klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Programowe procesory gitarowe na PC

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matt
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Cze 2004
Posty: 20
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: 13.06.2004 19:50:35    Temat postu: Programowe procesory gitarowe na PC Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko: od mniej więcej roku szkolę się w grze na gitarze elektrycznej, lecz muszę przyznać, że z racji finansowych (nie przelewa się niestety) mam na razie jedynie średnie klasy gitarę (żadnych pieców, efektów itp.). Na razie gram korzystając z kompa z głośniczkami 5.1 i "domowej roboty" distortion (średni efekt, przyznaję...). Nie śmiejcie się proszę Crying or Very sad Moje pytanie dotyczy tzw. emulatorów efektów gitarowych na PC, czyli program, który symuluje rozmaite efekty. W necie pełno jest tego, ale jak dotąd nie znalałem nic, co by mi odpowiadało. Często występuje problem ze zbyt dużym opóźnieniem dźwięku i inne kłopoty. Sprzęt z jakiego korzystam to duron 2,4 i 256mb ram. Czy ktoś mógłby mi polecić w miarę dobry program? Czy to w ogóle działa? A póki co dalej zbieram kasę na jakiegoś pieca Smile...
_________________
Nawet nie wiecie, co czuję, gdy patrzę, jak dzieci bawią się w wojnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM