klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Jest dobrze! :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanKotlarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2004
Posty: 60
Skąd: Warszawa koło Torunia

PostWysłany: 02.02.2004 15:44:38    Temat postu: Jest dobrze! :) Odpowiedz z cytatem

Znacie to:?

Jeżeli dzisiaj rano wstałeś raczej zdrowy niż chory... masz większe szczęście niż milion ludzi, którzy nie przeżyją tego tygodnia.

Jeżeli nigdy nie doświadczyłeś niebezpieczeństw wojny, samotności więzienia, tortur ani głodu, jesteś w lepszym położeniu, niż 500 milionów ludzi na świecie.

Jeżeli możesz chodzić do kościoła bez strachu, nie obawiając się aresztowania, tortur lub śmierci, jesteś szczęśliwszy niż miliard ludzi na tym świecie.

Jeżeli masz dach nad głową, ubranie na grzbiecie, jedzenie w lodówce i masz gdzie spać, jesteś bogatszy niż 75% ludzi.

Jeżeli masz pieniądze w banku i trochę drobnych w portfelu, jesteś wśród 8% światowych bogaczy.

Jeżeli twoi rodzice żyją i ciągle są małżeństwem... jesteś wyjątkową rzadkością.

Jeżeli możesz przeczytać tę wiadomość otrzymałeś(aś) podwójne błogosławieństwo: ktoś o tobie myśli, a co więcej, jesteś szczęśliwszy niż dwa miliardy ludzi, które w ogóle nie umieją czytać.

Pracuj, jakbyś nie potrzebował pieniędzy.
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił.
Tańcz, jakby nikt nie patrzył,
śpiewaj, jakby nikt nie słuchał.
Żyj, jakby to było niebo na Ziemi.


Dla mnie bomba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Ania Wozniak
Nowy
Nowy


Dołączył: 24 Lut 2004
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04.03.2004 14:10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, jest super!
Ania
_________________
www.magdaniol.kdm.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04.03.2004 18:57:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No macie racje jest bardzo fajne i mądre. Ja jakoś nie zabardzo umiem to na codzień robić Sad
Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
JanKotlarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2004
Posty: 60
Skąd: Warszawa koło Torunia

PostWysłany: 05.03.2004 17:17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

superHela napisał:
No macie racje jest bardzo fajne i mądre. Ja jakoś nie zabardzo umiem to na codzień robić

Ja też nie, ale myślę że to Pan Bóg obdarza nas łaską w tym, czego sami nie potrafimy. Szczególnie w tym właśnie Smile To mi dodaje otuchy i wiary w dobrą przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
aga
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2004
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.03.2004 23:41:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem prawdziwe i budujące słowa szczególnie dla pesymistów Smile
Nawet jak się próbuje tak żyć to często nie wychodzi - człowiek jest tylko człowiekiem. Z Bożą pomocą trzeba wciąż próbować.
Jak pisze Janek "to dodaje otuchy i wiary w dobrą przyszłośc"
pozdrawiam ciepło!
Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
marcin
Gość





PostWysłany: 23.03.2004 00:27:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to zwykły łańcuszek szczęścia. doszedł do mnie już pare razy e-mailem wraz ze stopką, aby przesłać dalej do iluś tam osób, a jeżeli nie prześlesz dalej to albo zje cię jutro koń, albo rzuci cię palenie, albo kobieta odejdzie, a przydjzie godzilla albo nie wiem co...

ludzie, to łańcuszki szczęścia was, inteligentów tak podniecają?
one są po to, aby zaśmiecać sieć (NET) . jasne, że musza być w jakiś sposób zachęcające, jedna treść dla jednych, inna dla drugich (jak ten).

ale to wszystko nadal jedna bajka. czyli smieć, że aż miło i że aż boli.

pomyśl 154 razy zanim wyślesz coś takiego mailem czy gdziekolwiek i w jaki kolwiek sposób, a w żadnym przypadku nie powielaj tego w paru egzemplarzach, jeżeli już musisz, wyślij max do ejdnej osoby (uff....)

pzodrawiam
Powrót do góry
 
   
aga
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2004
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.03.2004 00:50:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aforyzmów, przysłow, różnych innych cytatów i myśli wielkich ludzi jest wszędzie pełno, ale niektóre z nich są bardzo przyjemne i często się przydaja szczególnie, jak się kartki znajomym wysyła Wink
Dla jednych bajka a dla innych miłe słowo - każdemu według uznania.
Co do łańcuszków to po prostu zawsze znajdą się tacy co wszędzie robią bałagan - a w necie to już wogóle jeden wielki śmietnik Surprised
Ja tam wolę coś takiego przeczytać na jakimś forum niż dostać to w 50 łańcuszkasz szczęścia z zastrzeżeniem, że jak nie wyślę dalej to mnie piorun trzaśnie Very Happy Nie wysyłam tego i nie czytam, tylko zazwyczaj od razu kasuje Exclamation Mam nadzieję, że nie zacznę zaraz otrzymywać jakiś łańcuszków szcześcia Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
JanKotlarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2004
Posty: 60
Skąd: Warszawa koło Torunia

PostWysłany: 23.03.2004 12:05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Odi:
Przeczytaj sobie ten tekst, potem przeczytaj sobie swoj komentarz i odpowiedz na pytanie: kto tu zasmieca NET Very Happy
Pozdrawiam Cie serdecznie!
Jasko
_________________
Idea Oglądam telewizję Emaus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
KOTEK77
Nowy
Nowy


Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1
Skąd: podkarpacie Ulanów nad Sanem

PostWysłany: 02.06.2004 09:27:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym być taką optymistką jak wy
_________________
Prawdziwych Przyjaciół Poznaje Się W Biedzie!!???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
MONIKA;)
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 14 Maj 2004
Posty: 7

PostWysłany: 10.06.2004 14:26:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odi napisał:
jest to zwykły łańcuszek szczęścia...ludzie, to łańcuszki szczęścia was, inteligentów tak podniecają?
one są po to, aby zaśmiecać sieć (NET) . jasne, że musza być w jakiś sposób zachęcające, jedna treść dla jednych, inna dla drugich (jak ten).
ale to wszystko nadal jedna bajka. czyli smieć, że aż miło i że aż boli.
hmm...może jest to zwykły łańcuszek szczęścia,ale może powie mi ktoś jaki to jest niezwykły???przecież człowiekowi do szczęścia tak naprawe nie porzeba wiele i jeżeli komuś przez jakieś usłyszane czy przeczytane zdanie zrobi się odrobinę lepiej to chyba warto...na mnie osobiście takie teksty już raczej nie działają...chociaż czasami...nigdy nie wiadomo co do kogo dotrze... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes i nie wiem zy można to nazwać bajką i śmieciem...jeżeli wszyscy przyjmą takie założenie to żaden aforyzm,cytat i wiele innych zdań nie będzie miało sensu Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Rachel
Gość





PostWysłany: 13.06.2004 19:18:53    Temat postu: Jest dobrze!:) Odpowiedz z cytatem

Może i jest ten tekst podtrzymujacy na duchu, ale dla osób które niedokładnie czytają!! Dane procentowe są chyba wyjęte z kapelusza, bo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością!!BAJKA!
Powrót do góry
 
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13.06.2004 22:42:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa dyskusja i ciekawy temat. często dostaję takie rzeczy od przyjaciół i zawsze mam problem jak się do tego ustosunkować. bo z 1nej strony widzę że ktoś o mnie pamięta ale z 2giej strony, zdecycowanie wolałbym żeby w związku z tym wysilił się cokolwiek i po prostu do mnie napisał...

a takie cokolwiek nieprzemyślane powielanie jest swego rodzaju przyczynkiem do oblicza współczesnego świata. jestem za zwiększeniem roli klawiatury i zmniejszeniem roli myszki przy korzystaniu z kompa. wyjdzie tylko na zdrowie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
JanKotlarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sty 2004
Posty: 60
Skąd: Warszawa koło Torunia

PostWysłany: 14.06.2004 16:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykładowo, ja najczęściej używam zamiast klikania (bezmyślnego) Edit/Copy - Edit/Paste uzywam (myślnego) Ctrl+C - Tab - Ctrl+V.

_________________
Idea Oglądam telewizję Emaus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14.06.2004 16:45:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi Janie Kotlarzu. niezwykle sobie cenię ten rodzaj subtelnego dowcipu jaki właśnie zastosowałeś ale obaj dobrze wiemy że chodziło mi o cos innego tylko zaszyfrowałem to tak żeby dać szansę Twojej błyskotliwośći...

t1 są 2ie możliwości: albo zorientowałeś się o co cho tylko postanowiłeś to erystycznie zignorować albo rzeczywiście nie zakumałeś że miałem na myśli przesyłanie dzieł oryginalnych czyli własnego wyrobu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Ryfek
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 02 Sie 2004
Posty: 6
Skąd: BiaBystok

PostWysłany: 02.08.2004 01:10:12    Temat postu: I TAK TRZYMAC!!!! Odpowiedz z cytatem

Trzeba sie cieszyc ze wszystkiego!!!! Ja stosuje taka technike i jest PIEKNIE! Ale to wszystko dzieki moim ludziom z otoczenia. pozwole sobie zacytowac fragment jednego z moich ulubionych filmow: "...czasem spotyka nas cos zlego, na co i tak nie mamy wplywu- wiec po co sie martwic???? - HAKUNAMATATA!!!- i juz sie nie martw az do konca swych dni...." - Tak tak to bylo z Krola Lwa. POZDRAWIAM!!!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM