klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

A N T I D E M O N W O R L D APOCALYPSENOW T O U R

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 12.03.2013 00:15:00    Temat postu: A N T I D E M O N W O R L D APOCALYPSENOW T O U R Odpowiedz z cytatem

Brazylijska ekipa death/grind metalowa ANTIDEMON obchodząca w 2014 roku swoje 20-lecie, jeszcze w tym roku uderza w trasę po Europie

A N T I D E M O N W O R L D APOCALYPSENOW T O U R 2013
03.08.2013- Freakstock- Kassel – Germany
10.08.2013- Schwelm – Germany
16.08.2013- J.Freaks - Remscheid – Germany
17.08.2013- Kultshock - Remscheid – Germany
18.08.2013- J.Freaks - Remscheid – Germany
23.08 2013 - Zittau - Germany
24.08.2013- Fryyfest - Liberec - Czech Republic
30.08.2013 - Ostrava - Czech Republic
01.09.2013 - Bratislava - Slovakia

We wstępnej rozpisce znajdują się też takie kraje jak Słowacja, Węgry, Serbia, Bułgaria, Grecja, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Belgia, Holandia, Francja oraz Rosja i Ukraina - ogółem zespół spędzi w Europie ponad 3 miesiące !!!!

Jest też szansa, że pojawią się w Polsce !!!
Czy jest ktoś chętny do organizacji (pomocy) koncertu?
_________________
www.boanerges.pl


Ostatnio zmieniony przez texas dnia 17.03.2013 23:13:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 17.03.2013 23:11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukamy dla ANTIDEMON możliwości zagrania koncertów w sierpniu i wrześniu. W dniach 25 - 29 sierpnia najlepiej na południu kraju, potem kapela jest dostępna po 2 września do zagrania w całej Polsce. Inne terminy wrześniowe i sierpniowe też aktualne (oprócz tych już zaklepanych wyżej w planie trasy ;p)

Odsyłacze:
https://www.facebook.com/antidemonband
http://www.youtube.com/watch?v=1eBsfLyR6mY&feature=share&list=FLicCYu5qWnEXwA1cd0ZEnsw
http://www.youtube.com/watch?v=jZwkFAbu3Qo&feature=share&list=FLicCYu5qWnEXwA1cd0ZEnsw
http://www.youtube.com/watch?v=mMMVSm7my8Q&feature=share&list=PLTiudn2UgOvaRkyArPjQcZJvARnz-7ruZ
_________________
www.boanerges.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Night wish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: 17.03.2013 23:36:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z wielką chęcią pomógł, ale jako człowiek zupełnie zielony w kwestii organizacji czy też promocji wydarzeń kulturalnych, nie wiem jak mógłbym się przydać.. ale jakby co, jestem do dyspozycji:) i pochodzę z południa Polski, a dokładniej z Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 18.03.2013 23:22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków i południe Polski jak najbardziej będą mile widziane. Organizacyjnie chodzi o ogarnięcie miejsca na koncert, techniki oraz kwestii noclegów, wyżywienia i niewielkich kosztów zespołu (np. sponsorzy, organizacje, domy kultury, kościoły itp.). Do zainteresowanych podeślę szczegóły, pomogę też w kwestiach informacyjnych i promocyjnych.
_________________
www.boanerges.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Seyrit
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 12

PostWysłany: 10.07.2013 01:24:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się organizacja takich koncertów w PL - najlepiej całego festiwalu Smile - ale póki co brak kontaktów i środków. Mam autentycznie nadzieję, że nadejdzie dla mnie taki czas... Na dzisiaj, podobnie jak Night wish, deklaruję gotowość pomocy, jeśli znajdzie się śmiałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 18.07.2013 16:30:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem tylko w tym, że zainteresowanie tematem w naszym kraju jest stosunkowo słabe ;/
Generalnie trasa ANTIDEMONA w Europie jest praktycznie dopieta i tylko w Polsce jak zwykle jest mało konkretnego zainteresowania...
Dla informacji ostatnie wolne terminy jakie zostały w grafiku, które zespół może przeznaczyć na zagranie w Polsce to okres pomiędzy 26 a 29 sierpnia (tylko południe kraju) oraz 17 - 27 października (cała Polska). Dodam też z góry, że koszta zespołu są dosyć niskie i nawet polskie kapele za tyle nie grają Wink szczegóły dla zainteresowanych organizacją ślę tylko na priv
_________________
www.boanerges.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 18.07.2013 16:36:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam też, że możliwości organizacji takich koncertów, jak również samego festiwalu w Polsce - jak najbardziej są. Kapele są zainteresowane graniem - również zagraniczne (i wcale nie wiąże się to z mega kosztami ;p). Kwestia tylko tego, że to ktoś z naszej strony musi wziąć sprawy w swoje ręce, a wiem, że w pojedynkę to niewiele jesteśmy w stanie zdziałać...
_________________
www.boanerges.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Seyrit
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 12

PostWysłany: 22.07.2013 23:16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, kasa to jedna rzecz - na pewno być musi, ale wierzę, że nie potrzeba góry złota. Większą potrzebą są ludzie - zainteresowani, którzy poświęcą trochę czasu i uruchomią kontakty. Na dzisiaj dla mnie jest to niewykonalne Sad

Nawiasem mówiąc, jest już videoclip do Welcome To Death. Idealny jako spot reklamowy Smile
http://www.youtube.com/watch?v=aFDbUiIRnZw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
texas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 21
Skąd: Kętrzyn/Mazury

PostWysłany: 23.07.2013 14:42:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seyrit napisał:
No właśnie, kasa to jedna rzecz - na pewno być musi, ale wierzę, że nie potrzeba góry złota. Większą potrzebą są ludzie - zainteresowani, którzy poświęcą trochę czasu i uruchomią kontakty. Na dzisiaj dla mnie jest to niewykonalne Sad

Nawiasem mówiąc, jest już videoclip do Welcome To Death. Idealny jako spot reklamowy Smile
http://www.youtube.com/watch?v=aFDbUiIRnZw


Niestety to smutna prawda, tym bardziej, że sam metal jest w naszym kraju postrzegany tak a nie inaczej. Środowiska chrześcijańskie czesto metal chrześcijański odrzucają lub mają jakiś dystans. Środowisko muzyczne nie dopuszcza tego nurtu za bardzo ze względu na teksty. A i dostęp do takiej muzyki w naszym kraju jest dosyć ograniczony. Niemniej jeśli my podejmiemy choćby minimalne działania w tym kierunku to z Bożą pomocą jesteśmy w stanie co nieco zmienić ;/I nawet parę chętnych do dzialania osób by się znalazło Wink
_________________
www.boanerges.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM