klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Spis zespołów, odnośniki i porządek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 21.01.2005 15:11:50    Temat postu: Spis zespołów, odnośniki i porządek Odpowiedz z cytatem

Witam, chcę zacząć nowy temat o zamieszczonych na KDM odnośnikach do stron zespołów

pamietam, że klika lat temu poszukiwałem zespołu, który mógłby zagrać w naszym mieście koncert ewangelizacyjny trafiłem
poszukiwałem ich w tych linkach, sporo czasu straciłem na pisanie do zespołów, które już nie istnieją, albo czasowo zawiesiły swoją działalność

jestem za tym, aby te odnośniki uporządkować, chciałbym wiedzieć, że jest grupa zespołów muzycznych, które grają, które mają materiały na koncert i które są do tego przygotowane
w wolnej chwili owszem mogę przeglądać strony zespołów, które istniały - nie trzeba ich usuwać

następną sprawą jest uporządkowanie według gatunku itd.
jeżeli szukam okreslonej muzyki np w klimatach rockowy to łatwiej będzie je wszystkie pogrupować
jeżeli będzie mnie interesowała jakaś muzyka gospel - poszukam w takim i takim miejscu, jeżeli schola na rockowo to też gdzieś winnym miejscu itd itd

co Wy o tym myślicie?
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 11.02.2005 23:13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że pisze tutaj ale coś z adminem niemoge się skontatkować. Mam takie małe pytanko czemu mnie (Maly EL - www.malyel.kdm.pl) niema w spisie zespołów. Tam niewnikam tylko poprostu pytam. Byłem do pewnego czasu a teraz niema...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 12.02.2005 02:28:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szefostwo KDMu bardzo dziwnie się zachowuje jeśli chodzi o to..... Nagle niektóre odnośniki znikają, a potem wracają lub nie..... A często (zawsze?) bez pwiadomienia zespołu właśnei....
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 15.02.2005 12:02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Cieszę się, że wypowiadacie się na temat naszego serwisu i tak po kolei:

Tomasz T, kiedyś sam byłem zdenerwowany, gdy wchodziłem na stronę a tam news z przed dwóch lat. Myślę, że takie strony - a na pewno linki do nich - zostały usunięte po akcji z weryfikacją banerową(dla przypomnienia sprawdzaliśmy czy zespoły w zamian za darmowe miejsce na serwerze i promocje mają nasz baner na stronach, którego umieszczenie było jedynym wymogiem w zamian za w/w sprawy). Poza tym już na pewno w marcu od kiedy wchodzą nowe zasady promocji nie będzie "stron widmo".

Jeśli chodzi o uporządkowanie wg. gatunków to już cięższa sprawa(głównie ze względu braku rąk do pracy i nie wiem jak to od strony technicznej by wyglądało) ale obiecuje przedstawić ten pomysł na spotkaniu kdm-u.

Mały EL, nie mam pojęcia, czemu nie ma Cię na liście(może, dlatego, że nie masz naszego banera na stronie?) ale zainterweniuje w twojej sprawie u Admina.

youzwa, z tymi odnośnikami to różnie, jeśli znikają celowo(a nie w skutek pomyłki przy modyfikacji kodu albo uaktualnień) to na pewno nie z jakiegoś widzimisię webmastera.

Ogólnie, jeśli chodzi o linki sprawa powinna być klarowna po wprowadzeniu nowych zasad hostingu. Dziękuje za wszystkie uwagi i proszę o jeszcze - oczywiście konstruktywnej Cool.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 15.02.2005 15:53:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
Jeśli chodzi o uporządkowanie wg. gatunków to już cięższa sprawa(głównie ze względu braku rąk do pracy i nie wiem jak to od strony technicznej by wyglądało) ale obiecuje przedstawić ten pomysł na spotkaniu kdm-u.
A może powinniście nowych ludzi chętnych do pracy wziać? Ludzi któzy poprostu z własnej chęci i wolnego czasu zajmą się takimi sprawami Question

Mazi napisał:
Mały EL, nie mam pojęcia, czemu nie ma Cię na liście(może, dlatego, że nie masz naszego banera na stronie?) ale zainterweniuje w twojej sprawie u Admina.
Przy wżucaniu www na serwer admin się zgodził by niebyło ale ok zaraz dam i zainterweniuje...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 15.02.2005 20:28:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly EL napisał:
Mazi napisał:
Jeśli chodzi o uporządkowanie wg. gatunków to już cięższa sprawa(głównie ze względu braku rąk do pracy i nie wiem jak to od strony technicznej by wyglądało) ale obiecuje przedstawić ten pomysł na spotkaniu kdm-u.
A może powinniście nowych ludzi chętnych do pracy wziać? Ludzi któzy poprostu z własnej chęci i wolnego czasu zajmą się takimi sprawami Question


Szukamy takich ludzi cały czas - patrz post wyżej Cool Exclamation

Maly EL napisał:
Mazi napisał:
Mały EL, nie mam pojęcia, czemu nie ma Cię na liście(może, dlatego, że nie masz naszego banera na stronie?) ale zainterweniuje w twojej sprawie u Admina.
Przy wżucaniu www na serwer admin się zgodził by niebyło ale ok zaraz dam i zainterweniuje...

Może zgodził się właśnie, że nie musi być banera ale nie będzie też linku na głównej? nie wiem, nie znam sprawy skontktuj się spokojnie na pewno wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 20.02.2005 11:50:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:

youzwa, z tymi odnośnikami to różnie, jeśli znikają celowo(a nie w skutek pomyłki przy modyfikacji kodu albo uaktualnień) to na pewno nie z jakiegoś widzimisię webmastera.
tylko dlaczego nie łaska powiadomić zespołu.....? Bo często zespół nawet neiświadomy co jest nei tak, a znika....
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 20.02.2005 22:35:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę wrzucić swoje grosiki...

Cytat:
Jeśli chodzi o uporządkowanie wg. gatunków to już cięższa sprawa(głównie ze względu braku rąk do pracy i nie wiem jak to od strony technicznej by wyglądało) ale obiecuje przedstawić ten pomysł na spotkaniu kdm-u.


Wizualnie na 1ej stronie zrobiłby się groch z kapustą (sporo grup miesza style i nie da się większości jednoznacznie zaszufladkować - byłoby to dodatkowe zamieszanie, nierzadko wprowadzające w błąd). Może wewnątrz, osobna podstrona podsumowująca zasoby, ale wspomniane problemy by pozostały.

Cytat:
Mazi napisał:

youzwa, z tymi odnośnikami to różnie, jeśli znikają celowo(a nie w skutek pomyłki przy modyfikacji kodu albo uaktualnień) to na pewno nie z jakiegoś widzimisię webmastera.

tylko dlaczego nie łaska powiadomić zespołu.....? Bo często zespół nawet neiświadomy co jest nei tak, a znika....
_________________


Heh, tak to było (przy banner story) - wiadomość była tylko niedokładnie sformułowana na forum, które nie wszyscy odwiedzali... Teraz jednak - przy nowych zasadach promocji wszystko już było chyba jak należy - grupa odbiorców [zespoły KDM] i info bezposrednio do nas tez trafilo...
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 23.02.2005 00:51:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świerzo po spotkaniu ekipy na których m.in. poniższe sprawy były poruszane:

youzwa napisał:
Mazi napisał:

youzwa, z tymi odnośnikami to różnie, jeśli znikają celowo(a nie w skutek pomyłki przy modyfikacji kodu albo uaktualnień) to na pewno nie z jakiegoś widzimisię webmastera.
tylko dlaczego nie łaska powiadomić zespołu.....? Bo często zespół nawet neiświadomy co jest nei tak, a znika....

Były sytuacje, że zespół umieszczał baner, dostawał akceptacje, poczym kiedy znalazł się na liście odnośników kasował baner. Uważasz, że mamy w takim wypadku powiadamiać o usunięciu linku ?.

zawilec napisał:
Wizualnie na 1ej stronie zrobiłby się groch z kapustą (sporo grup miesza style i nie da się większości jednoznacznie zaszufladkować - byłoby to dodatkowe zamieszanie, nierzadko wprowadzające w błąd). Może wewnątrz, osobna podstrona podsumowująca zasoby, ale wspomniane problemy by pozostały.

Rozmawialiśmy o tym i rzeczywiście pewnie byłby problem określenia (nawet przez same zespoły) jednego gatyunku. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to w zamiarze wyglądałoby to tak: iż na początku lista normalnie alfabetyczna taka jak jest teraz i możliwość, wyboru z listy metody sortowania (gatunek, nie wiem może czas dodania?). Na razie jest pare innych spraw, ale myślę, że do tego wrócimy.

zawilec napisał:
Heh, tak to było (przy banner story) - wiadomość była tylko niedokładnie sformułowana na forum, które nie wszyscy odwiedzali... Teraz jednak - przy nowych zasadach promocji wszystko już było chyba jak należy - grupa odbiorców [zespoły KDM] i info bezposrednio do nas tez trafilo...
Co do tamtej sprawy. Po 1. wiadomość była na głównej jako news, po 2. tak jak już wielkokrotnie włakowaliśmy baner był i do końca lutego nadal jest jedynym wymogiem korzystania z promocji na KDM-ie - czy to tak dużo ?. Poza tym dyskusja na ten temat się już odbyła. Teraz jak wspominasz, jest już lista zespołowa, więc wszystkie istotne informacje powinny docierać do nich jak najszybciej. A, że do końca okej nie jest patrz początek tego postu.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 23.02.2005 14:28:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
Świerzo po spotkaniu ekipy na których m.in. poniższe sprawy były poruszane:

youzwa napisał:
Mazi napisał:

youzwa, z tymi odnośnikami to różnie, jeśli znikają celowo(a nie w skutek pomyłki przy modyfikacji kodu albo uaktualnień) to na pewno nie z jakiegoś widzimisię webmastera.
tylko dlaczego nie łaska powiadomić zespołu.....? Bo często zespół nawet neiświadomy co jest nei tak, a znika....

Były sytuacje, że zespół umieszczał baner, dostawał akceptacje, poczym kiedy znalazł się na liście odnośników kasował baner. Uważasz, że mamy w takim wypadku powiadamiać o usunięciu linku ?
A dlaczego macie NIE powiadamiać? Za trudne to czy coś? Honor będzie naruszony? No zupełnie nie rozumiem, wybacz.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 26.02.2005 17:08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz za tem, że takie ich konkretnie zachowanie opisane w poprzednim poście jest fair wobec nas ?.

Jak już pisał Zawilec funkcjonuje już lista dyskusyjna zespołów hostingowanych przez nas i teraz wszelkie informacje powinny trafiać bezpośrednio do zainteresowanych zaraz po podjęciu jakiś konkretnych decyzji.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 27.02.2005 03:03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
Uważasz za tem, że takie ich konkretnie zachowanie opisane w poprzednim poście jest fair wobec nas?
Czyli jak ktoś ci spali dom to ty mu spalisz w zamian bo nie był wobec ciebie fair.....? to tak po chrześcijańsku chcesz mi powiedzieć.....?
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 27.02.2005 09:29:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:
Mazi napisał:
Uważasz za tem, że takie ich konkretnie zachowanie opisane w poprzednim poście jest fair wobec nas?
Czyli jak ktoś ci spali dom to ty mu spalisz w zamian bo nie był wobec ciebie fair.....? to tak po chrześcijańsku chcesz mi powiedzieć.....?


Wskaż, w którym momencie tak napisałem Evil or Very Mad . Poza tym zgodnie z twoją argumentacją to powinniśmy im w ogóle konto skasować na kdm-ie a nie tylko link (tylko proszę nie pisz czegoś w stylu, jacy to dobrzy jesteśmy Mad ). Podkreślam jeszcze raz i powtarzał tego nie będę, przypadków "kasowania" linków było nie wiele. Nie ja zajmuję się tą częścią naszego serwisu, więc nie wiem w ilu przypadkach zespół dostał powiadomienie o tym fakcie. Poza tym teraz to, o czym pisałem wyżej, kasowanie linków nigdy nie oznaczało kasowanie konta www !!!. Jeśli komuś link został skasowany to, dlatego, że na to "zasłużył". Po wyjaśnieniu sprawy link wracał(ileż, można prosić np. o umieszczenie banera).

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 27.02.2005 13:56:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widze że nie rozumiesz, wściekasz sie, a pozdrawiasz na kniec i udajesz że już miło i sielsko....eh, newermajnd.

Jeśli nei rozumiesz co złego jest w zasadzie "oko za oko, ząb za ząb", to ja Ci na pewno tego nei wytłumacze.... Jeśli twoim zdaniem zachowali się jak chamy wywalając ten banner to wy zachowaliście się chamsko bo ich wywaliliście z listy bez uprzedzenia.
A odrobina wyobraźni wystarczy żeby zrozumieć że wcale nie celowo banner musiał polecieć.... No ale trzeba chcieć spojrzeć z innej strony....
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27.02.2005 23:25:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Niezawodny Youzwo!
już się stęskniłem za twoimi postami, Mistrzu Cietej Riposty...
Twoje posty tną jak miecz obosieczny! ale czy czasem nie troszeczkę na oślep? a z Twojego tonu wnioskuję że chodziło o jakąś zaprzyjaźnioną, oczywiście ciężko grającą kapelę...

ale do rzeczy.
nie przesadzajmy z tym chrześcijaństwem bo wyjdziemy w oczach świata na zupełnych frajerów. chłopacy coś zbroili i dostali za to małego prztyczka, nawet nie oko za oko (a tak na marginesie to było poniekąd sprawiedliwe - ale uwaga: oznaczało dokładnie tyle samo czyli 1no oko za 1no oko i ani 1nego oka więcej). faul jest faulem - jeśli nie celowy to jest rzut wolny a jeśli celowy to do tego jeszcze kartka w odpowiednim kolorze

drogi Mazi,
prztyczek jak rozumiem był takim ewangelicznym napomnieniem w duchu miłości. czy tak, Mazi? (a tak na marginesie to właśnie o to chodzi żebyśmy byli tymi "frajerami")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM