klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

homoseksualiści
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 23.02.2005 14:25:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrystus nas wyswabadza z grzechu w Sakramencie Spowiedzi Sw. Ale mi jesteśmy słabi i beznadziejni i dalej się od niego odwracamy.
Oczywiście wiem że mówie herezje ale na szdzęście Bóg mi dał wolność żebym mógł sobie je tak gadać.

Mam wrażenie ze próbujesz sobie wmwić że jesteś już prawie święty, nie grzeszysz i możesz teraz nawracać cały świat który żyje w grzechu bo ty już wszystko wiesz. Wybacz, ale ja na pewno nie przyklasne takiej postawie.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
s!monpr0g
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 30 Mar 2004
Posty: 7
Skąd: Rząśnia

PostWysłany: 23.02.2005 16:19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj spokój, ta dyskusja nie ma sensu... jesteś wrogo nastawiony... pokaż mi gdzie napisałem, że jestem prawie święty i prawię nie grzeszę itp., hę? masz swoje zdanie, miej... a ja wolę się opierać bardziej na Piśmie, niż na Twoim zdaniu...

a co do sakramentu pokuty: "...dla odpuszczenia grzechów popełnionych po chrzcie Chrystus Pan ustanowił specjalny sakrament pokuty" (cytat z Dekretu Świętej Kongregacji Kultu Bożego) Jest to w pewnym sensie wyzwlenie - racja, Pan Bóg wybacza... to, że nie żyjemy łaską Krzyża i Zmartwychwstania, którą jesteśmy włączeni przez CHRZEST...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 23.02.2005 18:12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wrogo nastawiony bo mi na dzień dobry wyskakujezs z pozycji jakiegoś autorytetu że herezje wale. Zbyt wielu już widziałem ludzi którzy mieli w pogardzie innych, ustawiali ich i mówili jak mają żyć żeby być tacy mądrzy i wspaniali jak oni......

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że nie powiedziałeś co takiego w tym co napisałem było herezją.... Dajesz jakieś swoje interpretacje i na tej podstawie twierdzisz że moje są herezją....? SUper.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
luc
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 34
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: 17.03.2005 14:35:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja może tak do źródła wrócę,
Bo przede wszystkim homoseksualizm jest niezgodny z naturą człowieka. To ze on istnieje nie dowodzi jego zasadności i zgodności z naturą. Jeżeli zatem jest niezgodny z naturą, to jest wbrew naturze. Skąd takie stwierdzenie - hmm proste : meżczyzną i kobietą stworzył ich. Człowiek to dopełnienie mężczyzny i meżyny (kobiety). Dwóch meżczyzn nie jest w stanie działać zgodnie z naturą, której podstawą jest tworzenie nowego życia czyli prokreacja. Mówiąc brutalnie (o współżyciu) nie do tego służy ten narząd. Przepraszam za niezbyt miłe prównanie, ale jest ono uzasadnione tu, bo nie obraża, ale wskazuje argument biologiczny. Weźcie sobie dwie śróbki i dwie nakrętki. Zgodnie z naturą rzeczy śróbka pasuje do nakrętki i nijak nie dopasujecie dwóch śrubek albo dwóch nakrętek.
Skoro jest to niezgodne z naturą rzeczy, to nie może być zgodne z chrześcijaństwem. Wiadomo, ze powody są różne, stąd wina ponoszona jest różna, jeżeli z własnej woli ktoś z premedytacją współżyje to zaciąga grzech śmiertelny, jeżlei ktoś tylko "ma upodobanie" to jest to uchybienie itd...
Nie chodzi mi teraz o osąd tylko o karegorię grzechu, nie każdy grzech ma ten sam ciezar gatunkowy, zalezy on od wielu czynników jak postawa wewnętrzna czy okoliczności łagodzące.
Zatem jeżeli homoseksualista grzeszy swą postawą, to umierając w stanie grzechu zostanie potępiny, jezlei tylko uchybia to może liczyć na miłosierdzie i będzie zbawiony zgodnie z wolą Bożą (nie chodzi mi o to ze ją znam tylko właśnie, zeby zaznaczyć,że to Bóg rozstrzygnie) tak samo jak każdy człowiek przez swoją niedoskonałosć grzeszy, bo nikt nie jest doskonały,wszyscy pozbawieni są chwały bo zgrzeszyli.
I dopowiedzenie jeszcze - grzech znaczy w tym poście grzech ciężki, a uchybieniem nazwałem grzech lekki,który nie zrywa kontaktu z Bogiem,a jest skazą - to jest nauka KKatolickiego, nie wiem jak inne wyznania, dlatego prosze sie nie rzucać i nie udowaniać mi, że KK sie myli Smile
PAX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
matan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 28

PostWysłany: 09.05.2005 01:20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć nie jestem katolikiem zupełnie się podpisuję pod tym co napisałeś Luc - mogę tylko dodać że z tego co się orientuję to Bóg nie stworzył Adama i Stefana lecz...
Może i szkoda ale ... Question dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 06.03.2006 23:35:34    Temat postu: Re: homoseksualizm Odpowiedz z cytatem

jonasz777 napisał:
Napewno jestem daleki od potępiania takich ludzi... Tak jak zostało powiedziane wcześniej jest ogromna ilość popełnianych grzechów... równie dobrze można by pogadać o konkubinacie, bądz o parach małżeńskich stosujących antykoncepcje - też życie w grzechu w końcu.

Sorka brachu ale skąd ty to wziałeś, że stosowanie antykoncepcji przez pary małżeńskie to grzech?!
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 06.03.2006 23:41:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:

...ocenianie braci = sadzenie ich, a sad nalezy tylko do Krola i Sedziego w jednej osobie...
...bez wzgledu na wlasne kwalifikacje moralne czy wiedzowe, czlowiek nie jest uprawniony do oceny, sadzenia a co za tym idzie potepiania nikogo...
..

To od czego są prorocy kolego?!
A jesli kogoś napominasz to też sądzisz?!
Mi się zdaje że gothard włąśnie taką sytuację miał na myśli.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 07.03.2006 12:55:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
zasada napisał:

...ocenianie braci = sadzenie ich, a sad nalezy tylko do Krola i Sedziego w jednej osobie...
...bez wzgledu na wlasne kwalifikacje moralne czy wiedzowe, czlowiek nie jest uprawniony do oceny, sadzenia a co za tym idzie potepiania nikogo...
..

To od czego są prorocy kolego?!
A jesli kogoś napominasz to też sądzisz?!
Mi się zdaje że gothard włąśnie taką sytuację miał na myśli.

Widze ze ostre topiki wracaja wygrzebane przez "nowego" - ja juz mowiac szczezrze nie pamietam tego ognia dyskusji, ale...
Ale zauwaz, ze prorok nie robi niczego sam z siebie, to przez niego mowi i dziala Krol i Sedzia w jednej osobie. Okej powiesz, wiec czemu zabraniasz swoim braciom wchodzenia w funkcje proroka, zapewniona chrzescijanom przez Chrystusa. To ja odpowiem Co krotko, odkopujac tym samym jeszcze ostrzejszy watek (co to zbaczy byc chrzescijaninem): Czym innym jest BYC a czym innym jest gdy WYDAJE CI SIE ZE JESTES ew. PODAJESZ SIE ZA. Historia swiata zna zbyt wielu szalencow, ktorym ubzduralo sie ze sa przekaznikami, prorokami wlasnie, namiestnikami i przedstawicielami Boga Jedynego i zazwyczaj konczylo sie to krwia niewinnych rozlewana bez opamietania...
LU napisał:
zasada napisał:

A czy można popaść w paranoję wrzucania do jednego worka "kochaj" przyjaciol, wrogow, mordercow, gwalcicieli, zbrodniarzy wojennych, ludzi kopiacych psy na ulicach??? Jeden taki Żyd to zrobił - pamietasz???

moze jestem bardzo niewyspana (ech ta sesja...), zmeczona albo po prostu za gupia ale ja nie rozumiem tej odpowedzi :> heh moge prosic o jakieś wyjasnienie? z góry thx

Z odgrzebywania starych watkow taki oto pozytek, ze zauwazylem cos ominietego ten pobad rok temu.
A wiec - moja wypowiedz mowi o milosci Jezusa Chrystusa (jednego takiego Zyda), ktory wszystkich ludzi (w tym takze "przyjaciol, wrogow, mordercow, gwalcicieli, zbrodniarzy wojennych, ludzi kopiacych psy na ulicach") wrzucil do worka "kochaj" umierajac i z martwych wstajac za/ dla nich... Swiadomosc, ze odkupienie w ten sposob uzyskane jest/ moze byc udzialem, nie tylko nas, ladnych, pieknychm starajacych sie ale takze tych ktorzy absolutnie nie mieszcza sie w naszym pojeciu sprawiedliwosci, jest jedna z mocniejszych rewolucji ktore wg. mnie Ewangelia przyniosla na swiat.

Ciabas!
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 08.03.2006 15:09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:
To ja odpowiem Co krotko, odkopujac tym samym jeszcze ostrzejszy watek (co to zbaczy byc chrzescijaninem): Czym innym jest BYC a czym innym jest gdy WYDAJE CI SIE ZE JESTES ew. PODAJESZ SIE ZA. Historia swiata zna zbyt wielu szalencow, ktorym ubzduralo sie ze sa przekaznikami, prorokami wlasnie, namiestnikami i przedstawicielami Boga Jedynego i zazwyczaj konczylo sie to krwia niewinnych rozlewana bez opamietania...


Po pierwsze "stary" czemu udzielasz odpowiedzi wybiórczo, prorok to był tylko przykład, napominać przecież może każdy nie tylko prorok. Po drugie sądzę iż to Bóg wie kto jest przed nim szczecry a "komu wydaje się" lub tylko "podaję się za". My możemy ludzi poznawać tylko po owocach. W nielicznych przypadkach jeśli jesteśmy napełnieni Duchem Świętym i mamy dar rozeznania duchów możemy w tym namaszczeniu osądzić co przemawia przez człowieka.
Niestety nie widzę tego namaszczenia po Tobie (po przeczytaniu jakiejś ilości Twych postów rzecz jasna) i jeśli się nie mylę wydajesz się niesłusznie zakładać kto jest prawdziwie wierzący a kto nie. Jeszcze raz powiem każdy kto wyznaje ,że Jezus jest Panem jego życia i wydaje dobre owoce jest chrześcijaninem. Być chrześcijaninem znaczy naśladować Jezusa, podążać za Nim i przedkładać Go ponad wszystko.

A odnośnie tych szaleńców to tak się kończy za każdym razem jak człowiek pod płaszczykiem religii dąży do zrealizowania swych prywatnych celów i ambicji. Czyż krzyżowcy nie mienili się chrześcijanami a przecież ich czyny mówią same za siebie - Boga w tym nie było.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 08.03.2006 15:57:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:
Po pierwsze: znowu nie odpowiedziałes na wszystko co chciałem i nei wywijaj się że to jakaś dyskusja o dyskusji.
Po drugie: daruj sobei te mentorskie uwagi o Biblijym cvharakterze. Ja pisze to co mi sie kojarzy z daną sytuacja. Moze to być jakaś sytuacja z jaką się spotkałem, jaką przeżywałem, coś co przeczytałem gdzieś, czasami jakies moje przemyślenia, a czasami fragment z Pisma. I nei wiem dlaczego miałoby być to gorsze.


Oj chłopie cały ton Twych wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia i daleko w nim do miłości Bożej. I proszsę nie porównuj swych twierdzeń czy zawartości czegoś innego niż Biblia do jej samej. Nic nie może się równać ze Słowem Boga żywego.


youzwa napisał:
Nie twierdze że przemyślenia na podstawie mych doświadczeń są słuszne (ty swoje oczywiście uważasz za słuszne) zawsze, ale to jest coś do czego sam doszedłem i jestem o tym głęboko przekonany że tak jest. To jest moje. I nei musze każdej swej myśli opierać na Piśmie. Bo zinterpretować źle Słowa Pisma jest bardzo łatwo (przypadków aż nazbyt wiele choćby na forum... Confused ) i wole tego uniknąć..... Oczywiście jestem przez to gorszy od ciebei i mneij oświecony ale ja się wcale nei uważam za dobrego człowieka.


Skąd te samopotępienie u Ciebie?! Czyż w Chrystusie nie jkesteśmy nowymi stworzeniami? "Stare przeminęło oto wszystko stało się nowe..." czyż nie tak pisze apostoł Paweł w liście do Efezjan?

youzwa napisał:
Co do fragmentu, właśnei tutaj widze istotne nadużycia i nadinterpretacje twoją własną.
Paweł przed nawróceniem? Paweł to sie chyba nawrócił w drodze do Damaszku, nie? A list do Rzymian powstał bezsprzecznie później, rajt?
Paweł na chwile utożsamia się z grzesznikiem? Wiesz, widać że czytasz sporo Pismo, na pewno więcej odemnie, ale jednak ja zauważyłem coś czego ty najwyraźniej nie.... Paweł nie utożsamia się na chwile z grzesznikiem. On się nim czuje cały czas! Bo każdy z nas jest grzesznikiem! Bo Bóg nei kocha chrześcijanina. To jest ZŁA Nowina. Bóg kocha grzesznika! Każdego z nas! Niezależnei co zrobimy!


Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to z Twej wypowiedzi wynika że Bóg ukochał człowieka z powodu grzechu a to jest totalną bzdurą. Bóg ukochał człowieka gdyż jest on koroną stworzenia, gdyż pragnie abyśmy byli Jego dziećmi i właśnie z powodu tej miłości posłał swego Syna Jezusa Chrystusa abyśmy nie żyli w niewoli grzechu. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z własnego grzechu po to aby mógł pokutować. Jednak ilekroć wyznaje on swe grzechy Jezusowi, obmywa się Jego świętą krwią i może przychodzic przed oblicze Boga, może mieć społeczność z nim gdyż nie ma w nim żadnego grzechu. Tak więc Paweł nie mógł całyczas uważać się za grzesznika. Był nim ilekroć zgrzeszył ale dzięki mocy krwi Jezusa jeśli pokutował stawał się ponownie czysty w oczach Boga.
Masz rację w tym ,że Bóg kocha każdego lecz właśnie z powodu tej miłości pragnie aby każdy się nawrócił do Niego i przestał grzeszyć ; by każdy mógł mieć społeczność z Nim i życie wieczne. Bóg nie chce aby ludzie szli na śmierć z powodu swego grzechu dlatego w Chrystusie mamy odkupienie i wolność od grzechu.

youzwa napisał:
Te dowody to dla mnei kolejny przykład na twą nadinterpretacje. Czy Paweł powiedział że został uwolniony z ciała śmierci....?

Paweł ŻĄDA świętości? Nie! On nawołuje do niej! A to ZUPEŁNIE co innego! Każdy z nas czynił, czyni i będzie czynić zło, póki śmierć nas nie uwolni od grzesznego ciała. Papież na pewno nie powie ci że jest świętym człowiekiem, wolnym od grzechu. Bo jeśli byłby wolny to dlaczego sie codziennie spowiada? A na tym świecie chyba nei spotkam teraz nikogo w kim byłby tak widoczny obraz Chrystusa, jak w papieżu.
Pawła traktujesz jako przywódce? Ja myśle że jedynym przywódcą jest Chrystus...... no ale jak sobei chcesz....


Ależ Paweł jest świętym tak jak każdy kto przyjął Jezusa, kto stał się świątynią Ducha Świętego. Cały kult świętych lansowany przez KK to bałwochwalstwo. Wiem że to ostro powiedziane, ale ilekroć czytam iż niektórzy wybrani spośród dzieci bożych są święci a reszta nie to poprostu jedyne co mogę robić by nie popadać w gnew z powodu tej błędnej nauki jest wolanie do Boga by obdarzył ludzi poznaniem.

youzwa napisał:
matan napisał:

Twoje myślenie gdyż wiekszość chrześcijan wykorzystuje dziś niefortunnie tę myśl Pawła .
ha! ale ty oczywiście to rozszyfrowałeś bezbłędnie i powiesz wszystkim jaka jest prawda, bo ty wiesz najlepiej! Wybacz, ale jeśli tak jest to żal mi ciebei....

I znowu to naśmiewnie...
bez komentarza.

Pokój i miłość Boża niech będą z Tobą
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 17.03.2006 22:19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się wchodzi w kolejen dysputy tu bo i tak sa raczej bezsensowne. Pwiem tylko tak:
- w moich wypowiedziach bardzo daleko do jakiejś cząstki miłości nawet. czy twierdzę coś innego? za to mam wrażenie że Ty próbujesz tu robić z siebie bardzo nawróconego który nas tu pouczy (było tu juz zresztą wielu takich) a, wybacz, ale ja w Twych wypowiedziach także nei widzę miłości do brata.
- nie stawiam równości jeśli chodzi o wartość moich słów i wartość słów Pisma. Skoro wysnułeś taki wniosek to chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
- piszę że Bóg ukochał człowieka z powodu grzechu? Znowu nadinterpretacja. A jeśli nei to udowodnij gdzie WŁAŚNIE TAK napisałem.
Bóg nienawidzi grzechu i mówi o tym w Piśmie nieraz. Ale kocha grzesznika i to jest fakt. Nie dzięki grzechowi (dalej nei wiem jak taką tezę wysnułeś) ale MIMO grzechu. A to BARDZO duża różnica.
- jeśli nie rozumiesz o co chodzi z tym że są tacy których się wywyższa do godności Świętych to może lepiej nie zabieraj głosu. To przykre zjawisko widoczne na tym forum... Niby wszyscy jesteśmy bracmi w Chrystusie, ale jakoś 'modne' jest jeżdżenie na KK... Jeśli mnein napominasz do tego abym bardziej z miłością podchodził do braci to ja Cię napominam do tego samego.
ehhh... i tak się rozpisałem bardziej niż miałem.

Nie oczekuj że z radością na ustach wejdę z Tobą teraz w zażartą dyskusję. Za dużo ich już tu przeszedłem żeby jeszcze się łudzić że niektózy wogóle chcą słuchać....

Aha, no i z dedykacją. Tak żeby nei było że za dużo moich słów, za mało z Pisma. Jest taki fragment który po raz n-ty mi bardzo pasuje do 'dysput' tu prowazdonych. Bardzo spostrzegawczo dostrzegasz nasze drzazgi. Sporo z nich jest prawdziwych i jakoś się przed tym nei wzbraniamy. Choć są też urojone jakoś... Ale może najpierw zajmij się swoimi belkami??
To nie ja tak mówię. Tak mówi Pismo Święte.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.03.2006 12:31:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swój punkt widzenia opieram w 100% na Biblii a nie na naukach KK czy JAKIEGOKOLWIEK INNEGO KOŚCIOŁA - tak gwoli wyjaśnienia. I napisałem "kolego" iż jeśli dobrze Cie zrozumiałem co sugeruje , że zakładam iż mogę się mylić co do zrozumienia Twej interpretacji umiłownia grzesznika przez Boga. Ten sam Bóg również strąci tego grzesznika do piekłą jeśli nie będzie on czysty przed Nim po przez moc Jezusa krwi...

To w jakim tonie się wypowiadasz i jakiech metod używasz powoduje iż nie mam najmniejszej chęci na jakąkolwiek dyskusję z Tobą. I piszę to nie dlatego iż brak mi argumentów lecz dlatego iż jeśli nie stać Cię na poszanowanie innych a na słowne przepychanki w stylu naszych rodzimych polityków - to ja przepraszam wogle ,że zabierałem głos.

Ubolewam ,że wogle doszło do jakielkowiek konfreontacji i przepraszam.
Niechaj Bóg Ci Błogosławi.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 18.03.2006 16:11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... Jeśli masz zamiar ewangelizować a zrażasz się już tym że ktoś jest nie zawsze uprzejmy w dyskusji to kogo chcesz ewangelizować...? Tylko miłych i potulnych? IMHO to trochę pójście na łatwiznę... Skoro tak bardzo dobrze znasz Pismo to powinieneś wiedzieć że Jezus się nie zrażał nieuprzejmością, itp.

A że nie rozumiesz o co mi chodziło to tym bardziej mi przykro. Ja też mam prawo być zniechęcony do dyskusji z Tobą podejściem Twym do samej dyskusji. Skoro wybrzmiewa bardzo mocno z Twych wypowiedzi taki ton (bardzo dobrze niestety znany z tego forum) że oto 'wszystko wiem najlepiej i was teraz poustawiam żebyście też byli oświeceni' to jaki sens ma próba dyskusji z mojej strony...? albo czyjejkolwiek innej..?

Nie wiem czy masz argumenty czy nie masz. Wiem tylko że trudno posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu. Mówię to także z autopsji.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.03.2006 21:26:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć nie wiem jak będziesz mi wrzucał i mnie szkalował, to i tak uparcie będę twierdził iż:
JEZUS CIĘ KOCHA!!!
mam nadzieję iz któregoś dnia wypełni Cię On swą miłością.
Amen.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 19.03.2006 02:22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:
Nie chce mi się wchodzi w kolejen dysputy tu bo i tak sa raczej bezsensowne. Pwiem tylko tak:

a ja napisze, ze nie trzeba bylo sie odzywac, jesli nie chciales wchodzic "w dysputy" a pewnie sam wiesz, czym jest tzw. "ostatnie zdanie".

Przypominam, że temat dot. homoseksualistow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM