klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Pieśni Katolickie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nocnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 44
Skąd: Wojenna Piła (War Saw)

PostWysłany: 17.03.2010 18:14:52    Temat postu: Pieśni Katolickie Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słuchałem TGD i na ich łucie była jakaś piosenka taka, którą się często gra w kościele katolickim, nie wiem, może to jest ogólno chrześcijańska, ale mi się kojarzy najbardziej Katolicyzmem idzie tak "To nie gwoździe Cię przybiły lecz mój grzech, choć tak dawno to się stało widziałeś mnie..." i przypomniały mi się wtedy też inne pieśni katolickie, które mi się zawsze podobały, jak byłem jeszcze w KK i natka nostalgia mnie dopadła. Zastanawiam się, czy można znaleźć gdzieś w internecie takie piosenki w dobrym wykonaniu. Macie jakieś pomysły?
_________________
Błogosławiony umysł zbyt ciasny na wątpliwości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM