klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Chili my
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08.06.2004 15:08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buuuuuuuuuuuuuu Sad A ja nie poszłam. I to wszystko dlatego, że trza było sie na następny dzień do szkoły przygotować Exclamation Dlaczego oni te koncerty musza robić w poniedziałki ??????? Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
mes lat 20
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 08 Mar 2004
Posty: 10
Skąd: wawa

PostWysłany: 08.06.2004 23:08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze bedzie okazja, niemartw sie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09.06.2004 14:48:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki mes Smile Wiem że będzie nastepna okazja i tej na pewno juz nie przegapie. Ale i tak na Rudstocku 2 tygodnie wczesniej było świetnie tylko dzięki Chilusiom i Fruhstucku Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
paulik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 09.06.2004 20:26:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. jestem tu nowy. Johny!!! Też szalałem pod sceną!!! było świetnie!!! (koncert był w poniedziałek, dziś jest środa, a ja do dzisiaj nie mogę chodzić ale było warto). Ja poznałem chili my rok temu na koncercie w teatrze rozrywki i od razu spodobała mi się muzyka. Płytka brzmiała potem trochę inaczej ale i tak mi się podoba. Najbardziej podobają mi się same teksty. Często nad nimi rozmyślam i dochodzę do rzeczy najprostszych: Bóg mnie kocha takjak wszystkich!!! to jest w tej muzyce najpiękniejsze. pozdrówka dla wszystkich. joł
_________________
VIVERE MILITARE EST!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10.06.2004 13:31:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że ród FanChilusiów sie rozrasta Very Happy I bardzo dobrze. Za niedługo już sie nie będziemy mieścieć pod sceną w Chorzowie, ale to nic Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
paulik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 10.06.2004 15:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hela nie martw się. Po paru latach z przyczyn technicznych i tak przeniesiemy się na stadion Śląski Smile. Pozdrówka for everybody.
_________________
VIVERE MILITARE EST!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02.07.2004 11:59:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!
Mam już nową płytkę papryczek Very Happy (cokolwiek zaopatrzył się w nią mój brat, ale to nic Laughing )
Jest suuuper i juz sie ucze wszystkich piosenek na pamięć Smile
A jak u ciebie Paulik z Chili My 4?
Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
paulik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 02.07.2004 14:35:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam ostatno za dużo grosza (rekolekcje i w ogóle wakacje) więc Chili My 4 będę miał jak mi broda wyrośnie ale co tam. najlepsza zabawa i tak jest na koncertach.
Mam nadzieję że na stronce zespołu pojawią się teksty nowych piosenek.
_________________
VIVERE MILITARE EST!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
justi
Nowy
Nowy


Dołączył: 21 Lip 2004
Posty: 1
Skąd: zawoja

PostWysłany: 21.07.2004 23:21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez chce sie podzieli tym jak poznalam zespól... Pierwszy raz uslyszalam ich w Kalwari w czerwcu tego roku i od tego momentu jestem oczarowana ich muzyk,tekstami piosenek,przekazem... MaBo tego dzieki nim zrozumialm ze to wiara jest jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu czlowieka i wydaje mi sie ze Bog stal sie mi duzo, duzo blizszy. Wczesniej nie czulam potrzeby podzielenia sie z nim moimi troskami problemami radosaiami poniewaz nie wyczówalam jego obecnosci. Od tego pamietnego konceru jest zupelnie inaczej...jestem im wdzieczna zespolowi bo dzieki niemu w moim zyciu nastapil punkt zwrotny zaczelam patrzec na nie calkiem inaczej...zobaczylam ze Bog jest wsrod nas nie tylko w radosach ale rowniez w smutkach. Jesli mam pisac o tym jak graja to uwazam z nic nie jest w stanie porownac z koncertami (nawet najlepiej nagrana plyta)! Ale dla mnie najwazniejsze sa teksty i przekaz jaki ze soba maja jaki kazdy moze odkrywac na swoj sposob...mi pomogl odkryc on Boga w codziennych czynnosciach,wartosciach,rzeczach o ktorych spiewaja chili_chlopaki:-) Mam do was(czytajacych to) big prosbe. Jesli ktos z was ma ktoras z dwuch pierwszych plyt chili my i nie jest juz zafascynowany ich muzyka blagam niech napisze. Z wielka checia odkupie krazek. Pleas!!! A propo ich plyt to chili my 4 pobija wszytko!!!Jest suuuper! Pozdrawiam wszystkich fanów zespoBu i nie tylko:-) Buziaki!
_________________
"Nigdy nie wolno nie robic niczego, tylko dlatego ze nie mozemy zrobic wszystkiego..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
paulik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 22.07.2004 09:18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justi. Cieszę się razem z Tobą. Powiem Ci że moje odczucia co do wiary były podobne choć trochę inne, ale również na wiarę spojrzałem inaczej. Niech żyją papryczki Smile
_________________
VIVERE MILITARE EST!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 11.08.2004 14:15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja poraz pierwszy Chili My uslyszalem jakies 3 lata temu Confused Byla to piosenk: ,,Bo tak wiele mam" ktora za bardzo mi sie nie podoba, a teledysk tez nie jest najlepszy Rolling Eyes Bardziej podoba mi sie Niedzielny przelot i Biala koszula Wink I musze powiedziec ze faktycznie koncerty ich koncerty sa lepsze od plyt. Raz mialem przyjemnosc byc na koncercie podczas III Festiwalu Muzyki Dobrej w Wawie Wink Byl jedak bardzo krotki Sad Mam nadzieje ze najblizszy koncert w Konstancinie k. waw. bedzie udany. Smile
ps. rzeczywis mogli by dawac wiecej czdu Wink
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
paulik
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Cze 2004
Posty: 8
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 16.08.2004 11:58:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam CHILI MY 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest świetna. ma świetne treści. Podobała się mojemu przyjacielowi (32 lata), który bardzo dobrze "siedzi" w treściach religijnych. Polecam!!!
_________________
VIVERE MILITARE EST!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
AR'n'B
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź/Krosno

PostWysłany: 16.08.2004 13:37:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikodem napisał:
A ja poraz pierwszy Chili My uslyszalem jakies 3 lata temu Confused Byla to piosenk: ,,Bo tak wiele mam" ktora za bardzo mi sie nie podoba, a teledysk tez nie jest najlepszy Rolling Eyes Bardziej podoba mi sie Niedzielny przelot i Biala koszula Wink

Pierwszy raz usłyszałem grupę CHILI MY na płycie CD dołączonej do drugiego numeru RUaH (wówczas nazywała się jeszcze Chyly my, a jej wokalistą był Jacek Wąsowski). To była trochę inna muzyka niż ta, którą znamy z późniejszych albumów, ale miała klimat, przekaz i dobre teksty. Szczególnie utkwił mi w pamięci utwór "Twoje miłowanie" zaśpiewany w duecie z Mieczem Szcześniakiem. W lutym 2000 r. w Studiu PSALM poznałem Adama, obecnego frontmana zespołu Smile Było to podczas nagrywania płyty Wspólnoty Emmanuel (jeżeli nie znacie - posłuchajcie!). Potem albumy: akustyczny "Czyli kto?" i nieco ostrzejsza "III", okazjonalne spotkania na koncertach. Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia zostanę zmiennikiem Adama w teatrze i że zaśpiewam na jego ślubie. Pan Bóg robi w życiu niespodzianki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16.08.2004 19:13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="AR'n'B"]
Nikodem napisał:
Szczególnie utkwił mi w pamięci utwór "Twoje miłowanie" zaśpiewany w duecie z Mieczem Szcześniakiem.


Całkowicie popieram, "twoje miłowanie" jest naprawde świetne, muzyka świetna, no i słowa które naprawdę dają wiele do myslenia. Very Happy Cool Rolling Eyes

Ps. tu szukajcie tekstu http://www.chilimy.pl/teksty1.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16.08.2004 19:14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulik napisał:
Mam CHILI MY 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest świetna. ma świetne treści. Podobała się mojemu przyjacielowi (32 lata), który bardzo dobrze "siedzi" w treściach religijnych. Polecam!!!



No nareszcie Paulik jestem z ciebie dumna Smile Teraz sie naucz tylko tekstów na pamięć Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM