klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Recenzje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 07.08.2005 18:12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam koncert w piekarach był super tez byłysmy z kolezanka za wczesnie ale to nie robi hehe
błyski pioruny...??? nie niemozliwe niewidziałam heheh Laughing
zabardzo byłam zajeta zachwycona koncertem Wink
było pięknie Very HappyVery Happy
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10.08.2005 21:56:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod koniec błyskało i grzmiało....Ale to pewnie dlatego, że Papryczki ze sceny schodziły Very Happy Bóg zobaczł i zagrzmiał... Smile
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 12.08.2005 18:47:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak masz racje dlatego zaczeła sie potem juz psuc pogoda Very Happy
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12.10.2005 20:27:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...Co z tymi recenzjami ? Ostatnia odpowiedź 2 miesiące temu, a tyle koncertów było...Oj, albo się rozleniwiliśmy, albo tyle nauki mamy....Ja nie mam czego recenzować, bo na Śląsku cisza....Ale już niedługo Smile 10 dni :]
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 12.10.2005 22:00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze,przypomniałas to coś skrobne niedługo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 22.10.2005 21:05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc tak jak obiecałem , skrobne coś na temat koncertów Chili

opisze ostatni bo najlepiej go pamiętam Smile

a więc tak :
jak widać jestem z Brwinowa,dla niewiedzących jest to ok.25 km od stolicy więc najlepiej mi pasuje jak papryczki tam mają koncerty a w ostatnim czasie było ich kilka w Warszawie :
Cytat:

08.10.05 Warszawa
Trzeci Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dobrej
Plac Księdza Skorupki ok. godz.13'30


Nie byłem

Cytat:

16.10.05 Warszawa
Telewizyjny koncert Papieski


Nie byłem

więc na

Cytat:

19.10.05 Warszawa
Tydzień Kultury Chrześcijańskiej
kościół Dominikanów ul. Freta 10 godz.20


już trza było się wybrać

niby najgorszy termin bo najpóźniej ale co,sam sobie byłem winien że wcześniej nie poszedłem

aqrat tego dnia qpiłem sobie nowy aparat więc to był idealny moment aby przetestować jego możliwości

po dojechaniu na miejsce ok. 5 autobusami,dwoma pociągami Razz dotarliśmy do kościoła oo Dominikanów gdzie miał się odbyć koncert

jednak w necie i innych informacjach było napisane że oprócz Chili wystąpią jeszcze dwa "zespoły":

Cytat:

19.X.05. (środa) godz. 19.30
koncert muzyki religijnej
"CHCEMY SŁUCHAĆ CIEBIE NADAL"
Kościół oo. Dominikanów p.w. św. Jacka, ul. Freta 10
Wstęp wolny.

• "MISSA DE ANGELIS" - msza śpiewana do muzyki Stanisława Szczycińskiego, z udziałem zespołów MIKROKLIMAT i BORNUS CONSORT.
• CHILI MY - zespół, którego muzyka, oscylująca wokół idei chrześcijańskich, jest niezwykle ciekawym połączeniem rocka i ballady.
• SHOMER - kwartet wokalny prezentujący muzykę hebrajską



tak więc było pytanie- które wystąpi Chili bo to troche późno było
opcja była taka:występuje Chili,kończy się i lecimy do domu Smile)

ale pierwsze wyszło Shomer - główna wokalistka,trójosobowy chórek (czy jak to tam sie zwie) i grający. Muzyka troche podlatywała pod Lednice Smile (ci, ktorzy byli to kojarzą). Jednak nie spodobało mi się że ta ich wokalistka strasznie się "woziła" na scenie - wściekała się na swoim grających,co chwile im pokazywała rękoma jak mają grać,wyglądało to troche tak jakby pierwszy raz sie spotkali a ona nimi dyrygowała

dobra,skończyli więc teraz czas na Chili bo już późno i trza wracać
i ja jeszcze powoli głodnieje (a że kosciół to nie za bardzo można jeść :/ )

po nich wyszli....

MISSA DE ANGELIS :/

na początq nawet zainteresowany byłem bo ...ich nie znałem ale im dłużej śpiewali to coraz gorzej ze mną było.wtedy oczywiste się stało że Chili ostatnie będzie :/

i jeden zespół i drugi (chór) śpiewali raczej takiej spokojne,melancholijne piosenki,utwory więc byłem ciekaw co Chili da

i dali tak :

Twoje miłowanie
Tyle mam ile dam sam Razz
Jesteś słowem
Niebiańskie nawoływanie
Czy Ty o tym wiesz

a na bis Nie dam rady
jeszcze gdzieś tam był Kefas

więc wszystkie piosenki to raczej spokojne (jak na nich)
najgorsze było ... nagłośnienie bo koncert odbywał się w kościele więc możecie sobie wyobrazić jaki był dzwięk (niewiem czy w winampie nie można takiej opcji "church" ustawić Razz )

a jak jeszcze ludzie zaczeli klaskać w czasie piosenek to już nie do zrozumienia :/

najlepsze: obok mnie siedziała taka babcia,wygląd damy (szykowne nakrycie głowy,elegancki strój) i z zainteresowaniem słuchała dwóch pierwszych koncertów a na Chili to tak szalała że ... szok Razz

a aparat się przydał bo mam nagraną każdą ich piosenke,kilka zdjęc (prezentuje na końcu postu)

ale ogólnie lipa bo ich koncert trwał ok. 40 minut chili najkrócej z tych trzech i był tylko jeden bis Sad

ale chłopaki obiecali że zagrają jeszcze koncert w wawie,i bedzie można o tym sie dowiedzieć ze strony Chili i ze strony OKO (ośrodka qltury ochoty)
jeszcze na koniec spytałem się Jacka czy nas podwiezie do domciu bo o 23 to troche niebezpiecznie wracac (Jacuś mieszka w miejscowosci obok nas) ale niestety miał prawie komplet a nas była czwórka Sad

więc musieliśmy iść do McDonalda się najjeść (tak,tak, był otwarty o 23 Razz ) i pociągiem do domu








P.S 1oczywiście gdyby ktoś chciał te filmiki z tego koncertu to zapraszam na PW

P.S. 2 pozdro dla Madzi,Arka,Alberta i koleżanek Madzi ( w kolejności poznawania) Hani,Martyny i Oli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22.10.2005 21:42:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo...Ralf Very Happy Zadziwiasz Smile A ja jutro będę na "konercie", to też napisze recenzje.
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 22.10.2005 21:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala_madzia napisał:
Oooo...Ralf Very Happy Zadziwiasz Smile A ja jutro będę na "konercie", to też napisze recenzje.


czemu zadziwiam??
czemu koncert w cudzysłowie?czyżby to nie miał być normalny koncert??
z tego co pamiętam ze strony Chili (nie chce mi sie teraz sprawdzać) to kolejny ich koncert bedzie w ... Toronto Razz , o tym mówisz :p

kolejną recenzje mam zamiar napisac w kolejną sobote wieczór (gdy to mam troszke wolnego czasu) ale ten termin jest płynny(może wcześniej,może później)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23.10.2005 12:11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ZADZIWIASZ", bo zawsze raczej pisałeś króciutkie posty, a teraz taki dłłłłuuugi Smile A "koncert": w cudzysłowiu, ponieważ Chili My będzie w Chorzowie na Stróżach Poranka gościnnie i nawet tego nie ma ujętego na stronce...Obawiam się, że zagrają jedną piosenke, ale zawsze coś Cool
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 23.10.2005 17:17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może krótkie ale treściwe RazzP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 31.10.2005 18:36:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem to napisać tak jak obiecałem w sobote ale przytrafiła się imprezka i nie dało rady dlatego teraz nadrabiam

tak więc teraz opisze mój przedostatni koncert Chili

koncert odbył się w Otrębusach - parafii naszego Jacusia
odbył się na pikniku parafialnym z okazji bodajże 25lecia parafii.

Na początq Msza,później poświecenie skwerq jakiegoś,konkursy biblijne,występ miejscowej scholi (notabene w której Jacek grał przez kilka lat) a także orkiestry z Nadarzyna aż w końcu gwóźdź programu - Chili My. Zagrali chyba wszystkie swoje najlepsze i średnie piosenki Smile
A z pół godziny tego koncertu mam na kompie Smile

To był najdłuższy koncert na jakim byłem papryczek.Trwał chyba z 2,5 godziny, z 5 bisów dali.
Na początq drętwo,ale miejscowi ksiedza rozkręcili "imprezke". Na początku dzieci ale po pewnym czasie i starsi się ruszyli (w tym i ja:) )

Z czego zapamiętam ten koncert?
-Był na początq roq szkolnego :p
-blisko bardzo
-zrobiłem sobie fotki z Chilikami (patrz avantar i zdjecia na dole)
-pierszy raz nie parzyłem (zainteresowana wie o co chodzi :* )

Oficjalna relacja z tego koncertu(też moja Very Happy ) jest na
http://www.brwinow.com/index.php?option=news&task=viewarticle&sid=309&Itemid=2#fota

Zdjecia są mojego autorstwa a mam ich o wiele więcej(bardzo ładnych Very Happy )

i teraz kilka zdjęc (jakby komus sie nie chciało wchodzić na link podany wyżej ale też nie publikowane jeszcze nigdzie)










Pierwszy samochód Jacka, drugi mój Very Happy





PS. może w przyszłości dorzuce autografy Jacka i Adama ale nie wiem czy kogoś to inretesuje (będziecie kopiować i mówić że to Wy dostaliście Razz )
PS 2. qrde,z 5 razy edytowalem tego posta Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.11.2005 14:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO CHYBA SIĘ ZAŁAMIE. To ja sie ciesze z tego, że Chili zaśpiewało jedną piosenke na Stróżach Poranka, a Ralf słuchał Ich NA ŻYWO przez 2,5 godziny i ma z nimi zdjęcie i autograf tak po prostu ? Ja po autograf stałam w deszczu cała mokra i nie dostałam Sad Zazdrość - straszna rzecz Rolling Eyes Ciesze sie razem z Tobą Exclamation Surprised
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 01.11.2005 16:41:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trza wiedzieć na jakie koncerty chodzić Razz
nikt Ci nie kazał moknąć Razz
i to nie było tak po protu, nawet nie wiesz ile stresu mnie kosztowało podejśc do nich Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.11.2005 20:58:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym tylko taki stres mieć Very Happy To było na 2 godziny przed moimi urodzinami i należał mi się prezent, więc mokłam słusznie Cool Prezentu nie dostałam, ale i tak było świetnie Very Happy
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 20.04.2006 18:23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra,dawno już nie pisałem żadnej relacji a to dopiero połowa koncertów na których byłem. że zacząłem od końcu "recenzjować" tak więc teraz czas na mój drugi koncert Papryczek na którym byłem.

Odbył się on....yyyy to było prawie rok temu więc daty dokładnej Wam nie podam ale jakoś połowa wakacji. Wszem i wobec był on ogłaszany w Łowiczu (nawet na stronie Papryczek). I po wielu wysłanych mailach w koncu dowiaduje się z jakiegoś radia że koncert jest w Makowie koło Skierniewic :/ ale dobra. Gdzie to jest to już połowa sukcesu Razz A że nie ma tam ani pociągu, moze autobus jakiś jest skąd wziąźć rozkład Razz więc biorę auto i jedziemy na "wycieczke". Nigdy tam nie byłem ale tego sie nie obawiałem. Jedziemy więc w trzy osoby - ja mam podejchać, druga wie jak dojechać a trzecia po co tam jedziemy Razz

To był koncert dla którejś tam z koleji pielgrzymki łowickiej do Częstochowy (ta informacja przybliża kiedy odbył się ten koncert Razz )

Przybylismy troche za wcześnie więc się poszwędzaliśmy po wsi Razz Zobaczylismy jak pielgrzymka "wbiła" się do miasta a następnie udalismy się na koncert. Ponieważ to był mój drugi koncert więc darowałem sobie robienie fotek a sqpiłem się na zabawie Smile Jak widać na jednym zdjęciu to koncert Chili My był niesamowitym wydarzeniem w życiu mieszkańców wsi Razz gdyż przybyli prawie wszyscy :p

Tak więc poniżej prezentuje wszystkie fotki jakie zrobiłem wtedy :p miał mi taki kolo podesłać więcej na maila ale nadal czekam Razz a sprzęt miał niezły - mówie o aparacie Wink









Dosyć dziwne zajście miało miejsce po koncercie. Adamek powiedział że można ich płyty qpić w samochodzie obok sceny. Wtedy sie wszyscy rzucili by je qpić. Oki,stoje w kolejce po nie, płyty niebezpiecznie szybko się kończą ale jestem drugi po nie a zostało ich 10. A kolo przede mną wyqpił....właśnie 10 na raz :/ Całą drogę do samochodu go męczyłem żeby jedną odsprzedał ale był nieugięty. Dawałem mu równowartość dwóch płyt za jedną ale nie pękł Razz ale niedługo później zamówiłem sobie w necie Razz



I jedna fajna akcja była w trakcie koncertu. Bodajże podczas piosenki "Matulu kochana" Adamek się walnął i zaczęli śpiewać od początq Wink



Więc został mi jeszcze jeden, mój "dziewiczy" koncert do opisania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM