klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Czy potrzebujesz zgody, aby grać koncerty ewangelizacyjne???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy potrzebujesz zgody zwierzchników Kościoła, aby grać koncerty pod tytułem "ewangelizacyjne"?
TAK
0%
 0%  [ 0 ]
NIE
100%
 100%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 15.02.2005 12:34:45    Temat postu: Czy potrzebujesz zgody, aby grać koncerty ewangelizacyjne??? Odpowiedz z cytatem

Pytanie, które dziś przychodzi mi sobie postawić.
Jak to jest w inych przypadkach - tego nie wiem.
Czy wiecie coś na ten temat? Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami.
Sprawa pozornie błacha, ale może nie tak bardzo - więcej będe wiedział dziś wieczorem - jadę do ks. z naszej diecezji odpowiedzialnego za wspólnoty, aby o tym pomówić (choć nasz zespół nie jest wspólnotą, ale opiera się na ludziach z różnych wspólnot).
Pozdrawiam
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 16.02.2005 11:26:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem i wiem więcej

koncerty pod szyldem "ewangelizacyjne" lepiej uzgadniać z kimś: może to być kapłan opiekun zespołu, może być wspólnota, która też ma takiego opiekuna

jak to wygląda u Was?
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 16.02.2005 15:15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałem się z takim czymś że chciałem w takim sąsiednim mieście zrobić koncert bo mam full znajomych. I zadzowniłem do proboszcza parafii miasta i wytłumaczyłem a on wyjechał mi z brzydkimi słowami i zaczął gadać o jakichś zezwoleniach i papierach od biskupa i proboszcza mojej parafii że jestem wierzący - znaczy katolik - tak powiedział że naprawde gram coś itp. Ale doszlismy do porozumienia i bez papierków i zagrałem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 16.02.2005 15:30:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie
czasami można się spotkać z niechęcią - no bo np. proboszcz nie uznaje muzyki rockowe, albo hh i finito

dobrą sprawą jest mieć opiekuna duchowego - takiego księdza, który będzie się troche interesował tym co robisz, będzie mógł powiedzieć o Tobie: "tak, jest wierzący, świadczy swoim życiu o Jezusie"

zespoły, które nie mają takiego opiekuna mają utrudniony dostęp do koncertowania w kościołach itd.
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM