klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Mikrofon,Karta muzyczna,wygłusznie pokoju...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farmer
Nowy
Nowy


Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 2

PostWysłany: 02.01.2005 22:03:10    Temat postu: Mikrofon,Karta muzyczna,wygłusznie pokoju... Odpowiedz z cytatem

Siemka.Mam zamiar kupi sprzet do tworzenia muzyki....Chodzi mi o cos do 3000zł.Ps.Musi byc mikrofon.Moze cos poradzicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 03.01.2005 19:38:44    Temat postu: Re: Mikrofon,Karta muzyczna,wygłusznie pokoju... Odpowiedz z cytatem

farmer napisał:
Ps.Musi byc mikrofon.Moze cos poradzicie

No bez mikrofonu sie chyba nie obedze, choc zalezy Cool nie znam sie za bardzo ale chyba za 3000zl to za dobre to nie bedzie Wink Idea
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
luc
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 34
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: 15.01.2005 01:27:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ale o co właściwie chodzi z tym sprzętewm do nagrywania? Czego potrzebujesz? chodzi o sam mikrofon? dobry mikrofon to za 3000zł nie można nwet kupić. Do jakiego nagrywania to potrzebne (demo czy pro), co będziesz nagrywał. Proponuje kontakt na maila, to więcej wytłumacze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 12.02.2005 12:47:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o vokal to polecam jakiś mixerek lepszy i karte gdzieś tak SB Audigy 2 ZS. Mikrofon to jakiś Shure oczywiście cena to ok. 300-400zł ale są warte naprawde (dynamiczne oczywiście mają być). Słuchawki to takie lepsze to ok. 200zł. A jeśli chcesz robić i wokal i intrumental to raczej bardziej opłaca się z wbudowanym wzmacniaczem (taki mi się wydaje przynajmniej). Ostatnio widziałem taką lepszą za 1600zł - TERRATEC EWS 88 MT - poniżej fota jest. Przed chwilą znalałem jeszcze coś ciekawego na allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=41886451 .

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 06.07.2005 19:54:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ci moge polecic dobre jakosciowo sprzety za tanie pieniadze!
karta Sound Blaster Live (gdzie masz jeszcze wejscie SPdif i dodatkowo na midi) ja osobiscie uzywam interfejsu usb-midi (na muzyczny..pl ceny od 120 zl)
przedwzmacniacz Behringer Ultra Tube Mic 200 (wbudowane symulacje wzmacniaczy) cena:250 zl
mikrofon pojemnosciowy (T.Bone SC300 mozna kupic za 148 zl!!!a jakos jego jest naprawde niesamowita jak na taka cene
do tego dolacz pop-killera cena od 50-70 zl Smile
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM