klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Słuchajcie!!!! Co Sądzicie o zespole NO LONGER MUSIC
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tulipan
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 18
Skąd: Lbn

PostWysłany: 21.05.2004 21:33:54    Temat postu: Słuchajcie!!!! Co Sądzicie o zespole NO LONGER MUSIC Odpowiedz z cytatem

Jak usłyszałem go pierwszy raz niedawno to mogło by się zdawać ,że nie ma nic wspólnego z muzą chrześcijańską. Jednak myśle że ten David Pearce to musi mieć duże namaszczenie żeby twożyć taką muzykę i żeby ona dotykała ludzi z takich "Ciemnych środowisk"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Gość






PostWysłany: 21.05.2004 22:18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to jest wedlug ciebie namaszczenie????
Tak ten czlowiek jest super, niesamowity!!!!
Powrót do góry
 
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 21.05.2004 23:22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Pierce jest niesamowitym człowiekiem. Oceniam to z tego, co o nim słyszałem czy czytałem. Niestety nie dane mi było spotkać go osobiście (można go spotkać na SLOTie).
Zespół - widziałem fragmenty koncertu oraz czytałem książkę "Rockowy kapłan" oraz "Tańczący ze skinami" oraz oczywiście słuchałem wszystkich płyt i zespół przypadł mi do gustu, szczególnie płyta Passion, której namiętnie słuchałem kilka lat temu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
tulipan
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 18
Skąd: Lbn

PostWysłany: 22.05.2004 09:39:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Gościu!!!

Wg mnie namaszczenie jest to szczególne posłannictwo i prowadzenie, które udziela Duch Święty głównie wierzącym. Mogę tu dać przykład. W mojej wspólnocie pasterz czasem proponuje jakiejś osobie powiedzienie koferencji czy świadectwa i wierzy w to głęboko że Bóg będzie chciał aby przez świadectwo czy konferencję tej osoby wiele serc zostało dotkniętych przez Jego miłość. Czasem człowiek może sam rozpoznać czy takie namaszczenie posiada. Ale to nie jest takie łatwe. Ciekawy jestem dlaczego zadałeś te pytanie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 11.08.2004 21:05:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zespół miał duży wpływ na nawrócenie Darka Malejonka (Izrael, Armia, HOUK, 2TM2,3)... Pewnego dnia David Pierce zobaczył w telewizji film o festiwalu w Jarocinie... i tam ujrzał Darka Malejonka i poczuł atmosferę jaka panowała w Polsce... punkowe hasło "No future" oddaje w skrócie ten klimat... i postanowił przyjechać do Polski... Zespół nie mógł zagrać na scenie w Jarocinie (w 1987 r.), bo był zakaz występowania zespołów amerykańskich... Koncert odbył się koło pewnego kościoła w Jarocinie... oczywiście zakazy mają zwykle skutek odwrotny do zamierzonego, więc publiczność dopisała Smile ... na koncercie był też Darek Malejonek. Po koncercie David zaprosił wszystkich, którzy chcą przyjąć Jezusa do swojego serca, aby wyszli na sceną... Na scenie w grupie ludzi (około 50-ciu osób), którzy na nią wyszli, znalazł się też "Maleo"... to był początek długiej drogi do nawrócenia...

To taki cytacik z jednej stronki Wink
A tak osobiscie to bardzo mi sie podoba sposob ewangelizowania tego zespolu, jak i ich muzyka.
www.generationxpl.republika.pl <--- to ta stronka Laughing
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 11.08.2004 21:25:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikodem napisał:
A tak osobiscie to bardzo mi sie podoba sposob ewangelizowania tego zespolu, jak i ich muzyka.

mialem nadzieje ze beda teraz na SLOTie (chociaz sam David) no i niestety okazalo sie, ze sie zawiode. Szkoda, ale moze jeszcze uda mi sie ich gdzies spotkac! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
radef
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 1

PostWysłany: 12.08.2004 15:03:12    Temat postu: NLM Odpowiedz z cytatem

Hej David jest bardzo pokornym i fajnym człowiekiem. Na 80% zagoszczą z zespołem w przyszłym roku na Slot Art Festiwal 2005.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
tulipan
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 18
Skąd: Lbn

PostWysłany: 07.09.2004 08:10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to się bardzo Cieszę, bo byłem w tym roku na Slocie a David się nie pojawił. Szkoda Sad
_________________
I want to be a Jesus child Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Stranger
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 6
Skąd: Brzozów ok. Rzeszowa

PostWysłany: 08.06.2005 18:37:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych którzy nie słyszeli a chcieliby usłyszeć:

Uhh nieźle musiałem się oszukać, aby odnaleźć stary link do darmowych mp3 zespołu No Longer Music, wbrew pozorom link banalny a jednak, aby go odnaleźć musiałem skorzystać z wyszukiwarki innej niż google czy yahoo, które podobno są najlepsze a może porostu przereklamowane!

darmowe płyty Arrow http://www.steiger.org/music/music.html

Ps. Polecam płytę Arrow Thank You Good Night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 09.06.2005 13:46:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuu wielka podzienka Very Happy ale czy to aby legalne Wink
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Stranger
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 6
Skąd: Brzozów ok. Rzeszowa

PostWysłany: 09.06.2005 18:09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikodem napisał:
uuuu wielka podzienka Very Happy ale czy to aby legalne Wink

Popatrz na link Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzesiek
Nowy
Nowy


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 3
Skąd: Lublin

PostWysłany: 09.06.2005 21:56:27    Temat postu: NO LONGER MUSIC w Lublinie Odpowiedz z cytatem

zapraszam na koncert NLM w Lublinie 25 czerwca... więcej na www.sprzeciw.org
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 09.06.2005 23:03:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stranger napisał:
aby go odnaleźć musiałem skorzystać z wyszukiwarki innej niż google czy yahoo, które podobno są najlepsze a może porostu przereklamowane!

przegladarka, ktorez uzywales posiada starego cache'a, dlatego znalazles ten link ;]
dzieki niemu sciagnalem kiedys (kilka lat temu) ich wszystkie plyty i przynioslem na dyskietkach do domu (to byly czas, hehe)

korzystając z okazji, tez chcialbym zaprosic wszystkich z okolic na koncert No Longer Music do Dębna (1oo km na poludnie od Szczecina) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Stranger
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 6
Skąd: Brzozów ok. Rzeszowa

PostWysłany: 12.06.2005 17:52:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
dzieki niemu sciagnalem kiedys (kilka lat temu) ich wszystkie plyty i przynioslem na dyskietkach do domu (to byly czas, hehe)

Dobrze pamiętam tamte zamierzchłe czasy Very Happy......, łezka się w oku kręci Rolling Eyes
_________________
.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Stranger
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 6
Skąd: Brzozów ok. Rzeszowa

PostWysłany: 12.06.2005 17:56:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
oraz czytałem książkę "Rockowy kapłan" oraz "Tańczący ze skinami" Very Happy

David Pierce - Żyjąc w klatce na szczury



To już trzecia książka Davida Pierce`a, po głośnym Rockowym kapłanie i Tańczącym ze skinami. Historia Davida Pierce`a i zespołu No Longer Music rozpoczyna się w jakiejś ciemnej alei dzielnicy czerwonych świateł w Amsterdamie. Toczy się przez wciąż pełne dzikich lokatorów warownie kopenhaskiej Christiany, hamburską Heffenstrasse i młodzieżowy klub w Hiszpanii, będący przykrywką dla centrum szkolenia terrorystów z oddziałów baskijskich separatystów. I biegnie dalej …

Historię tę znaczą kontrowersje, wyzwania i przemiany. Ale jedna rzecz pozostaje niezmienna: radykalna postawa głoszenia Prawdy w krainie mroku.

David Pierce i jego żona Jodi w Amsterdamie w latach 80 założyli na barce organizację Steiger International (Międzynarodowa Przystań). Na pokładzie prowadzili studium Biblii, wktórym uczestniczyło wielu punków i innych młodych z radykalnej sceny undergroundowej - w tej sposób w samym środku Amsterdamu powstał pływający Kościół.

Info: www.ruah.pl

sklep Arrow http://www.paganini.com.pl/product.php/aWQ9MTAxMw==
_________________
.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM