klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

homoseksualiści
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 28

PostWysłany: 24.07.2006 01:34:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witojcie !
Dawno tu nie zaglądałem chyba pare miesiecy !!!
Wiele krwi napsuli mi w tych dyskusjach pewni goscie i flustracja przewyższała zadowolenie z wykonanej misji. Po czesie jednak widze ze Youzwa miał w jednym napewno racje pisząc gdzies ze własnie w dyskusjach z trudnymi niepokornymi i cynikami najszybciej mozemy zobaczyc samych siebie ...dobrze ze dyskutujemy
Grzecho troche mi kogos przypominasz na tym zdjeciu !!! zgadnij kogo ???
Sorry to nie na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Estera
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Szprotawa:)

PostWysłany: 15.03.2007 20:01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. Co do homoseksualistów, to ja może wkleję swoją wypowiedź z forum zespołu Freeze the Sun (swoją drogą - świetny zespół Very HappyWink)

LIST ŚW. PAWŁA DO RZYMIAN 1;25-27
"Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosłąwiony na wieki. Amen. Dlatego wydał ich Bóg na łupsromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, Podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotęi ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę."

Myślę, że każdy, kto uważa się za osobę wierzącą, za praktykującego chrześcijanina, traktuje Słowo Boże jako jedyne i niepodważalne źródło prawdy.
A więc wyżej zacytowane przeze mnie słowa są wystarczającym dowodem na to, że homoseksualizm nie jest chorobą, lecz skutkiem bałwochwalstwa. Co więcej, jest to nazwane zboczeniem. Jeśliby czytać dalej, wymieniane są takie grzechy, jak nieprawość, złość, zazdrość, morderstwo itp. I za to wszystko wymierzona jest jednakowa kara:

LIST ŚW PAWŁA DO RZYMIAN 1;32
"Oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią."

to by było na tyle Smile
pozdrawiam Smile
_________________
Są ludzie czerwoni, zieloni, w paski...
Skąd wiesz, że to Ty jesteś normalny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Tatt
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Sopot :)

PostWysłany: 19.04.2007 13:59:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście toleruję homoseksualistów, dopóki nie zaczynają mi się naprzykrzać (a byli tacy) lub nie planują adoptować dzieci. Żadna kobieta nie zastąpi ojca, a żaden facet - matki.


Nie mi oceniać tych ludzi, dlatego mijam ich co dzień na ulicy nic nie mówiąc, przyjdzie taki dzień, kiedy trafią przed oblicze Boga, to tam będą się tłumaczyć.
_________________
"Trzeba żyć naprawdę,
żeby oszukać pędzący czas.
Pięknie żyć, w zachwycie.
Życie zdarza się raz."

Tomasz Lewandowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM