klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

ZESPÓŁ POSZUKUJE BASISTY!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nocnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 44
Skąd: Wojenna Piła (War Saw)

PostWysłany: 05.11.2010 23:36:11    Temat postu: ZESPÓŁ POSZUKUJE BASISTY! Odpowiedz z cytatem

Chrześcijański zespół z Warszawy poszukuje basisty/basistki. Gramy mocne klimaty - coś jak grunge, heavy metal, punk rock itp... trudno powiedzieć. Ja bym to przyrównał chyba najbardziej do Armii - płyty Droga (tylko oczywiście nie na takim poziomie, ale teksty też poetyckie). Od basisty oczekujemy otwartości na różne gatunki muzyczne, jako takiego poziomu gry (ja gram na perkusji ponad dwa lata, a gitarzysto-wokalista... dobra to skomplikowane), jak i oczywiście pokornego ducha. W każdym bądź razie myślę, że ktoś z doświadczeniem dwa, trzy lata grania by się nadał. Ja mam 16 lat, a gitarzysto-wokalista 27 (nie czuć wcale tak tej różnicy wieku, na prawdę), więc osoba w tym przedziale wiekowym. Dużą wagę przykładamy do przekazu jaki niesiemy, mówiąc bez ogródek - jesteśmy nastawieni na ewangelizacje i mocne chrześcijańskie przesłanie, także jeśli czujesz się letni, to sobie daruj. Gdyby to było ważne dla ewentualnych zainteresowanych - ja jestem protestantem - zielonoświątkowcem, a gitarzysto-wokalista jest charyzmatycznym katolikiem. Oprócz basisty szukamy też drugiego gitarzysty i może jakiś ciekawych, nietypowych instrumentów, które mogły by urozmaicić naszą muzykę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Mamy już gdzieś 8 piosenek, które musimy jeszcze dopracować i dograć właśnie z basem/innymi instrumentami i można już będzie nagrywać i grać koncerty. Kolega jest bardzo 'płodnym' muzykiem i ma wiele pomysłów na nowe piosenki, więc o to nie trzeba się martwić. Mamy oczywiście własny sprzęt. Zainteresowanych proszę o pisanie najlepiej na maila krzysztofer410@wp.pl , albo gg 9212645 (proszę pisać nawet jak jestem niedostępny, bo często siedzę na niewidoku). W razie ostateczności na pw, albo telefon 509431299...
_________________
Błogosławiony umysł zbyt ciasny na wątpliwości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM