klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Nowy Un-Black Metalowy Serwis PL - budowa.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że potrzebny jest polski un-black metalowy serwis?
Tak
90%
 90%  [ 19 ]
Nie
9%
 9%  [ 2 ]
Sam nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
StasiuX
Moderator[Metal]
<font color=gren>Moderator[Metal]</font>


Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 75
Skąd: Bytów

PostWysłany: 23.08.2008 07:14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dzięki za odp. Wszystkie linki znałem, ale tylko Spiritfilled Hardcore mi podchodzi jeśli mowa o czytelności i przejrzystości. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że nie warto się w tym temacie rozdrabniać, ale... no właśnie żadna z tych stron nie spełnia moich oczekiwań. Chodzi mi o to, że planowałem zrobić www z distro i trochę bardziej w formie małego portalu, a nie strony hobbystycznej i myślałem, że projekt omawiany w tym temacie będzie tak wyglądał. No niestety wyszło darknesowo, moim zdaniem za bardzo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 24.08.2008 14:01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mma aspiracjedo do internetowej biblioteki a'la Jesus Metal badz Aneglfire. Jak to sie miesci w twojej ramce to moze jednak skusisz sie na wspolprace. A sklep mozesz zawsze osobno robic i miec linki w roznych miejscach nie tylko SFHC. No ale rob jak uwazasz a najwazniejsze tak jak Ci Duch podpowiada, bo tu w zadnym wypadku nie mam zamiaru sie wcinac...
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
rudi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 30
Skąd: Żywiec

PostWysłany: 26.08.2008 18:25:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że najlepiej reaktywować serwis Unblack metal.kdm albo tak jak A.O stworzyć serwis podobny do Jesus Metal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 27.08.2008 18:07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sek w tym ze nie ma komu zabrac sie za reaktywacje unblack metal.kdm bo kod php jest sypniety i trzeba speca i czasu aby wogle cokolwiek z tym zrobic. Wlasnie dlatego od juz dosc dlugiego czasu (chyba bedzie pare lat co?) wszystko tam stoi. Dobrze ze archiwum dziala i mozna chociaz zapoznawac sie z zwaratoscia strony.

Na Spiritfilled Hardcore jestem glownie nastawiony na metlacore bo jest dosc spora grupa odbiorcow w tch kregach. Nie oszukujmy sie ale unblack to jest u nas nisza i nie widze dlatego potrzeby robic portalu specjalnie do tych ludzi skierowanego. Mysle ze warto skupic sie na metalu ogolnie (unblack tez w tym sie przeciez zawiera) z podkresleniem kapel z czolowych amerkanskich metalcorowych labelow chrzescijanskich jak SolidState, Facedown Records oraz tych ktore czesto nasze kapele maja w stajni jak: Rise Records, Victory Records, Ferret Records...

Oczywistym jest, ze srodwisko metali chrzescijan jest niezwykle male w Polsce za to popularnoscia wsrod mlodego pokoleni cieszy sie wlasnie metalcore, screamo i rozne hybrydy na tych stylach oparte. Chyba dobrze jakby Ci co sluchaja Demon Huntera czy Haste The Day wogle mogli zjarzyc, ze to zespoly chrzescijanskie.

Jakies pare lat temu podrozowalem w pociagu z kolega co pracuje dla kdm i tak sie zlozylo ze w naszym przedziale siedzial hardcorowiec. Zaczelismy gadac o muzie, wlaczac sobie na playerach rozne kapelki itd. Jakprzejrzalem plyty jakie mial to zobaczylem miedzy innymi Haste The Day i nawet nie musialem pytac go, czy wie ze sa wierzacy bo bylo oczywistym, ze nic na ten temat nie wie. Swoja droga to akurat Haste The Day ewangelizacyjny nie jest wiec z jednej strony zrozumiale... Jakkolwiek zmierzam do tego ze trzeba sie polaczyc i uderzc tam gdzie jest potenjalne grono odbiorcow.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!


Ostatnio zmieniony przez A.O dnia 29.08.2008 10:43:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 29.08.2008 01:33:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
oraz niedawno reaktywowana przez mnie i kumpele Spiritfilled Hardcore:
www.sfhc.nehetek.com

albo sfhc.kdm.pl latwiej zapamietac stary adres;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Bukken
Pismak
Pismak


Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: z Polski

PostWysłany: 06.08.2010 12:38:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak z tym nowym serwisem? Pod jaki adres nadsyłac materiały? Co potrzeba?

AO: autorowi wątku Na Pewno nie chodziło o Basilica Igni (któren to projekt zaliczył tymczasowego zgona)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Seyrit
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 12

PostWysłany: 07.11.2013 16:15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salut!
Wbijam się tutaj, bo była mowa o różnych projektach...
Od kilku miesięcy ciągnę coś w temacie christian metalu.
Facebook:
https://www.facebook.com/MetalEnChristo
I jeszcze www:
www.metalenchristo.pl (to jest nowa odsłona wspominanej w tym wątku Metal Dla Chrystusa)
Zapraszam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM