klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Banner KDM-u i hasło...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 18.01.2004 20:33:02    Temat postu: Banner KDM-u i hasło... Odpowiedz z cytatem

Jest może jakiś anglojęzyczny banner KDM-u? Mam nadzieję, że "good music is well played and contains positive Message" też spasuje Wink

Ot, tak pichcąc anglojęzyczną wersję strony Very Happy
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 19.01.2004 22:42:27    Temat postu: Re: Banner KDM-u i hasło... Odpowiedz z cytatem

Zawilec napisał:
Jest może jakiś anglojęzyczny banner KDM-u?

Z tego co wiem nie ma takowego
Zawilec napisał:
Mam nadzieję, że "good music is well played and contains positive Message" też spasuje Wink

Jeśli dobrze zrozumiałem (niestety jestem słaby z angielskiego Rolling Eyes )to hasło jest okej tylko pozostaje sprawa czy jest sens tworzyć taki baner w przypadku jeśli nie posiadamy anglo-języcznej wersji naszego serwisu ?. A może pora o tym pomyśleć ? jakie jest wasze zdanie na ten temat ?.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
miłosz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 69
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 20.01.2004 17:24:02    Temat postu: kdm w wersji angielskiej Odpowiedz z cytatem

hej!!
pomysł jest niegłupi...
hmmm całkiem obiecująco brzmi i daje szanse promocji
chociaż nie wiem czy jest taka potrzeba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 20.01.2004 18:00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do potrzeb, to trudno powiedzieć (statystyka ze Stat4u nie jest ogólnodostępna i bez hasła nie można zapoznać się jak wyglądają odwiedziny z danych domen)... Ale na pewno bariera językowa na starcie odstrasza. A przecież scena muzyki chrześcijańskiej jest na Zachodzie zwłaszcza znacznie bardziej rozwinięta - przynajmniej jeśli chodzi o mocne granie, choć reszta też w niczym nie odstaje a pewnie czad przewyższa... Zreszta można o tym się przekonać patrząc na zbiór recenzji Illuminandi skąd pochodzą.... Wink

Przez pewien czas podpieraliśmy się mp3.com teraz po przejęciu tego serwisu (czytaj zniknięciu, niestety - prawie każda kategoria muzyczna miała szufladkę 'spiritual' i naprawdę dużo niezłej, darmowej muzy się nazbierało...), teraz w końcu pojawiła się stosownie do potrzeb angielska wersja...

Illuminandi śpiewa po polsku (poza jednym numerem, który został nagrany z myślą o kompilacji), ale w niczym to nie przeszkadza - ludzie nieźle ich odbierają. Bio. tłumaczenia tekstów przy każdym promo... Patrząc na odwiedziny, to co rusz wskakuje ktoś spoza polskiej miedzy (76% z domeny .pl) a pytania o angielską wersję strony powracały jak bumerang....

KDM - może nie cały serwis, ale na początek przydałby się jakiś przeglądowy tour czy nawet prezentacja serwisu ułatwiająca nawigację zagranicznym internautom, poszukujących chrześcijańskiej muzy. Takie jest przynajmniej moje zdanie... Najwięcej oczywiście jednak zależy od samych zespołów. Co cieszy, coraz więcej z nich ma symbol stosownej flagi dla przykładu Smile
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 24.01.2004 19:34:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawilec napisał:

KDM - może nie cały serwis, ale na początek przydałby się jakiś przeglądowy tour czy nawet prezentacja serwisu ułatwiająca nawigację zagranicznym internautom, poszukujących chrześcijańskiej muzy. Takie jest przynajmniej moje zdanie... Najwięcej oczywiście jednak zależy od samych zespołów. Co cieszy, coraz więcej z nich ma symbol stosownej flagi dla przykładu Smile


Ogólnie ciekawy pomysł i już poddałem go redakcji i pomyślimy nad tym. Ale ogólnie tak jak napisałeś dużo też zależy od samych zespołów.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 01.04.2004 14:27:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... i odnieśli się jakoś do tego? Zawsze miło byłoby polecić coś zagranicznym znajomym... nawet taka prosta strona z prezentacją KDM-u po angielsku (pokroju chociażby 2TM2,3 - http://www.2tm23.kdm.pl/english.html)... Informacja o samym serwisie i zrzeszonych w nim zespołach: prosta lista - nazwa, określenie stylu, znaczek sygnalizujący istnienie angielskiej wersji, bezpośredni link do podstrony z lokalizacją muzyki i nie tylko do pobrania... Przecież naprawde nie mamy się czego wstydzić i szkoda byłoby, gdyby odwiedzający z zagranicy od razu czmychali wobec trudności językowych Wink I to nie jest oglądanie się na zespoły, ale dbanie o prezentację samego KDM-u Idea

Taki prostą bazę (tutaj samych darmowych mp3) ma np. Celestial Light (http://www.celestiallight.pl/index.php?d=freemp3)... Tak przypominam stary pomysł, może warto to jednak uskutecznić?
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM