klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Brak tolerancji ze strony muzykow z cHILI MY
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 26.09.2005 07:17:41    Temat postu: Re: :))) Odpowiedz z cytatem

Izaak napisał:
no to juz rozumiem

wylaczam sie do biernosci bo niestety nic nie moge na ten scisly temat powiedziec z braku danych Smile)

ale ogolnie chyba nie gorszy mnie to tak jak goscia
ot! taka sama wada jak np. glupota, palenie papierosow czy tam inne natrectwa... Wink

Pmiętaj że każde ntręctwa prowadzą do złych kosekwencji tj. aplenie papierosów do nowotwrów.
Powrót do góry
 
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 26.09.2005 20:11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu, a modliłeś i modlisz się za ten zespół, że pokazujesz całemu "światu" prawdę o Chili My? (jeśli to jest prawda, nie wiem, nie znam ich).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 26.09.2005 20:32:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
Gościu, a modliłeś i modlisz się za ten zespół, że pokazujesz całemu "światu" prawdę o Chili My? .


No dokładnie. Znasz tak świetnie zespół że możesz sie na ten temat z takim przekonaniem wypowiadać ???? Może poczekajmy też aż sam zespół osobiście sie wypowie na ten temat....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
chili jacek
Gość





PostWysłany: 27.09.2005 10:04:59    Temat postu: parę słów Odpowiedz z cytatem

no chyba czas na głos zespołu , tzn sorry mój głos.
Faktycznie wielu muzyków przewinęło się przez chili my . Rozstawaliśmy się z różnych względów - Kuba wyjechał do Brukseli, Czarek i Olo postawili na jazz i takiej muzyce postanowili się poświęcić , Zbyszek gra z Rodowicz i nie miał już dla nas czasu itd. Z Michałem Fijalskim rozstaliśmy się ze względów muzycznych - nie bardzo sobie radził z takim graniem. Gra z nami teraz np Sinbad ( znakomity perkusista ) który określa się jako protestant. Michał Pruszkowski który jest Zielonoświątkowcem zrobił nam projekt okładki itd. Trudniejsza była sprawa z chłopakami którzy w trakcie grania z nami wsiąkli w Spichlerz. Pół roku zastanawiałem się ( i modliłem w tej intencji ) co z tym faktem zrobić i po antykatolickim apelu zamieszczonym na stronie spichlerza stwierdziłem że to nie ma sensu - to było udawanie że wszystko jest ok.Kornel przyznał mi rację. Rozstaliśmy się w zgodzie.
To tak odnośnie tych stosów.
Osądzanie czyichś intencji przypomina zabawę w Pana Boga - nie sadzisz GOŚCIU ? byłbym z tym ostrożny. A przekaz ? nigdzie w naszych tekstach nie ma że jesteśmy wzorem chrześcijan , raczej są o naszych słabościach , poszukiwaniach i nadzieji w Boże Miłosierdzie.
Pomysł z modlitwą za nas jest bardzo dobry - prosimy o nią katolików i protestantów.
Nie chciałbym aby nasze forum stało się miejscem sporu między katolikami a protestantami -ja już to przerobiłem na innym forum pozostanę jednak przy swoich poglądach .
Chętnych do pogłębienia swojej wiedzy na ten temat zapraszam na www.apologetyka.katolik.pl
Wszystkim dziękuję , również za słowa krytyki i z Panem Bogiem !
Powrót do góry
 
   
Gość






PostWysłany: 27.09.2005 18:48:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chili my dobra gra muzyke, i niech Bog ich prowadzi.
Powrót do góry
 
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27.09.2005 20:47:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Izaakiem i Helą. Sekta to grupa, która odłamała sie od wyznania macierzystego (chrześcijaństwa bądź innych) i posiada własną prawdę o zbawieniu. Protestanci są sektą. Wg Żydów zapewne my jesteśmy sektą, bo się w jakiś sposób odłamaliśmy. Czy uważasz GOŚCIU, że to jest obraźliwe ?
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Gość






PostWysłany: 29.09.2005 11:28:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że tak skoro w ten sposób niektórzy członkowie CHILI MY wypowiadją się o protestantach. W znaczeniu że są dla nich heretykami.
Powrót do góry
 
   
chili jacek
Gość





PostWysłany: 30.09.2005 17:43:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz GOŚCIU jeśli chcesz być katolikiem musisz spełnić konkretne wymagania np wyznawać CREDO czyli prawdy wiary tego kościoła, brać udział w życiu sakramentalnym itp. Natomiast protestantem nazwać może się każdy i nikt tego nie jest w stanie zweryfikować. Nie ma takiego autorytetu i dlatego istnieje ok 40.000 denominacji które głoszą każda co innego ( gdyby mówiły to samo to byłaby tylko jednna Wink)) każda oczywiście powołuje się na Ducha Świętego -musiałby być niezłym żartownisiem żeby tak każdemu mówić co innego ! Generalnie chodzi o to że wystarczy że zbierzesz parę osób i już możesz mówić że jesteś protestantem i nikt tego nie może zweryfikować . Przyznasz że to pole do popisu dla różnych naciągaczy czy oszustów. To nie uprzedzenie lecz ostrożność każe się im dobrze przyglądać. Obok poważnych Kościołów Protestanckich z długą tradycją jak grzyby po deszczu wyrastają grupki skupione wokół "charyzmatycznego" lidera .Często jest tam stosowana zwykła psychomanipulacja żeby zagubionych i poszukujących ludzi sobie podporządkować. W takim wypadku mówimy o sekcie.
A swoją drogą czy mógłbyś napisać do jakiego Kościoła ty należysz i od którego roku on istnieje ? Kto go założył ?
pozdrawiam i z Panem Bogiem !
Powrót do góry
 
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 30.09.2005 22:46:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosilbym o zaprzestanie tej wymiany zdań
katolicy prostestantow uwazaja za heretykow a protestanci katolikow i starczy; ja sie nie czuje obrazony, nawet sam przez siebie;)
dysputy teologiczne w innym dziale albo prosze najlepiej nie poruszac tego tematu bo nikt do niczego dobrego nie dojdzie
a ten temat zamykam, bo jako protestanci i katolicy stanowimy jedno ciało Chrystusa, które nie powinno być rozrywane Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM