klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Piec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matyś
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 12
Skąd: Skawina

PostWysłany: 12.08.2006 22:22:25    Temat postu: Piec Odpowiedz z cytatem

Witam mam 2100zł na wydanie na sprzet myśle nad Headem Laboga Reverb Studio + Paczka 1x12" Vintage 30 też labogi Smile To dobry pomysł czy macie jakies lepsze?? Smile
_________________
"Muzyka wyrasta z uczuć,ale nie może ich zastąpić"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Misiek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: 13.08.2006 15:22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm,nie bardzo widzę sens kupowania paczki jednogłośnikowej,nie lepiej kupic kombo?Po drugie nie wiem co teraz robi laboga,ale mam stary piec labogi,nie lampowy i tam nie ma ani czystego brzmienia ani porządnego przesteru,może teraz robią cos lepszego.Popatrzyłem na to cudo,beznadziejny pomysł wspólnego eqalizera dla obu kanałów.Osobiście radziłbym Ci rozejrzec się w necie za sprzętem używanym.Jakbys dorzucił jeszcze z tysiąc to możesz kupic dobry lampowy sprzęt. A nowy - pare lat temu kupiłem kombo laneya - bardzo sympatyczne brzmienia 3 kanałów, ale niestety nie nadaje się na koncerty,ale na grę w domu jaknajbardziej.Pozdrawiam!
_________________
http://www.myspace.com/aaronpoland
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Matyś
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 12
Skąd: Skawina

PostWysłany: 13.08.2006 15:37:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare gwiazd gra na tym headzie i brzmienie jest pierwszorzędne. Co do paczki to do domu 1x12" bo jezszcze potem kupie 2x12". Laneya własnie sprzedałem bo sie nie nadawał na koncerty brzmienie było suche bez rewelacji dzisiaj go sprzedałem Smile a teraz nie wiem co kupic Smile
_________________
"Muzyka wyrasta z uczuć,ale nie może ich zastąpić"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Misiek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: 14.08.2006 14:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie laney wcale nie jest taki zły,mam model tfx 200 i jest tam kanał lampowy, który bardzo mi się podoba,ale nie używam już tego pieca, bo niestety charczy i wzbudza się przy rozkręceniu go do połowy. A grałeś już na tej labodze? Brzmienie to jest kwestia gustu, ja lubię mięsiste, lejące się brzmienia a laboga takiego nie ma (wiem to z próbki ze strony labogi). Sugeruję kupienie od razu kolumny 2x12,bo po co Ci 2 kolumny w domu:) Życzę dokonania dobrego wyboru
_________________
http://www.myspace.com/aaronpoland
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM