klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

SZUKAM LUDZI DO ZESPOŁU!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m_grud
Nowy
Nowy


Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1

PostWysłany: 31.10.2004 16:25:03    Temat postu: SZUKAM LUDZI DO ZESPOŁU! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,moja wizyta na tej stronie jest spowodowana lekkim załamaniem nad chrześcijańską sceną muzyczną w Polsce.Chcę się rozejrzeć za ludźmi którzy podzielają moje zdanie i chcieli by stworzyć coś z mocnym kopniakiem,coś rockowego,grunge'owego i funkowego.Słucham bardzo dużo Incubusa,panowie grają doskonale,może gdyby się nimi zainspirować + dodać coś od siebie byłoby to przyjemne dla ucha.Myślę poważnie o muzyce i poważnie o Bogu.Jestem z białegostoku z kościoła bapystycznego.19lat.czekam na odzew cała polsko!

(pozostałe 'ulubione' zespoły:Pearl Jam,Rage... chrześcijańskie:Third day,gs megaphone, TGD:P )
pozdro
_________________
I'm born,I'm alive,I breathe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 01.11.2004 03:10:25    Temat postu: Re: SZUKAM LUDZI DO ZESPOŁU! Odpowiedz z cytatem

a może tak:
http://ogloszenia.kdm.pl ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM