klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Kierownik duchowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crazy-maja
Nowy
Nowy


Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 2
Skąd: Rydułtowy

PostWysłany: 02.10.2004 15:49:43    Temat postu: Kierownik duchowy Odpowiedz z cytatem

witam
mam do was pytanie
Macie swoich kierowników duchowych ?? jesli tak to jacy oni są ?? prosze opowiedzcie torszeczke przynajmniej o nich
i jak się stali waszymi kierownikami ?
Wszyscy mówią mi abym kogoś sobie takiego znalazła.. i znalazłam.. ale zmienił parafie nie wiem co mam zrobić
czekam na wasze odpowiedzi..
_________________
Jesus is The Best !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 02.10.2004 16:08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z duchowym przewodnikiem jest troche jak ze spowiednikiem. lepiej by było nawet jakby nie był z twojej parafi. Jeśli mimo tego że zmienił miejsce pobytu jesteś w stanie z nim utrzymywać w miare częsty kontakt, to nie ma się czym przejmować.

ja jeszcze nie mam kierownika duchowego ale na dniach się tomoże zmienić....
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
crazy-maja
Nowy
Nowy


Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 2
Skąd: Rydułtowy

PostWysłany: 02.10.2004 16:50:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ten ksiądz którego hm.. wyznaczyłam sobie za kierownika.. przeniósł sie do parafi do której moge pojechać za 1.30 h ! to troche za daleko Sad tak bardzo z tego powodu cierpie..
Ale slyszałam że o.Pio kierowal duszami poprzez listy.. co o tym sądzicie ??
_________________
Jesus is The Best !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger  
   
Matt
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Cze 2004
Posty: 20
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: 03.10.2004 19:17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należałoby też zauważyć, iż kierownikiem duchowym nie musi być zawsze ksiądz [choć wg mnie najlepiej, aby tak było]. W moim przypadku ksiądz, który jest moim kierownikiem duchowym jest zarazem moim stałym spowiednikiem i muszę stwierdzić, że to się doskonale uzupełnia. Wiadomo, jakie są zalety stałego spowiednika, a do tego dochodzą jeszcze rozmowy poza spowiedzią... [jeśli chcę, mogę przenieść coniektóre sprawy właśnie także poza ramy spowiedzi] Daje mi on naprawdę wiele. To człowiek, który mnie bardzo dobrze zna i wie, jak mnie poprowadzić. Zwłaszcza odczułem to w ostatnim czasie, gdy biegałem do spowiedzi co kilka dni... męczyłem się z pewnym syfem... Nie tylko pomagał mi samą spowiedzią i nauką w czasie sakramentu, ale też "prywatnymi" rozmowami... Za takiego człowieka mogę tylko dziękować Bogu... Pozdrówka Cool
_________________
Nawet nie wiecie, co czuję, gdy patrzę, jak dzieci bawią się w wojnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 04.10.2004 00:18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wręcz sytuacja: inny spowiednik, inny przewodnik duchowy, może narobić więcej bałaganu niż pożytku...
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM