klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Troszkę nowości christcore
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malaga
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 12

PostWysłany: 24.05.2004 19:13:20    Temat postu: Troszkę nowości christcore Odpowiedz z cytatem

Wychodzi nowe ZAO. Co prawda najgłębiej był ten zespół zanurzony w duchu chrześcijańskim za czasów poprzedniego wokalisty, ale i tak to jest kapela nie do podważenia (muzycznie- dość pokręcona mieszanina metalu, new school hardcore i czasem elektroniki).
Koncept album- 'co by sie stało ze światem, gdyby Bóg, hipotetycznie rozczarowany tym, jak postępuje człowiek, zdecydował się przestać istnieć?'.
Płyta "The Funeral Of God" ukaże się nakładem wytwórni Ferret w lipcu, teraz można posłuchać nowego kawałka "The Rising End".
Szczegółowe info i link do mp3 na tutaj:
http://www.ferretstyle.com/artist.php?aid=27

Nowy album, w czerwcu tym razem, wydaje też Underoath, zespół ze wszech miar godny polecenia, obracający się obecnie w okolicach emo-core, wrzask + śpiew, ale nie generalizujmy- każda ich płyta jest inna. W zespole nastąpiły lekkie roszady personalne, zmiana wokalisty, co chyba dość znacząco odcisnęło się na muzyce, czy dobrze- to się okaże.
Album "They are only chasing safety". Mp3 z tej płytki w sieci- "Reinventing your exit" (była jeszcze jedna, ale coś widzę, że już ją zdjęli).
strona oficjalna zespołu: www.underoath777.com
link do mp3: http://www.purevolume.com/Underoath/music

miłego słuchania.[/url]
_________________
it's not so bad...this hard core music....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 26.05.2004 01:01:54    Temat postu: ZAO Odpowiedz z cytatem

Malaga napisał:
Wychodzi nowe ZAO. (...) to jest kapela nie do podważenia (muzycznie- dość pokręcona mieszanina metalu, new school hardcore i czasem elektroniki).

Tak, ZAO poznałem dzięki jednemu misjonarzowi z USA, który przywiózł płytkę tej kapelki (The Splinter Shards the Birth). Wypasiona kapelka, jedna z niewielu hardcore-owych (w większości), która mi się podoba. Fajnie, że wychodzi nowa płyta, ale szkoda, że nieznana jest jej przyszłość w Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Malaga
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 12

PostWysłany: 26.05.2004 10:46:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wydawać na razie tego tutaj nikt nie zamierza, możemy ew. liczyć na jakąś dystrybucję, np. www.youth-culture.csd.pl, ale tak naprawdę to nie wiem.
Jeśli chodzi o koncerty, to pisałam do Ferret z propozycją zagrania u nas, z braku laku, bo na stronie ZAO nie ma kontaktu do nikogo zajmującego się ustawianiem ich tras, ale standardowo odpowiedzi nie otrzymałam. Jeśli pojawią się jakieś nowe namiary to spróbuję jeszcze raz.
_________________
it's not so bad...this hard core music....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 26.05.2004 12:44:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja podobnie uderzylem do Christafari - ale po pytaniu przekazalem sprawe w rece slotowiczow - w tym roku to raczej nici, ale moze w przyszlym sprobujesz Ty???
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 03.07.2004 10:47:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile) a ja zdobylem plytke:))) ma sie swoje wkretki:)))

mianowicie jezeli chodzi o Zao...to najnowszy album Funeral of God..jest w zupelnosci inny niz te wczesniejsze....

w sumie..to jest tak jakby powrotem do korzenii...!!! czyli do klimatow..,gdzie ZAO przede wszystkim stawial na duchowosc..w swoich kawalkach:)))

haa.... slyszeliscie Symphony in Peril??? kapelka z FAcedown...a na wakalu jest pierwszy wokalista ZAO(Shawn) miedzy innymi w tej chwili oprocz muzykowania jest pastorem mlodziezy w jednym ze zborow:P

a jaezeli jeszcze mowimy o nowosciach christcore...

to niedlugo wejdzie The Chariot ( z bylym wokalista Normy Jean- Joshnem Scoignem) na necie mozecie znalezc trzy kawalki z nadchodzacej plytki

--> http://www.hxcmp3.com/bands/3066/

Norma Jean osobiscie tez szykuja sie do wydania nowej plytki,tylko juz bez Josha ..za to z wokalista bylego Eso-Charis(moze ktos oprocz mnie z slsyzal o tej kapelce?Very Happy)

a ...z tego co wyszlo.....a godne polecenia... najnowszy underoath...tez z nowym wokalista) no i Demon Hunter(lecz...nie jestem juz takim ich wielkim fanem))
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Malaga
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 12

PostWysłany: 03.07.2004 23:50:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ba ba ba.
Smile
underoath zdecydowanie bardziej stare lubiłam. ale nowa też ma swoje uroki. dallas był super.
nowe zao...jeszcze jej nie mam, bo czekam aż wyjdzie, to sobie normalnie zamówię heh. Złapałam ten e-card z trzema kawałkami i one są....inne, ale w sumie dałoby się je wcisnąć w poprzednia plytę...zresztą, jak posłucham całą to zobaczymy.
A co do norma jean, to ja chcę Brada znowu na wokalu, bo to był nieprzeciętny koleś. Świetna kapela.
Symphony in Peril wymiatacz:)

pozdr.
_________________
it's not so bad...this hard core music....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 05.07.2004 09:53:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No...Norma Jean....nagrywa nowa plytke:)
Malaga...wiedze ze ty kojarzysz dobrze klimaty??Smile
z checia bym sobie z toba pogadal....
masz gg?Smile moj numer 3402069

<><
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
XadmozX
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 18.07.2004 17:36:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak ZAO "The Splinter Shards the Birth" to najlepsza bezapelacjnie ich płyta. Z najnowszej najlepiej siadają mi dwa kawałki
- the rising end
- truly truly this is the end

Przypominam o nowym Underoath "Theyre Only Chasing Safety"
i ich wczeąśniejszych dokonaniach.
a co powiecie na Edge Of Mortality? nie wiem czy jeszcze istnieją?

XpozdroX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Malaga
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 12

PostWysłany: 18.07.2004 20:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei wolę ZAO z Weyandtem na wokalu. Shawn najlepiej zapodaje jednak teraz, w Symphony In Peril.
Edge Of Mortality...słuch jakoś zaginął albo ja słabo słyszę. Ktoś z nich jest teraz w As I Lay Dying tylko właśnie nie wiem który.
_________________
it's not so bad...this hard core music....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 20.01.2005 17:19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łezka się w oku kręci... poczytać o takich zespołach na kdm... jestem wzruszony. Zao jest świetnym zespołem i obok .hopesfall. i underoath najulubieńszym moim:) Myśle że jeżeli ktoś chce się zapoznać z twórczością zespołu to ja osobiście najbardziej polecam. "liberate te ex inferis" i "self titled" Choć "furneal of God", jest także świetną płytą, naprawdę swietną... ale jak na zao po tym co dali mi na "liberate" i "S/T" to odczówa się mały niedosyt. Przyzwyczaiłem się że jak kupuję ich płytę to powala mnie ona kopletnie i przez parę miesięcy nie schodzi z magnetu. Płytę "Furneal of God" można dostać normalnie w sklepach, empikach... trza poszukać jeno

Zarówno underoath i .hopesfall. wydało teraz nowe płyty, w obydwóch przypadkach moim zdaniem są to płytki słabsze od poprzednich, ale co tam po tym co te trzy zespoły zrobiły dla mnie i tak będą ścisłą czołówką:)

Nadchodzi nowa Norma Jean, Symphony in peril, Sinai Beach... Zobaczymy czym te płytki nas zaskoczą:)

Poszukajcie takich zespołów jak Embraced, This runs through /od nich przeszedł vocalista do underoath/, Nodes of ranvier...

Nowa płyta Symphony in peril jest powalająca!:)

W sumie biorac pod uwage ogromne zainteresowanie tym tematem nie wiem czy jest sens to pisac, ale jak kto chce to moze new video Normy Jean zobaczy o tutaj: http://www.ogodtheaftermath.com/
Z nowych kapel bardzo dobrych: Mortal treason... jak ktos lubi zao, to mortal powinien sie spodobac. http://flickerrecords.com/mortaltreason/index-intro.html

Godbless!

Jose Mariano
_________________
"Każdy powinien zapaść się w głąb własnej duszy i rozrosnąć się w niej,a nastepnie unicestwić to, co - jak mniemam - każe mu niszczyć innych. Bądźmy przekonani o tym, że każdy atom nienawiści, który dokładamy światu, czyni go jeszcze bardziej brutalnym niż jest."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 28.04.2005 13:25:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz rzadzi dla mnie nowy ALOVE FOR ENEMIES no i z niecierpliwoscia czekam na nowy Nodes of Ranvier:))
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Lukos
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn (mazury)

PostWysłany: 28.04.2005 18:34:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soway napisał:
teraz rzadzi dla mnie nowy ALOVE FOR ENEMIES...


band miazdzy jak 50 kilowy mlot Smile ... polecam dla kazdego hardcore christ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
tkaa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 23
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: 28.04.2005 18:38:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie na ten czas to wymiata stary Callisto Very Happy z songami Dying Desire i Anastasis
Very Happy
http://server2.hxcmp3.com/bands/6566/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Lukos
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn (mazury)

PostWysłany: 28.04.2005 18:39:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Callito mają świetne klimaty...chlopaki mogliby niezle uwielbienie zrobic dla BOGA!!!! Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 29.04.2005 18:12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haa..

a wiecie co?powrocilem ostatnio do starego Spitfire..pamietacie ta kapelke ?Smile wydawana przez Solid State Records...
Smile
jak sluchalem tego w 1999 roku to mnie muza powalala:)
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM