klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

LEGENDARNY DAN SPITZ z ANTHRAX podąża za Jezusem Chrystusem!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokad
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 38
Skąd: tomaszow mazowiecki

PostWysłany: 07.01.2009 18:02:11    Temat postu: LEGENDARNY DAN SPITZ z ANTHRAX podąża za Jezusem Chrystusem! Odpowiedz z cytatem

Panie i panowie,nie wiem czy wiecie, że nawrócił się gitarzysta legendarnej thrashmetalowej grupy Anthrax,która nagrała kilka ważnych płyt w historii thrash metalu;"Among the living","Fistful of metal",czy"Spreading the disease"...Najpierw myślałem że to tylko plotka,ale spotkałem się osobiście z Danem w USA,na festiwalu CORNERSTONE...Dan(mesjański Żyd!i jubiler)oprócz tego że opowiadał historię swojego spotkania z Jezusem,znalazł czas i pogawędziliśmy chwilkę.Na spotkanie sholował też Petera Baltesa,ex-basistę niemniej legendarnego,heavy metalowego,niemieckiego bandu ACCEPT(pamiętacie ich"Metal Heart"?),też chrześcijanina!Peter był bardzo podekscytowany spotkaniem z kimś z Polski.A dlaczego?"Moja mama pochodzi z Katowitz"-wydukał Peter...Dan z Peterem mają też wspólny projekt muzyczny(na garach Matt Thompson z King Diamond!)i konkretne pragnienie dzielenia się Ewangelią.Czyżby metal był często słuchanym gatunkiem w niebiańskich kuluarach:)?[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
april
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 08.01.2009 22:56:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no...myślę, ze coś w tym jest! Cieszę się z nawrócenia tego artysty i fajnie wiedzieć, że ktoś grający tego rodzaju gatunek muzyki będzie odtąd tworzył ii pewnie już tworzy dla Boga, nie dla kogoś innego.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM