par, które znam z mojej młodości to oprócz nas, został tylko jeszcze Tomek Budzyński z Natalią, Stopa czy Litza, ale te osoby można policzyć na palcach, reszta żyje oddzielnie. A przecież wszyscy byli niby „wierzący”, jeśli tak można to nazwać. Tacy „quasi wierzący”. Osobiście też nie uważam się za człowieka wierzącego, jestem człowiekiem, który zmierza do wiary.

A wszystko dlatego, że:
Kiedy uda nam się już „upolować” idealny egzemplarz, okazuje się, że jednak nie jest on pozbawiony wad. I tu znowu problem dla panów – płakać na „Titanicu” czy nie? Przecież wy od wczesnego już dzieciństwa wiecie, że „chłopaki nie płaczą”, że mają być twardzi, któż więc przyzna, że wzrusza się w kinie? My też nie jesteśmy bez winy – płaczący mężczyzna jest taki… mało męski. To wzruszające, że potrafi okazywać uczucia, że nie wstydzi się przy nas płakać, ale to trochę jednak dziwne. Kobieca logika – mężczyzna ma prawo do łez, ale nie koniecznie przy nas. Ale skąd wy biedaki macie to wiedzieć.

Pisze Janka w artykule „Leniwe Maskotki… czyli jak trudno być idealnym mężczyzną”

Poza tym, w numerze:

- Święto Piwa w Disneylandzie – wywiad z Danielem Dębniakiem (OX)
- Impotent Church, czyli rzecz o mężczyznach w Kościele
- 10 lat Triquetry, czyli Hydrorock z Mazur
- Strona B – 3 x nie! …czyli młoda krew na scenie!
- Anawim – facet potrzebuje konkretu
- NMR – Nocnym Pociągiem jadąc…
- Alice Cooper – Wędrowiec z krainy koszmarów
- Nie ma miłości przez Internet!– czyli jak znaleźć drugą połówkę w sieci
- Egzorcysta na etacie: „Problem nie leży w muzyce satanistycznej, we wróżkach, w bioenergoterapeutach, w dziwakach, którzy tworzą niewiadomo co, czy w tych, którzy są świadomie oddani szatanowi, ale w tym, że oni trafiają na podatny grunt”.
- Tatuaże pokazuje – Yo.Yo z zespołu Pneuma Na CD jubileuszowa płyta toruńskiego zespołu OX pt. „TEN” z premierowymi utworami.

PAMIĘTAJ:
„Żeby nadstawić drugi policzek, trzeba go mieć i być facetem. Nie nadstawisz tego, czego nie masz. Na swoją twarz trzeba zapracować! Ojciec Jan Góra OP

Pismo do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie
Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
_________________
www.chrzescijanskiegranie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM