klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Recenzje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.05.2006 08:50:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś na temat wczorajszego chorzowskiego koncertu:
http://dredziarz.bez-igly.art.pl/
pozdrawiam Wink
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.05.2006 08:54:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc piszę swoją recenzję Very Happy Hela napisze swoją i będziecie mieć porównanie :]

30.04.2006 Festyn u Józia - Chorzów.

Wszystko zaczęło się po 18 w krypcie. Najpierw wystąpiły Trąbki Jerycha. Ładnie śpiewały tylko krótko, bo jakieś 4 gora 5 piosenek i na "scene" weszło (sorry jak pomerdam nazwe) 30 synów i 40 wnuków na 70 osiołkach. Też mi się podobało jak śpiewali. Byłam mile zaskoczona, bo oba zespoły przypadły mi do gustu i nie było J.E.G.O Bandu. Około 19.30 wkroczyło Chili My. Miałyśmy świetnie miejsca i cała Frakcja Rudzka zachęcała innych do śpiewania. Na początek zagrali... (dziura w głowie) "Powiedz, powiedz jak to jest"? Chyba tak. Było "Nie nie tak tak", "Aniele Boży", "Tak wiele mam", "Twoje miłowanie", "Dokąd nie pójdziesz", "Biała koszula". Później jak zwykle zapowiedziane zostało "to pozostając w kręgu piosenek matrymonialnych" i oczywiscie Magda i Hela już sie śmieją, że to będzie "Matulu moja" a tu szok, bo zagrali "Miłość dziki wiatr". Później była jeszcze "Kołysanka", "Jutro nie nadejdzie nigdy", "Niebiańskie nawoływanie", "Jesteś słowem" i "Ja wiem, że tak będzie". Z całego zeszłorocznego repertuaru odpadło "Nie dam rady" i "Matulu moja", za to dwa razy zagrana była nowa piosenka (która mi się okropnie spodobała i szumi mi w głowie, przez co nie mogłam zasnąć), "O czym inni tylko śnią" i wyproszona "Przecież wiesz, że kocham". Oprócz tego był "Kefas", który w zeszlym roku był elementem "bisów". Całość zakończyła się gdzieś o 21.30, albo może troszke wcześniej? I teraz mój największy sukces - DOSTAŁAM AUTOGRAF!

No to na tyle o tym koncercie. Czekam na następny !
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.05.2006 08:54:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli idzie o moją receznję,to bardoz mi się podobało. zagrali bardzo dobrze,bałem się że Krylik zaliczy żyrandol nad nim. muza czad,fajna akustyka była tam w tej krypcie. fajnie się walnęli w "tak wiele mam" z tempem, no ale poza tym to bezbłędnie. czekam na płytę i trasę promującą ją, bo koncerty ich to czad. może w końcu uda im się zawrzeć na płycie też ten czad, który na live setach jest.
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.05.2006 09:00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze coś się stało, że tyle recenzji mi nawyskakiwało. Helciu jakbyś mogła to usuń jedną Rolling Eyes
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 01.05.2006 12:03:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzia - ładny nowy avatar ale troszke za ciemny :/

dredziarz - dzięki za piosenki ale qrde duże :/ ale lepsze takie niż wogóle Smile

chili ogólnie widze że była tylko jedna nowa piosenka, myślałem że więcej dadzą nowości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.05.2006 14:10:51    Temat postu: Re: Chorzów - 30.04 Odpowiedz z cytatem

mala_madzia napisał:
I teraz mój największy sukces - DOSTAŁAM AUTOGRAF

wow, Ty to masz fajnie... Wink
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.05.2006 14:12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ralf napisał:
dredziarz - dzięki za piosenki ale qrde duże :/
i


60 Megsów,no sorry.za to jest to cała pieśń.i dobra jakość na MOVie jest,więc nie grymaś Wink
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 01.05.2006 14:35:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no oki, ja tez mam swoje w quick timie :p czy jakos dobra to bym nie powiedział ale dobra i taka Smile

a teraz moje wrazenia po obejrzeniu piosenek i zdjęć - nie lubie takich koncertów w takich zamkniętych pomieszczeniach, potrzebuje dużo miejsca chili koncert na dworzu :p

a co do nowej piosenki... ładna ballada Smile zresztą jak wszystkie Chili My Smile
a nie grali tej piosenki która była na jakiejś tam liście Question - Hela wie o co chodzi.

no to juz ominąłem 2 koncerty więc do trzech razy sztuka - chili w Łodzi będe Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.05.2006 17:23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim napisze recenzje to cos innego Smile Wczoraj po koncercie nie wchodziłam juz na komputer, a dzisiaj dopiero teraz sie do niego dorwałam (pozdrowienia dla mojego Taty Confused ).
Ale juz na temat - myślałam, ze jak tak późno na forum wejde to magda na bank zdąży recenzje pierwsza napisać, ale żeby tyle tych postów ????!!!!
No szczęka mi do podłogi opadła !!!
Mam nadziej, że tak dalej dobrze nam pójdzie. Szczególnie, że teraz możemy obradować na temat nowej płyty, która w końcu powolutku zaczyna sie pojawiać na horyzoncie Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.05.2006 17:46:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz pora na moją recenzje z wczorajszego koncertu Smile
Nie będę pisać tego wszystkiego co Magda już zawarła w swojej (czyli gdzie, kiedy, i co grali).
Napiszę bardziej o moich wrażeniach Very Happy

Na początku pomyślałam, że może być troszke drętwo, bo ta krypta mała była, nie ma gdzie poskakać i pewnie krótko będę grać.
Jako pierwsze, jak już wiecie grały Trąbki Jerycha i było mniejwięcej tak jak sie spodziewałam. Fajne, melodyjne piosenki, ludzie słuchają, uśmiechają sie i tyle. Co do 40/30/70 to powiem, że zaskoczyli mnie pozytywnie. Jedna piosenka szczególnie mi sie podobała, taka wolna, ale kurcze kompletnie nie moge sobie w tej chwili ani słowa przypomnieć Confused W każdym razie zagrali fajnie, ludzie powolutku zaczynali się ruszać, a ja z niecierpliwością czekałam na Chili My Very Happy
No i w końcu sie doczekałam Smile Oczywiście równo z pierwszymi taktami jakie zespoł zagrał zaczęła się super zabawa. (Przez chwile miałam wrażenie, że jeśli chłopcy dopiero by stroili instrumenty i mieli próbe to i tak wszyscy by już sie bawili Cool ) . Zespół zaczął oczywiście od podrowienia frakcji Wink , co już chyba jest taką tradycją (i dobrze). Piosenek wszystkich nie będę wam wymieniać, bo Madzia juz to zrobiła. Bardzo się ucieszyłam, że wpletli w swój koncertowy repertuar nowe piosenki, choć ze starych płyt. No i oczywiście piosenka która ma promowac ich nową płyte - no bomba (w pozytywnym znaczeniu słowa)!!! Bardzo sympatyczne było też zdanie które Adaś Krylik powiedział w środku koncertu, że zagrają teraz "Kołysanke", żeby nie zostawiać jej na bis. Poczułam wtedy, że faktycznie zespół przykłada sie do każdego koncertu i pamięta je Very Happy . Oczywiście nie zgrali piosenki na którą czekam na każdym koncercie, ale to już im wybacze (hahaha). Kolejna pozytywna rzeczą było to, że nie zagrali tylko kilku piosenek tak jak ich poprzednicy, ale "pełnowymiarowy" koncert Smile. Nie mówiąc już o tym, że nikomu nie przeszkadzały ławki i brak miejsca żeby sie bawić jak na każdym koncercie Smile (myśle, że nikt nie przypuszczał, jaka ta krypta jest pojemna).
Ogólnie koncert oceniam bardzo pozytywnie. Świetna zabawa, atmosfera, super zespół, no czego chcieć więcej ??!! Very Happy Polecam każdemu Very Happy Cool Rolling Eyes

Ps. Ja też w końcu zdobyłam podpisy Smile Teraz z Magdą będziemy "polować" na zdjęcia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01.05.2006 21:10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

superHela napisał:

Oczywiście nie zgrali piosenki na którą czekam na każdym koncercie, ale to już im wybacze (hahaha).


Tak sobie myślę, o którą piosenkę Ci chodziło... o "Pustynia"?

A co do tej wolnej piosenki to zdaje się na nasz wspólny gust muzyczny i myślę, że chodziło Ci o piosenkę ze słowami...."Wyrwij mnie i wyzwól, nakłoń do mnie Swe ucho i ocal mnieeeee". Zadałam sobie trud i odszukałam jej tytuł - "Perełka" Smile

A ta nowa piosenka, rzeczywiście cudna :] No i zgadzam się - będziemy polować na zdjęcia Wink
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.05.2006 21:43:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

superHela napisał:
Kolejna pozytywna rzeczą było to, że nie zagrali tylko kilku piosenek tak jak ich poprzednicy, ale "pełnowymiarowy" koncert Smile.


no bo poprzednicy to były ich supporty. to był gig chili my,a reszta jako rozgrzewacze była... Wink
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 01.05.2006 22:57:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma bata, takiego smaq narobiliście/łyście że do Łodzi musze pojechać Exclamation Trza zacząć organizować nocleg Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02.05.2006 07:05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ralf a co do tych zamkniętych i otwartych koncertów... Otwarte są świetne pod warunkiem, że tak jak w Panewnikach nie ma tłumu i można się wyszaleć. Jak mam skakać w ścisku, to zdecydowanie wolę koncerty w zamkniętych pomieszczeniach. A w Krypcie jest taka swoista atmosfera i też było naprawde niesamowicie. Wszystko ma swoje plusy i minusy Wink
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02.05.2006 10:43:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala_madzia napisał:


Tak sobie myślę, o którą piosenkę Ci chodziło... o "Pustynia"?



Heheheh skąd wiedziałaś ;p A tak wogóle skoro ty sie domyślilaś od razu i Ralf, to może Chili My też sie kiedys domyśli i to zagra Smile NArazie musze sie zadowolić piosenką na kasecie Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM