klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Poszukuję opracowań...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Gramy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldas
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: 20.04.2011 19:02:37    Temat postu: Poszukuję opracowań... Odpowiedz z cytatem

Witam

Macie bardzo piękną stronę, dużo nut, akordów i tabulatur. Strona przejrzysta, nic nie miga, nie skacze i tak trzymać! Mam tylko prośbę. Poszukuję pilnie! nut, akordów, tabulatur do utworu "Będę Tobie śpiewał" zespołu TGD. Jest to dla mnie bardzo ważna sprawa... dodam, że przeszukałem chyba cały internet i nic nie znalazłem Sad Jeżeli są tu jakieś osoby, co posiadają opracowanie, proszę was nie bądźcie obojętni. Poświęćcie te 2min na wklejenie jakiegoś odsyłacza do nut, albo skontaktowania się ze mną, będę bardzo wdzięczny.

Żeby nie zaśmiecać forum, jak ktoś szuka innych opracowań, może mógłby w tym temacie się ogłaszać.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź (mam nadzieję pozytywną Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Night wish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: 08.05.2011 19:00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj!Smile

Jeżeli nadal szukasz, i potrzebujesz akordów do tego utworu, mogę je dla Ciebie zrobić. Daj tylko znaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Gramy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM