klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

homoseksualiści
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nomo
Gość





PostWysłany: 10.09.2004 09:35:28    Temat postu: homoseksualiści Odpowiedz z cytatem

Porozmawiajmy troche o tym kim według Chrześcijańskich prawd wiary są geje i lesbijki czy takie poglądy to kara którą zesłał Bóg na człowieka? Exclamation
Powrót do góry
 
   
Izaak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: wawa

PostWysłany: 21.09.2004 22:56:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa jacys homoseksualisci w Biblii?

a temat sam w sobie jakis zle podany czy to mial byc zart?
kim jest gej? nie wiem co na to odpowiedziec
jest moze czlowiekiem tylko troche bardziej godnym wspolczucia (z roznych powodow)
jestem przekonany ze to nie jest kara :)



powodzenia
izaak (hetero)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
nerezza
Nowy
Nowy


Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 1

PostWysłany: 11.11.2004 21:28:37    Temat postu: homo Odpowiedz z cytatem

A czy nie jest to swojego rodzaju próba na jaką wystawia Bóg człowieka o odmniennej orientacji seksualnej? Jeżeli człowiek jest silny, jest chrześcijaninem to napewno swoją odmnienność będzie starał się ukryć i w jakiś sposób zwalczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Anka
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 10
Skąd: Gród koło Torunia

PostWysłany: 28.11.2004 16:26:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bibli jest napisane,że mężczyźni współżyjący ze soba nie wejdą do Królestwa Bożego. Sądzę, że dotyczy to wszystkich homoseksualistów,
Wart by się nad tym zastanowić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 29.11.2004 11:49:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka napisał:
W Bibli jest napisane,że mężczyźni współżyjący ze soba nie wejdą do Królestwa Bożego. Sądzę, że dotyczy to wszystkich homoseksualistów,
Wart by się nad tym zastanowić.

...heh - a bracia oceniajacy co znaczy jak w kazaniu na gorze mozna wyczytac zabijajacy w ten sposob braci wejda???
...jesli powiesz swemu brata raka...
...jesli swego brata nazwiesz bezboznikiem...
...homoseksualizm jest jednym z grzechow a bezgrzesznych nie ma...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 30.11.2004 01:04:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:
Anka napisał:
W Bibli jest napisane,że mężczyźni współżyjący ze soba nie wejdą do Królestwa Bożego. Sądzę, że dotyczy to wszystkich homoseksualistów,
Wart by się nad tym zastanowić.

(...)
...homoseksualizm jest jednym z grzechow a bezgrzesznych nie ma...

brawo Very Happy
nie wejdziemy do Krolestwa z grzechem, dlatego jesli ktos jest homoseks. to powinien to porzucic (pokutowac z grzechu)

oczywiscie to samo dotyczy innych grzechow, ale powszechnie sie mowi, ze homosex. jest ok, ze to nie jest nic złego (w dobie slubow homoseks. - moze jeszcze zrobia sluby pedofilskie...)
nie rozumiem, czemu homoseksualizm nie jest traktowany na rowni z pedofilią (nie jako gwalt, ale za zezwoleniem, jak to sie dzieje wsrod dzieci w wieku np. 16 lat)
albo zniesc pedofilie (gwalt na nieletnich to inna dzialka) albo karac homoseksualizm
jestem oczywiscie za tym drugim (ta 1st propozycja to zgubna alternatywa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 30.11.2004 14:27:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
nie rozumiem, czemu homoseksualizm nie jest traktowany na rowni z pedofilią (nie jako gwalt, ale za zezwoleniem, jak to sie dzieje wsrod dzieci w wieku np. 16 lat)

Naprawde nie rozumiesz???
Litosci man...
A moze zakazac samogwaltu przy uzyciu ustawy???
Jeszcze zaczniesz slucha Sizzli i TOK...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 30.11.2004 17:27:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:
Grzecho napisał:
nie rozumiem, czemu homoseksualizm nie jest traktowany na rowni z pedofilią (nie jako gwalt, ale za zezwoleniem, jak to sie dzieje wsrod dzieci w wieku np. 16 lat)

Naprawde nie rozumiesz???
Litosci man...
A moze zakazac samogwaltu przy uzyciu ustawy???
Jeszcze zaczniesz slucha Sizzli i TOK...

ale zrozum, ze to jest nielogiczne, ze jesli 18-latek wspolzyje z 15-latką to może trafić do więzienia
ale jak facet współżyje z facetem to nic się nie dzieje, wszystko jest ok
do legalnych zwiazków (trudno to nazwać małżeństwem) już niedaleko (widać to na przykładzie Holandii) a potem może jeszcze...

"cześć Adam, gadałem z Twoimi rodzicami... fajni faceci" ... nc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 30.11.2004 19:48:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
zasada napisał:
Grzecho napisał:
nie rozumiem, czemu homoseksualizm nie jest traktowany na rowni z pedofilią (nie jako gwalt, ale za zezwoleniem, jak to sie dzieje wsrod dzieci w wieku np. 16 lat)

Naprawde nie rozumiesz???
Litosci man...
A moze zakazac samogwaltu przy uzyciu ustawy???
Jeszcze zaczniesz slucha Sizzli i TOK...

ale zrozum, ze to jest nielogiczne, ze jesli 18-latek wspolzyje z 15-latką to może trafić do więzienia
ale jak facet współżyje z facetem to nic się nie dzieje, wszystko jest ok
do legalnych zwiazków (trudno to nazwać małżeństwem) już niedaleko (widać to na przykładzie Holandii) a potem może jeszcze...

"cześć Adam, gadałem z Twoimi rodzicami... fajni faceci" ... nc
no rzeczywiście chyba dyskusja zbędna jeśli nie zajarzaszróżnicy między homoseksualizmem (wybór dwóch dorosłych,podobno wolnych ludzi) a pedofilią (napastowanie dziecka wbrew jego woli).
Ręce o ziemie zawadzają. Ja tu wogólechyba przestane dyskutować, bo się robi jak na forum.chrzescijanin.pl. ciemnota i średniowiecze
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 30.11.2004 22:02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
nie rozumiem, czemu homoseksualizm nie jest traktowany na rowni z pedofilią (nie jako gwalt, ale za zezwoleniem, jak to sie dzieje wsrod dzieci w wieku np. 16 lat)

youzwa napisał:
Grzecho napisał:
ale zrozum, ze to jest nielogiczne, ze jesli 18-latek wspolzyje z 15-latką to może trafić do więzienia

no rzeczywiście chyba dyskusja zbędna jeśli nie zajarzaszróżnicy między homoseksualizmem (wybór dwóch dorosłych,podobno wolnych ludzi) a pedofilią (napastowanie dziecka wbrew jego woli).
Ręce o ziemie zawadzają. Ja tu wogóle chyba przestane dyskutować, bo się robi jak na forum.chrzescijanin.pl. ciemnota i średniowiecze

najpierw przeczytaj dokladnie a nie jak zawsze "veto", tylko żeby komuś nie przyznać racji
"ręce o ziemie zwadzają" jak czytam Twoje wypowiedzi; juz mi sie nie chce pisac odpowiedzi do nich, chyba że dot. one moich

ps. prosze o spelnienie Twojej propozycji co do zaprzestania dyskusji, jesli w pokorze nie nastawisz sie na to, że czyjeś poglądy mogą być słuszne i może nawet dojść do takiej sytuacji, że trzeba będzie komuś przyznać rację Twisted Evil
"(...)Chodzi o przemyślenie pare razy tego co chce się powiedzieć, napisać(...)"

niepotrzebnie zaczalem pisac o pedofilii... moglem sie spodziewac ataku y.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 01.12.2004 12:20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niepotrzebnie zaczalem pisac o pedofilii... moglem sie spodziewac ataku y.

...heh diabolek z ciebie Grzecho Wink
...takie insynuacje, oj nieladnie, nieladnie...
...nadal nie rozumiem twojego jesli nie =, to ~ pomiedzy homoseksualizmem a pedofilia, mozna sie przerzucac roznymi latami, kombinacjami w jakich sie robi sex, ale naprawde istnieje roznica - jesli by jej nie bylo, to wg. hipotezy lingwistyczne, istnialoby tylko jedno slowo na okreslenie obu z zachowan...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 01.12.2004 23:39:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:

"ręce o ziemie zwadzają" jak czytam Twoje wypowiedzi; juz mi sie nie chce pisac odpowiedzi do nich, chyba że dot. one moich
no to wielka szkoda. Ja życze jednak odwagi i argumentów.

Grzecho napisał:

jesli w pokorze nie nastawisz sie na to, że czyjeś poglądy mogą być słuszne i może nawet dojść do takiej sytuacji, że trzeba będzie komuś przyznać rację Twisted Evil
tylko żebyś nie doznał jakiegoś szoku!! alwemoże dobrze ci to zrobi?
wyobraź sobie że dlamnie zyjeś poglądy MOGĄ być słuszne i jestem w stanie przyznać mu racje!!!

żyjesz?? szok nie zabił??

tylko że na tym forum chyba udałosię to tylko zasadzie i pesemu. Widać oni mają PRAWDZIWE argumenty no i umieją jeodpowiednio przedstawić.....

Grzecho napisał:

"(...)Chodzi o przemyślenie pare razy tego co chce się powiedzieć, napisać(...)"
to się zastosuj do tego.Dobrze że ci choć wgłowie utkwiło.

Grzecho napisał:

niepotrzebnie zaczalem pisac o pedofilii... moglem sie spodziewac ataku y.
no zaraz zacznemieć wyrzuty sumienia że przezemnie biedny admin musiał znosić jakieś chamskie ataki. Ofiare z siebie zrób.
Sorry,ale jeśli boisz się ataków to się schowaj w domu i z nikim nie rozmawiaj.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 02.12.2004 11:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:

Grzecho napisał:

jesli w pokorze nie nastawisz sie na to, że czyjeś poglądy mogą być słuszne i może nawet dojść do takiej sytuacji, że trzeba będzie komuś przyznać rację Twisted Evil
tylko żebyś nie doznał jakiegoś szoku!! alwemoże dobrze ci to zrobi?
wyobraź sobie że dlamnie zyjeś poglądy MOGĄ być słuszne i jestem w stanie przyznać mu racje!!!

żyjesz?? szok nie zabił??

tylko że na tym forum chyba udałosię to tylko zasadzie i pesemu. Widać oni mają PRAWDZIWE argumenty no i umieją jeodpowiednio przedstawić.....

...youzwa!!!
...na konwiwencje!!!
...juz drugi raz to dzis pisze, ale widze ze naprawde cos sie dzieje nie tak - a jesli przez net to widac, to co w realu sie dzieje???
...ja mimo tego ze tresciowo jestem blizszy Twojej postawy, to jednak forma w jakiej tworzysz posty sprawia ze naprawde zastanawiam sie czy nie bedziesz strzelal, a poniewaz "put your guns bad bwoiz" jak spiewa Norris Man prosze - czilautuj deko prosze...
...a co do tego ze Pesior i ja cos tam powiedzielismy co trafilo do Ciebie bardziej niz to co napisali inni forumowicze - sprawdz rozdzial tanczacego ze skinheadami Pierce'a gdy pisze o swiniach - ja mam taki sam mechanizm mysle...
...pozdro i dozo 18 na turnieju i bibce!!!
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 04.12.2004 13:29:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Konwiwencje właśnie się wybieram Wink coprawda przez kolejelosu nie ze swoimi i nie wiem w końcu z kim,ale newermajnd. Wink

strzelać nie będę. nie mam z czego Wink czilałtować mi jest trudno gdy widze takie zachowanie admina, który uważa się chyba za bardzo pożądnego chrześcijanina...

Za życzenia dzięki Wink Choć nie wiem z jakiej paki,ale co tam Twisted Evil
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Izaak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: wawa

PostWysłany: 25.12.2004 11:20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadajcie na temat meta-krytykanci! ;)

z tym homoseksualizmem to caly czas jeszcze nie widze rozstrzygniecia w sprawie:
w moim odczuciu h. zawsze oznaczal "sklonnosc do zakochania sie w osobniku tej samej plci" (morles)
nie widze w tym nic zlego tak na prawde bo to jest nie zalezne od podmiotu

zdecydowanie cos zlego widze rzeczywiscie w homowspolzyciu (choc nie kazcie mi tlumaczyc z prawa naturalnego - Biblia wystarczy) i jest powolany do czystosci pewnie (a to chyba trudne ostatecznie - wspolczucie)

ale nie wiem czy taki h.-ista powinien wogule dopuszczac do siebie jakies emocjonalny stosunek do swoich obiektow chocby nie wiem jak platoniczny
i tu klopot co z takim/taka biednym/biedna zrobic.

moznaby moze jakos podzielic h. i pedof. na pasywna i aktywna czy cos
choc caly czas imho beda sie dosc mocno roznily

ps poczytajcie sobie ingardena "o owocnej dyskusji"
a ta hipoteza lingwistyczna jakas glupia jest :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM