klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Chili my
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 24.12.2003 12:10:43    Temat postu: Chili my Odpowiedz z cytatem

Joł

Jak to jest/było w waszym przypadku (zakładam, że znacie ten band) poznania muzy chili my?

Ja poznałem ich na koncercie (gaude fest jakiś) ponieważ bardzo podobał mi się ich występ kupiłem płytę. No i tutaj paradoks, bo zespół świetnie grający, wspaniale sprawdzający się na scenie a płyty to porażka ( no może to zbyt dosadne słowo). ALe na żadnej z ich płyt nie ma tego czadu, który jest na koncertach. Wszystkie studyjne aranże takie melancj\holijne są, bez jaj.
Dlatego nie wyobrażam sobie, że ktoś po kupnie płyty bez możliwości zobaczenia ich na koncercie zakochał isę w ich muzie czy coś w ten deseń...
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 24.12.2003 19:58:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy usłyszałem ich z płyty i spodobało mi się kilka piosenek.
A na koncercie to faktycznie całkiem inaczej się zachowywali Smile no i wokalista był inny. Było to ponad 3 lata temu i szczerze mówiąc, nie wiem co oni teraz robią (zmieniły mi się trochę gusta). Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 25.12.2003 11:00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm pierwszy raz zobaczyłem chili chłopaków chyba w Raju(oczywiście chodzi o program dla młodzieży na TVP Mr. Green, no ale mam nadzieję że kiedyś i tam się spotkamy Wink ...) gdy pokazywali teledysk do "Niedzielnego Przelotu". Spodobał mi się on bardzo, mało wiedziałem o grupie dla tego postanowiłem ją bliżej poznać Laughing . Pierwszy raz na żywo usłyszałem ich na Song Of Songs w 2002 roku, zaraz po koncercie miałem okazję wraz z Pietią porozmawiać z nimi (o czym rozmawialiśmy możecie sobie przeczytać tutaj). Później widziałem ich w październiku na I FMD w Warszawie aż w końcu w lipcu tego roku podczas Spotkania Młodych w Wołczynie gdzie chyba najlepiej podobał mi się ich koncert.

dredziarz napisał:
..o i tutaj paradoks, bo zespół świetnie grający, wspaniale sprawdzający się na scenie a płyty to porażka ( no może to zbyt dosadne słowo). ALe na żadnej z ich płyt nie ma tego czadu, który jest na koncertach. Wszystkie studyjne aranże takie melancj\holijne są, bez jaj...

Wiesz mało jest zespołów które potrafią przelać klimat koncertowy na nagrania. Oczywiście zgadzam się że zespół podczas koncertów daje niezłego czadu (może nie jest to tymek czy triqetra ale to troszke ina muza jak by nie było a moim zdaniem jest nieźle), co do nagrań to aż wstyd powiedzieć ale nie mam płyty.. Embarassed no ale np. teledysk do "Niedzielnego Przelotu" mi się podobał.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 25.12.2003 16:04:28    Temat postu: Frühstück Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
mało jest zespołów które potrafią przelać klimat koncertowy na nagrania

moze troche zbocze z tematu, ale podobne odczucia miałem z kapelą Frühstück. Płyta nie spodobała mi się (tylko 2 kawałki a z drugiej też ze 2), dlatego nie kupiłem. Ale na koncercie... byli super. Co prawda nie tacy jak Dust, ale podobały mi się prawie wszystkie kawałki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28.12.2003 12:24:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejo !!!!!!!!!! Ja Chili My pierwszy raz słyszałam na płytce i byli świetni Very Happy Dopiero niedawno poszłam na ich koncert, a raczej na festiwal na którym oni też grali (STRÓŻE PORANKA). Teraz to juz wogóle uważam ich za swietny zespół Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Johnny777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 39
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08.01.2004 12:47:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż..ja pierwszy raz zetknąłem się z Chili My na płycie. Właściwie to sięgnąłem po nią z nudów siedząc na dyżurze w Diakonii Słowa Very Happy No i spodobali mi się - potem druga płyta i dopiero niedawno koncert (Festiwal Stróżów Poranka). Z niecierpliwością czekam na nową płytę Very Happy
_________________
WITA FRAKCJA RUDZKA!!! Wink - Obrońcy pingwinów...;-P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
miłosz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 69
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 10.01.2004 23:29:23    Temat postu: chili my Odpowiedz z cytatem

muszę się przynać że znam tylko kilka piosenek tego zespołu które ściągnąłem z netu, niestety nigdy nie widziałem ich na żywo...

dla mnie to bardzo... dziwny zespół
trochę taki ultrakatolicki (szczególnie kawałek "Niebiańskie nawoływanie")
nie wiem czy to dobrze że taki ultrakatolicki
hmmm na ich stronce znalazłem link do strony jakiegoś eurosceptyka...
który potem okazał sie ateistą i momentami dosyć niegrzecznym ateistą...

/jejku czy ja w ogóle piszę na temat:)/

dla mnie to dziwny zespół...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Tabcio
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 10 Gru 2003
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 30.01.2004 23:05:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie zakochałem w utworze chili my "twoje milowanie" ale tam tez spiewa mietek wiec klasa sama w sobie Very Happy
_________________
<>< Jesus rulez ! <><
+ www.musk.kdm.pl +
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 30.01.2004 23:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabcio napisał:
a ja sie zakochałem w utworze chili my "twoje milowanie"

to też jest mój ulubiony kawałek. Do tego dochodzi jeszcze "Niedzielny przelot" (wersja koncertowa). Poza tym z pierwszej płyty jest kilka fajnych numerów (drugiej nie miałem okazji przesłuchać) łącznie z instrumentalnymi. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 24.02.2004 20:38:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźmy np. taki niedzielny przelot:
na płycie chyba tam na mandolinie gitarman popykuje a na koncertach CZAD.
Taki fajny czad. No może czadzik.

Na stróżach poranka było ładnie:) Ładnie zagrali Smile
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25.02.2004 09:17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie sie zgadzam. Very Happy
Na płutkach to oni jakoś tak spokojnie w miarę grają, a na koncercie odpał (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
aga
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2004
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.03.2004 00:29:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Chili My to już na początku maja 2004 roku zespół wyda kolejną płytę "CHILI MY 4". A tymczasem 29 marca na antenie TanRadia tuż po godzinie 20 radiowa premiera piosenki "Biała koszula" , zapowiadającej nowy album! Również na antenie Radia Warszawa Praga w audycji Krzysia Kiryczuka.
Zapraszam do słuchania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
AR'n'B
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź/Krosno

PostWysłany: 20.05.2004 00:29:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą piosenkę CHILI MY usłyszałem na składance dołączonej do drugiego numeru "RUaH"a. Śpiewał ją jeszcze Jacek Wąsowski. Potem poznałem nowego wokalistę zespołu - Adama Krylika, z którym braliśmy udział w nagraniach płyty z piosenkami wspólnoty Emmanuel. No, a teraz pracujemy w tym samym miejscu, chociaż na różne zmiany Smile
Koncerty Chili My są zawsze pełne pozytywnej energii! A płyty też się dobrze słucha, zwłaszcza ostatniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
sahal
Nowy
Nowy


Dołączył: 30 Maj 2004
Posty: 1
Skąd: Sulechow

PostWysłany: 30.05.2004 23:53:38    Temat postu: heehe :) Odpowiedz z cytatem

a ja pierwszy raz uslyszalem ta ekipe na Dniach Mlodych w Zielonej Gorze 2 lata temu Smile)) i moze to wlasnie dzieki nim wlasnie ( za ich pomoca ) stalo sie ze mna to co sie stalo Very Happy koncerto byl po MAXIE ... grali do spolki z przystankiem Jezus - brak slow ( jak najbardziej positiv ) .. przyjechalem uradowany .... tak jak mowicie - napelniony ta pozytywna energia Very Happy a jesli chodzi o muzik z neta .. no to rzadko ktory zespol gra tak samo przed publicznoscia i tak samo w studiu ... ! taka jest specyfika koncertow Smile ale sam zespol jak i repertuar jak najbardziej mi przypadl ... - polecam Smile
_________________
"nie lekam sie , wchodze w noc ciemna bez leku " =)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Johnny777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 39
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07.06.2004 23:52:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem niedawno z wczorajszego już koncertu "Stróżów Poranka" w chorzowskim teatrze "Rozrywki"... Koncert Chili My był świetny Very Happy (nic nie ujmując Magdzie Anioł, której występ też był dobry) Cieszę się bardzo że miałem okazję być w ciągu 2 tygodni dwa razy na ich koncercie - to jest jednak niezapomniane przeżycie - szczególnie jak się szaleje pod sceną (oj...jutro znów zakwasy na łydkach pewno Wink ) Widać było że chłopaki szanują swoich fanów cytując nasze wypowiedzi z księgi gości na ich stronie Wink
Reasumując - było R-E-W-E-L-A-C-J-A ...oby więcej takich imprez!!! Very Happy
_________________
WITA FRAKCJA RUDZKA!!! Wink - Obrońcy pingwinów...;-P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM