klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Program muzyczny do tworzenia na kompie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 18.03.2006 12:45:23    Temat postu: Program muzyczny do tworzenia na kompie. Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktos byl zainteresowany to zdobylem i sprzedaje oryginalny potezny program do muzy.
Do zaoferowania mam nowy program(sciagniety prosto z USA)+licencja

Voyetra USB Music Studio Kit
Wszystko co potrzeba by robic muzyke na komputerze.

pelny opis na stronie : http://www.voyetra.com/site/products/skits/usbmsk.asp

sprzedaje gdyz mam dwa takie same programy!

cena:120 zl (wliczona wysylka)

Jezeli ktos jest zainteresowany pisac wylacznie na maila soway@va.pl
-----------------------------------------------------------------------------
Wiem,ze nie jest to gielda..ale jezeli ktos chcialby uzywac oryginalnych programow do tworzenia muzy po dobrej cenie...to mysle ze jest to dobre miejsce zeby to powiedziec wlasnie tu. Z pozdrowieniami shalom
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.03.2006 14:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście niedrogo, aczkolwiek program operuje tylko w midi, i nie zauważyłem aby obsługiwał jakiekolwiek plugi VST bądź DX a to już poważny minus. Owszem ma edytor audio ale inne funkcje raczej nie obsługują formatu wave, mam nadzieję ,że chociaż jest możliwy zapis stworzonych kompozycji w bezstratnym formacie wave.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19.03.2006 00:01:13    Temat postu: w drodze do normalności Odpowiedz z cytatem

no tak ale wziąwszy pod uwagę że najbardziej wytaniony cubase kosztuje min. 500 peelenów to jest to jakaś altenatywa. zwłaszcza dla elektroników którzy i tak robią głównie w midi.

z 2giej strony - wydaje się że w dzisiejszych czasach taki program to trochę przeżytek.

aczkolwiek w latach 90tych ubiegłego wieku pracowałem z atari 1048 i cubase który miał tylko midi i na takim zestawie zrobiłem sporo produkcji. niektóre z nich jeszcze po latach robiły wrażenie na niektórych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM