klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Narnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 29.08.2008 13:56:42    Temat postu: Narnia Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale Szwecki zespół Narnia zmienił wokalistę (!). Nowy frontman to Germán Pascual.

Jego profil na MySpace:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=368903742

Koleś wydaje się być OK, dobrze mu z oczu patrzy i vocal ma też fajny Smile. Zobaczymy jak się popisze na nowym albumie Narni.

BTW
Christian Rivel odszedł z Narni na własne życzenie (problemy rodzinne).

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 29.08.2008 18:20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiemy... no przynajmniej ja wiem. Podawali na myspacu juz dobre dwa miesiace temu ze Christain Rivel odchodzi z Narni, to ze wskoczy ktos nowy bylo kwestia czasu.
btw. w oficjalnym liscie Christian nic nie wspominal o jakis problemach rodzinnych. Stwierdzil poprostu, ze Narnia wymaga zbyt duzego poswiecenia czasu a on jest zaangazowany w inne projekty i nie chce az tak duzo koncertowac moze i bylo cos ze wiecej czasu dla rodziny ale zeby odrazu problemy... to jakis nowy news.
Pewne te info?
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 29.08.2008 21:03:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wyczytałem, że jest świeżo po rozwodzie, więc wesoło nie jest. Wycofał się z Narni, bo to żadne świadectwo i fakt ten mógłby wzbudzać jakieś zamieszanie wśród fanów.

http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Liljegren
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 30.08.2008 10:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tego nie wiedzialem. No ale to by sie w sumie zgadzalo bo i nazwa wytworni od bodajze 2010 ma byc inna a do tego czasu bedzie podwojna, tj CM Sweden/Rivel Records

Cuz mowic niedobrze sie dzieje. To jakas plaga ostatnio. Wczesniej Christian Rivel a nie tak dawno temu Todd Bentley... Nie wiem czemy ludzie tak poteznie prez Boga uzywani pozwalaja tak diablu motac w swym zyciu.

Christiana widzialem chaba parokrotnie podczas konferencji w Livest Ord w Uppsali i rzeczywiscie wygladal jakby mu bylo ciezko ale myslalem, ze zmaga sie z choroba jakas.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 30.08.2008 13:24:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
O tego nie wiedzialem. No ale to by sie w sumie zgadzalo bo i nazwa wytworni od bodajze 2010 ma byc inna a do tego czasu bedzie podwojna, tj CM Sweden/Rivel Records

Cuz mowic niedobrze sie dzieje. To jakas plaga ostatnio. Wczesniej Christian Rivel a nie tak dawno temu Todd Bentley... Nie wiem czemy ludzie tak poteznie prez Boga uzywani pozwalaja tak diablu motac w swym zyciu.

Christiana widzialem chaba parokrotnie podczas konferencji w Livest Ord w Uppsali i rzeczywiscie wygladal jakby mu bylo ciezko ale myslalem, ze zmaga sie z choroba jakas.


W sumie to nie wiadomo, czy w przypadku Christiana to jego wina. Może jego żona nie rozumiała tego co robi. No nie wiem, jakkolwiek przykre i życzę mu żeby wszystko się ułożyło.

Co do Toda Bentleya to też byłem w szoku, że jest tam jakieś "zachwianie". Diabeł wytacza swoje działa. Trzeba się trzymać blisko Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
clmarek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 49

PostWysłany: 30.08.2008 14:30:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FYI - to już napewno trzeci, jeśli nie czwarty rozwód Christiana.
Szkoda że facet nie może sobie życia ułożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 30.08.2008 15:34:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

clmarek napisał:
FYI - to już napewno trzeci, jeśli nie czwarty rozwód Christiana.
Szkoda że facet nie może sobie życia ułożyć.


No to przykre bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM