klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Now Is The Time To Worship

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Newsy KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spaniel
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 687

PostWysłany: 13.11.2008 11:57:58    Temat postu: Now Is The Time To Worship Odpowiedz z cytatem

TIME TO WORSHIP to kontynuacja wydanego w 2004 r. debiutanckiego albumu "Worship sax". Płyta jest utrzymana w podobnej konwencji jak pierwszy album i zawiera 11 przebojowych piosenek w wersji instumentalnej. W odróżnieniu od pierwszej części na tym albumie znalazło się więcej utworów dynamicznych, oprócz saksofonu sopranowego usłyszeć można też sakosofon tenorowy i sporo muzycznych dialogów. Jak poprzednio album zawiera bardzo znane "worshipy", które w oryginalnych wykonaniach cieszyły się dużą popularnością w wielu krajach. Ściągnij MP3.
www.worshipsax.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
kadeem
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1

PostWysłany: 13.11.2008 12:22:30    Temat postu: nareszcie Odpowiedz z cytatem

Długo czekałem na ten album - nareszcie jest. Pierwszą płytę zdarłem niemal doszczętnie. No i mam z głowy szukanie prezentów na święta - ta płyta nada się doskonale. Pozdrawiam zespół Worship sax i życzę kontynuacji tak udanego przedsięwzięcia!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Admin KDM
Admin KDM
<font color=red>Admin KDM</font>


Dołączył: 24 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13.11.2008 23:21:13    Temat postu: Re: nareszcie Odpowiedz z cytatem

Ja swoją gram też często, co ważniejsze udało mi się ją prezentować kiedyś w szpitalu z bardzo dobrym rezultatem poprawy samopoczucia.

Przemek

kadeem napisał:
Długo czekałem na ten album - nareszcie jest. Pierwszą płytę zdarłem niemal doszczętnie. No i mam z głowy szukanie prezentów na święta - ta płyta nada się doskonale. Pozdrawiam zespół Worship sax i życzę kontynuacji tak udanego przedsięwzięcia!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Newsy KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM