klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

[ocena]Andy W. - reaktywacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01.09.2004 00:13:23    Temat postu: [ocena]Andy W. - reaktywacja Odpowiedz z cytatem

ruszyła moja nowa stronka w kdm'ie. jest jeszcze ciągle w fazie dopracowywania i brakuje je par ważnych elementów. proszę o uwagi
http://andyw.kdm.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 01.09.2004 08:53:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niezla bylem wczoraj Wink Zupelnie jakbym matrixa ogladal Smile Dla mnie moze byc
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06.09.2004 22:25:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej!

dzięx Nikodem. chodziło mi właśnie o taki wyglą jak na starych komputerach. miałem kiedyś atari 1040 ST (kultowa maszyna do muzy) - do gierek używałem "zielonego" monitora.

ale prawdę mówiąc liczyłem na jakieś krytyczne uwagi. one tylko mi pomogą. bo często jest tak że od swej strony nie widzę co jest u mnie nie tak (znana przypowieśc o żdźble i belce...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 07.09.2004 20:13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde mi sie podoba. przydaly by sie jeszcze moze troche wiecej jakis fotek Wink
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 28.09.2004 22:16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie podoba, klimatowe to może i jest, ale np. kolor czcionki troszkę razi(szczególnie w nocy Cool ) no i jak już się czepiam to jak jest na głównej stronie w tle twoje zdjęcie troszkę obrobione to może i w innych działach poeksperymentować z czymś takim? zawsze to ciekawiej Smile - to samo można zresztą zrobić z lewą ramką tam gdzie jest menu. Może warto się zastanowić nad księgą gości ?.

Ogólnie chyba trafiłeś na mój zły dzień Cool ale na pewno plusem jest to, że sam zrobiłeś sobie stronkę Smile

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03.10.2004 22:25:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięx Mazi

nie wpadłem NATo bo zawsze mam włączoną lampkę i nigdy nie siedzę przy kompie całkiem po ciemku... a co do tych róźnycgh elementów o których wspominałeś to oczywiście! będę je sukcesywnie uruchamiał...

pax vobiscum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM