klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Pierwsze spotkanie z Papryczkami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06.11.2004 15:35:58    Temat postu: Pierwsze spotkanie z Papryczkami Odpowiedz z cytatem

Witam w nowym pokoju na forum. Jak pewnie zauwazyliscie jest to pokój poswięcony Chili My Very Happy
Piszcie jak najwięcej. A tutaj jak poznaliscie zespół i jakie były wasze pierwsze wrażenia z nim związane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 06.11.2004 16:20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje pierwsze spotkanie dawno temu bylo Smile zrobili na mnie wrazenie i kupilem ich plytke(III) szkoda, ze wczesniejszych nie ma w sprzedazy bo by sobie kupil Sad Na pierwszym koncercie bylem w czercu 2004 na Festiwalu Muzyki Dobrej w wawie. Poza tym byly jeszcze dwa inne koncerty w Konstancinie i w empiku, ktore bardzo mi sie podobaly Very Happy
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zulka
Gość





PostWysłany: 08.11.2004 09:33:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze spotkanie było po przez radio, usłyszałam już nawet nie pamiętam jaką pisenkę Embarassed a póżniej to było nawet w moje urodziny spotkałam chili adama w super markiecie jak wąchał szampon do włosów Laughing
Mam ich trzy ostatnie płyty i duuuuuży problem ze znalezieniem najpierwszej...
Powrót do góry
 
   
maruszka
Nowy
Nowy


Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 3

PostWysłany: 11.11.2004 18:29:14    Temat postu: chili my 4ever :) Odpowiedz z cytatem

hehs Smile a ja poznalam ich na pierwszym albo drugim SOS (juz nie pamietam, bo mi sie wszystkie na siebie nakladaja;-), wiem, ze wtedy bylam jakos swiezo po przesluchaniu plyty Jacka i cos mi nie pasowal wokalista, bo nie umialam powiedziec kto to Wink i od tamtej pory jestem wierna i trwam przy nich Smile jak tylko powstala ich strona, to od razu znalazla sie w zakladce ulubione i najczesciej wizytowane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 14.11.2004 13:43:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam Ich wczoraj... Smile na koncercie w Radzionkowie
Wrażenie bardzo bardzo pozytywne Smile
muzyka świetna [słucham czegos takiego nałogowo Smile ] dodając wartosci tekstow ...świetne wystepy, piosenki Very Happy Very Happy nic dodać nic ująć

Po koncercie odazu po płyte Smile Wink
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Agunia
Gość





PostWysłany: 21.12.2004 12:10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pierwsze, wręcz osobiste, spotkanko z zespołem było na Franciszkańskim Spotkaniu Młodzieży w Kalwarii Pacławskiej Very Happy
Szczerze, jeszcze nigdy nie byłam na koncercie zespołu, który potrafi stworzyć tak wspaniałą atmosferęVery Happy Oni są po prostu świetni, muzyka do tańca i do różańca, że tak powiem;D NTT 3majcie się zawsze Pana Jezusa!
Powrót do góry
 
   
Konik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 11

PostWysłany: 30.12.2004 19:56:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a żeby nie było, że nic nie pisze to właśnie coś napisałam Razz
_________________
uśmiech się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Izaak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: wawa

PostWysłany: 30.12.2004 22:43:18    Temat postu: moj pierwszy raz Odpowiedz z cytatem

pierwszy uslyszalem chili my na ruah (chyba takim pomaranczowym
co tam bylo jeszcze 'w obliczu aniolow' na tej samej)
byl to w ogole moj pierwszy kontakt z ccm wiec mam do calej tej plyty emocjonalny stosunek
ale sam utwor chilli my jakos mnie nie powalil (ale ma calkiem niezle brzmienie i pare innych +'ow) (to chyba bylo 'czy ty o tym wiesz' jesli czegos nie myle i to ich jest)
i to chyba jedyna piosenka chilli my ktora kojarze z nimi (chyba ze 'bo tak wiele mam' tez jest ich - tez chyba byla na jakims ruahu) ale ta 1. mi sie bardziej podoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Daria
Gość





PostWysłany: 04.01.2005 15:16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izaaku. Czas odświeżyć znajomości (tzn. z Chili my). Od tamtej pory powstały już 2 następne płyty (oczywiście je mam). Te juz mogą "powalić". Posłuchaj i daj znać.
"w niedzielę skrzydła swoje weź........"
Powrót do góry
 
   
Johnny777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 39
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27.03.2005 23:19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pierwsze "spotkanie" z Chili My to rok 1999 i kumpel "przekładający" piosenkę "Czy Ty o tym wiesz?" z kasety na chwyty gitarowe. Potem zakup tego samego "Ruaha" co Izaak Wink (zresztą wtedy już chyba był archiwalny) i piosenka "Tak wiele mam". Tyle e tą płytkę kupiłem nie ze wzgledu na Chili My tylko na 2Tm.2,3 Wink Dlatego też "Czilusie" poszły w zapomnienie na czas jakiś.
Do czasu kiedy dyżurując w Diecezjalnej Diakonii Słowa w Chorzowie posłuchałem kasety zostawionej tam przez kogoś z dyżurujących. A że czasem na dyżurze zdarzy się taki dzień że pies z kulawą nogą nie przyjdzie to miałem czas posłuchać. I tak wpadła mi w ucho (i do dzis nie chce wypaść Wink ) płyta "Czyli kto?"... Potem to już "z górki" - koncert na Festiwalu Stróżow Poranka (za krótki!!! Wink ) - zakup płyty "III" - koncert w Rudzie Śląskiej na "Rudstock-u", koncert w Chorzowie (raptem 2 tygodnie póżniej Wink ) gdzie oczekiwaliśmy już na nową płytę..niestety wyszla dopiero tydzień póżniej. Oczywiście dzięki wysylce pocztowej i sklepikowi na paganini.com.pl płyta "4" szybko dotarła do mnie Smile Ostatnio koncercik w "Plastyku" katowickim i...czekam na następne spotkania!! Smile
_________________
WITA FRAKCJA RUDZKA!!! Wink - Obrońcy pingwinów...;-P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31.07.2005 13:02:34    Temat postu: MóJ PiErWsZy rAz :) Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam skąd miałam płyte Smile To był ich pierwsza krążek. Spodobało mi sie, ale jak ma sie około 10 lat, szybko sie zmienia gust i zapomina. Pozyczyłam komuś tą płyte i ten ktos mi nie oddał Sad Kiedy przyszłam na Oaze i spotkałam Hele (pozdrowienia dla niej) Smile wszystko odżyło z potrójną mocą. Pojechałam na pierwszy koncert i tak mi się spodobało, że teraz podśpiewuje sobie ich piosenki przy kazdej okazji. Mam nadzieje, ze Papryczki będą grały do końca świata i jeden dzień dłużej Wink
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
monisc
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 8
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 17.10.2005 14:18:56    Temat postu: OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI CHRZEŚCIJAN Odpowiedz z cytatem

Pierwsze moje spotkanie z CHILI MY było w programie RAJ. Pamiętam, że BIAŁA KOSZULA była wtedy na pierwszym miejscy listy MUZYCZNE DARY.
Pierwszy raz na żywo zespół zobaczyła i usłyszałam w mojej rodzinnym mieście PIEKARACH ŚLĄSKICH. Był to koncert w ramach I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TWÓRCZOŚCI CHRZEŚCIJAN PIEKARY ŚLĄSKIE 2005. Po tym koncercie kupiłam ostatnią płytę i tak słucham jej do dnia dzisiejszego.
Chili my to dużo pozytywnej energii tak potrzebne na każdy dzień Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
promyk słonka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 23
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 11.11.2005 12:39:07    Temat postu: Chili My 4ever:) Odpowiedz z cytatem

a mój pierwszy raz z Chili był w czerwcu tego roku na czuwaniu nocnym w Pieniężnie!! i było oczywiście wyrąbiście, kupiłam sobie płytkę, parę dni temu dostałam drugą... i... co tu dużo gadać - ta muza mnie porwała!!!
_________________
Bo tak wiele mam...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM