klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Mam problem z wokalem..poradźcie co zrobić albo co kupić

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marito72
Nowy
Nowy


Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1

PostWysłany: 17.07.2007 20:49:36    Temat postu: Mam problem z wokalem..poradźcie co zrobić albo co kupić Odpowiedz z cytatem

witam!!
Mam takie pytanie do was wszystkich, mam swój zespół chałturniczy w którym śpiewa mój wokalista ale niedlugo odchodzi bo wyjeżdza za granice, ja natomiast śpiewać potrafie i to bardzo dobrze ale kiepska jest sama moja barwa, kiedyś w młodości śpiewałem ale to było 15 lat temu, wtedy miałem 20 lat, czy jest jakaś deska ratunku na moją barwę.....czekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
tit
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 2

PostWysłany: 12.01.2008 22:42:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytasz co zrobić, albo co kupić
hmm
najprościej kupić nowego wokalistę z lepszą barwą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02.02.2008 14:36:46    Temat postu: barwa Odpowiedz z cytatem

barwę da się poprawić za pomocą ćwiczeń emisyjnych - oczywiście nie jakoś diametralnie ale na pewno na tyle żeby to się dało zaakceptować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM