klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Help Me pliz...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krystian
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 6
Skąd: Warszawka

PostWysłany: 05.08.2004 10:58:22    Temat postu: Help Me pliz... Odpowiedz z cytatem

Mam okazję wejść w posiadanie pieca lampowego ze kompletne FREE, ale coś się w nim schrzaniło i nie działa (teraz zapomniałem co to jest za piec, ale jak tylko się dowiem dokładnie, to dam znać). Znacie może kogoś z okolic Warszawki kto się zna na tym. Bo potrzebuje porady, czy opłaca się ożywić to monstrum, czy lepiej kupić nowy piec...
Z góry dzięki za pomoc.
_________________
GOD BLESS U ALL
<//>< GOD RULEZ ><\\>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 05.08.2004 12:00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ten piec jest za free to bierz, zawsze cos z niego moze sie przydac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
matan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 28

PostWysłany: 10.02.2005 02:53:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydałaby mi się pomoc : od ok 2 lat mam studio domowe-Roland VS-1824 cd Jestem z niego bardzo zadowolony( jak na domowe studio nagrań jest super) lecz kupiłem to w Niemczech i posiadam tylko instrukcje w jęz niemieckim i angielskim. Daje sobie już radę zrobiłem na tym ze 4 cd lecz wciąż z braku instrukcji po polsku wiele do odkrycia. Może znacie kogoś kto ma też taki dokładnie sprzęt i mógłby mi pożyczyć na 1 dzień instrukcje po polsku do skserowania??? Jeśli tak to prosze o pomoc a info na : matan@autograf.pl Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM