klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

NOWY SPRZĘT MUZYCZNY W ŚWIETNYCH CENACH !!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 55
Skąd: Na GG przeważnie niewidoczny

PostWysłany: 17.09.2004 22:36:07    Temat postu: NOWY SPRZĘT MUZYCZNY W ŚWIETNYCH CENACH !!!! Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz jakiś ,NOWY sprzęt muzyczny
albo RTV to wal do mnie.
Prosto od importera!
Mam świetny kontakt! Super ceny. I raty też!
Podajesz tylko konkretny model i znajomy sprowadza!!
Bez żadnego ryzyka!!! Wszystko legal, z gwarancją itd.

------------------------------------------------------------------
_________________
"Życie bez Jezusa Chrystusa i Maryi nie ma żadnego sensu !!! " Wierzcie mi. Bart.
Czytajmy Ewangelię, bo to SŁOWO ŻYWE i w nas DZIAŁA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
kubush
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 5

PostWysłany: 17.12.2004 15:23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, a jak wygląda realizacja gwarancji na taki sprzęt? Rozumiem, że importowany np. z Niemiec towar jest nowy i posiada gwarancję, ale z doświadczenia wiem, że najczęściej jest ona trochę inaczej rozumiana. Problem min. polega na tym, że gwarancje zagraniczne nie są realizowane na terenie Polski. Mogę podać przykład znajomego, który za gwarancyjną naprawę aparatu w Niemczech zapłacił 450 euro, przy czym sprzęt otrzymał po 2 miesiącach. Sam robię zakupy przez internet, ale w sklepie www.gmm.com.pl, bo wolę trochę dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie profesjonalnie załatwione Wink
_________________
who cares a lot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Bart
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 55
Skąd: Na GG przeważnie niewidoczny

PostWysłany: 17.12.2004 15:51:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Nie, to nie jest sprzęt z Niemiec! To sprzęt brany bespośrednio od danego przedstawiciela firmy. I dlatego są nizsze ceny. Gwarancja jest dana przez przedstawiciela, identyczna jak w innych sklepach.
Pozdrawiam.
_________________
"Życie bez Jezusa Chrystusa i Maryi nie ma żadnego sensu !!! " Wierzcie mi. Bart.
Czytajmy Ewangelię, bo to SŁOWO ŻYWE i w nas DZIAŁA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
kubush
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 5

PostWysłany: 03.01.2005 17:40:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czegoś tu nie rozumiem - skąd niby inne sklepy biorą sprzęt jeśli nie od bezpośrednich przedstawicieli? Laughing
_________________
who cares a lot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
marcin
Gość





PostWysłany: 20.04.2005 00:50:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubush napisał:
To czegoś tu nie rozumiem - skąd niby inne sklepy biorą sprzęt jeśli nie od bezpośrednich przedstawicieli? :lol:

Gratulacje mistrzu, ale sklep daje ci marżę dużą, a jak gość nawet nie założył firmy, to choćby se doliczał 10 % to i tak zarobi pożądnie, a ty bedziesz miał i tak taniej o 10% od sklepu albo jeszcze taniej.

A jak ci gość załatwia, to masz wiekszą pewność niż kupujac instr. muz. np. przez internet.

Ale moje własne zdanie to jest takie:

BART: To niech ten koleś się tu sam pojawi napisze, przedstawi? A moze się boi? Ale jak on się boi, to czego można po nim oczekiwać? Uczciwości rzeczywiście? TO czemu miał by sięnie pokazać, skoro wsyzstk otakei uczciwe.

Pozdr.
Powrót do góry
 
   
kubush
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 5

PostWysłany: 05.05.2005 11:50:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odi - ale inny temat, że taki koleś nigdy nie zrobi obrotu takiego jak sklep a przez to nie dostanie pewnie takich upustów. Poza tym ceny w sklepach internetowych w porównaniu z 'realnymi' są na tyle niskie, że nie wierzę, że mają tam zbyt wysokie marże. Jeśli wszystko jest legal to nie będzie specjalnie taniej u takiego 'gościa'. A jeśli nie jest... to ja dziękuję bardzo
_________________
who cares a lot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
marcin
Gość





PostWysłany: 07.05.2005 00:14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też na pewno fakt. Sklepy internetowe, unikając płacenia za lokal w dobry m miejcu i personel, mają łatwiej z cenami.
Utrzymanie serwisów WWW i jakiś tam swoich prywatnych pomieszczeń jest napewno tańsze niż cała masa personelu i dobra lokazlizacja w mieście. No i na większą skalę.

ALe minus jest taki, ze kupując przez NET nei masz za bardzo szans na wybór, co przy okazji np. instr. dętych jest poważna przeszkodą.
ALbo ustnik do skasu, czy też co kolwiek tego typu. Musisz obejzeć, zanim kupisz. To nie Admira Malaga...

Ale wolę kupić paczkę stroików do saksu przez net za 85 zł, niż paczkę w sklepie za 125 zł...
I z jednej i dryugiej odpadnie podobna ilość stroików, a różnica w cenie poważna.

Więc zależy co się kupuje.

Ale jeżeli ktoś coś proponuje w sprzedaży prywatnej, to lepiej, żeby sam się ujawniał, i przedstawiał wyraźniej, bo inaczej moze się okazać, że jest jak z Super COmputers (http://www.uwagakomputery.pl/)

Pozdrawiam :-)
Powrót do góry
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM