klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

poszukuję psalmów na CD Mp3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
Nowy
Nowy


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: 26.10.2009 12:02:29    Temat postu: poszukuję psalmów na CD Mp3 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!

Poszukuję psalmów w wersji audio. Chodzi mi o tekst polski dokładnie z P. Sw. Czy orientujecie się może które zespoły posiadają w swoim repertuarze takie psalmy? Dzięki z góry za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 26.10.2009 16:46:16    Temat postu: Re: poszukuję psalmów na CD Mp3 Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Witam wszystkich!

Poszukuję psalmów w wersji audio. Chodzi mi o tekst polski dokładnie z P. Sw. Czy orientujecie się może które zespoły posiadają w swoim repertuarze takie psalmy? Dzięki z góry za pomoc Smile


Czy zespoły to nie wiem, ale na rynku polskim jest sporo wersji audio Biblii. Tutaj można ściągnąć wersję za free:

http://www.ccnz.pl/zbor/index.php?option=content&task=view&id=43

Psalmy śpiewane to na najnowszej płycie TGD zatytułowanej "PS".

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM