klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

REDRUM - Veto

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy REDRUM ma szanse wypłynąć na szersze wody, prezentując obecny poziom?
Nie ma cienia wątpliwości , że tak!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystko w ich rękach - są na dobrej drodze.
100%
 100%  [ 3 ]
Takich zespołów są setki - będzie trudno.
0%
 0%  [ 0 ]
Szersze wody? Chyba jak wannę wstawią sobie do garażu!
0%
 0%  [ 0 ]
Przepraszam, ja muszę do WC!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
Kryształ
Nowy
Nowy


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Zelów

PostWysłany: 14.09.2010 12:58:13    Temat postu: REDRUM - Veto Odpowiedz z cytatem



REDRUM - VETO LP

Tracklista:

1. Pierwsze krople deszczu
2. Cicha rzeka łez
3. Grawitacja
4.Gdybym chciał
5. Czasoprzestrzeń
6. Kłamca
7. Stan umysłu
8. Veto
9. Jedno

Data wydania : wrzesień 2010
Kraj: Polska
Gatunek: alternative/progressive

Zespół gra alternatywny metal, muzykę ciężko brzmiącą z elementami progresywnymi. Założony w 2002r. Przez 8 lat próbowaliśmy wyszlifować własny styl i komponować takie brzmienia które siedziały w środku nas. Warto tu wspomnieć ze każdy z piątki członków kapeli słucha odrębnej muzy: od heavy metalu, poprzez jazz, muzyke progresywna do bardzo ekstremalnej muzy z gatunku death i gore metalu. Naszym celem było nagranie w pełni profesjonalnej płyty, co właśnie stało sie faktem. Zespół koncertuje w całej Polsce, ma zagranych ponad 100 gigów, w tym kilka naprawdę dużych jako supporty (m.in Hunter, Kat, Coma, Lipali). Jest zwycięzcą kilku przeglądów w Polsce (Płock,Łódź,Wrocław, Dęblin, Zgierz, Piotrków Tryb.) i także laureatem festiwalu w Węgorzewie( główna nagroda na Małej Scenie). Jednym z niezwykłych miejsc gdzie zespół koncertował był występ w warszawskich Łazienkach, podczas obchodów Dni Wojska Polskiego. Zespół był puszczany w kilkunastu stacjach radiowych w Polsce, w tym w III Programie Polskiego Radia, gdzie grupa została zaproszona do audycji "Ładne kwiatki" Piotra Bukartyka, poświęconej w całości twórczości zespołu. W kwietniu 2010 rok ukazał sie obszerny wywiad z zespołem w magazynie Blackastrial, a w najnowszym MetalHamerze ukazała się recenzja autorstwa Artura Chachlowskiego.

A teraz i Wy macie okazje wypowiedzieć się co sądzicie na temat tworzonej przez zespół muzyki. Do dzieła Smile

LINK MYSPACE http://www.myspace.com/redrumpoland
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Night wish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: 17.09.2010 14:19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ok:) ale strasznie przypominacie(przynajmniej pierwsze trzy utwory) Sweet Noise, na płycie "Koniec wieku". Szczególnie jeśli chodzi o utwór "Veto". Pewnie to przypadek, ale początek jest identyczny jak w utworze Sweet Noise, "W imię Boga". A Wy to kapela Chrześcijańska??Wink aa i jeszcze jeżeli mogę, to mam jedna uwagę. Nie obrazcie sie, ale gracie bardzo przewidywalnie. Inaczej mówiąc, na jedno kopyto. Jak Offspring. Każda ich płyta była prawie identyczna. Ale tak ogólnie to jest bardzo w porzadku:) powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
sokad
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 38
Skąd: tomaszow mazowiecki

PostWysłany: 17.09.2010 14:59:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie nawet ciekawe,mimo iż to nie moje klimaty...jedyne co mi średnio pasuje to ...voc.nie to że koleś nie umie śpiewać,bo umie,ale jakoś nie za bardzo mi pasuje do całości,he...ale połamańce gitarowe i kombinowanie na plus,nawet bardzo...a ja tam za dużo offspring w tym nie słyszę...za to słyszę ciut deftones,math rocka i...hmmm...nomeansno???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
sokad
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 38
Skąd: tomaszow mazowiecki

PostWysłany: 17.09.2010 15:03:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha i jeszcze jedno - prawdopodobnie dobra kapela na żywca w małym klubie...powodzenia chłopaki potencjał jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Kryształ
Nowy
Nowy


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Zelów

PostWysłany: 19.09.2010 22:00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jełsi chodzi o Sweet Noise, to zgodze sio faktycznie jest to jakieś podobieństwo (aczkolwiek niecelowe) głównie chodzi fragmenty mówione. Nie rozumiem jednak jak można napisać o zespole, jak tu inny kolega trafnie odebrał, wzorującym sie na zespołach math-metalowych, napisać że przypomina Offspringa - zespół faktycznie grający na jedno kopyto, kochający najprostsze metrum 4/4.Gratuluję fantazji. Ale widac róznie sie to może wyglądąc. Za opinię jednakowoż dziękuję. Co do chrześcijaństwa to powiem,ze niektóre teksty mają dac w wiarę, więc coś jest na rzeczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Night wish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: 20.09.2010 08:55:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodziło mi, że muzycznie przypominacie Offspirng. Napisałem, że Offspring gra właśnie na jedno kopyto(co nie znaczy zle, bo swego czasu uwielbialem ten zespol). A ze Sweet Noise skojarzyl mi sie rytm;) ale jak mowie, ogolnie jest na 5, takze luz!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM